Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
10. mar 2010

lenka poznám poznám ale my sme boli dnes doobedu so Sendy trošku vonku na pošte a podobne normálne iný človek som ale unavená som už teraz a to deň ešte z ďaleka nekončí a pritom noc nebola až taká otrasná

telinka
10. mar 2010

ahojte 🙂

leni este sa do dochodku narobiiiiiiiiiiiiiis 😅 😅 😅

ajulka kup nejake ortopedikus papucky....ja ked mam len take ploche tiez ma bolia nohy...ale sak aj maju co nosit tak sa im ani necudujem 😝

simka tak skusanie siat ti isto dvihne naladicku 😵

boc ako??? este boli v krku???

lenka85
10. mar 2010

no my sme noc teda dobru nemali a von ist nemozeme, lebo maly este berie anitibiotika:( a vonku je taka zima... juj

bzuco
10. mar 2010

jeeej boc
také šatôčky má aj barborka - len vo väčšom 😉 😎

tinyleaf
10. mar 2010

caute zienky. Tusim tu nie som sama, ktorej materska uz obcas lezie na nervy. Matka mam uz od minuleho stvrtku doma, berie atb a este zacal aj hnackovat, tak nemoze ist do skolky. A to som si tentokrat zaplatila cely mesiac, nielen 3krat do tyzdna. Samozrejme peniaze mi nevratia, len za stravu. Teraz obe deti spia, tak mam chvilu kludu.

tinyleaf
10. mar 2010

csiki a ako sa prejavovalo, ze bola Hanka urieknuta? S tou nasou malou tiez nieco musi byt, ved to nie je normalne, ze takmer 7mesacne dieta nevie v noci prespat ani 2 hodiny. Keby som niekoho poznala, kto take odrieknutie robi, hned by som to skusila 😉

lenka85
10. mar 2010

tiny ked najdes, tak daj vediet, pojdem aj ja...

janka1874
autor
10. mar 2010

juj ženy ma porazí z tej Sendy povyzliekala sa do hola pri spaní tak som ju musela obliecť no jasné že sa zobudila a teraz netuším či vôbec spať ešte bude ma urve

lenka85
10. mar 2010

inak tomu sa hovori zakon schvalnosti:(

lenka85
10. mar 2010

jani🙂))

tinyleaf
10. mar 2010

fiha jani, tak Sendy Ti inak vymysla, este aj ked spi 🙂

janka1874
autor
10. mar 2010

ja už k nej nemám slov a teraz leží v postieľke ako za trest ale spať to nie ☹

janka1874
autor
10. mar 2010

a to bežne ona je to lepšie spavé dieťa ☹

janka1874
autor
10. mar 2010

ona ešte stále nespí ma porazíííííííííííííííííí

simka9122008
10. mar 2010

Fúha Jani, tak to máš pestré, u mňa je už mamina, doobedu som uvarila hrachovú polievku, narobila placky, umyla vlasy, osprchovala sa aj požehlila, no a teraz ešte mám čas na kávičkovú siestu, na 15.00 idem po malého a príde k nám strážiť deti mamkin manžel, no a my dve ženy ideme do salónu, juuuuuuuuuuuuj sa teším

janka1874
autor
10. mar 2010

simi tak si to poriadne uži

ajula25
10. mar 2010

tak materská aj mne už asi nerobí dobre, lebo včera som zhodnotila, že som matka na dve veci....na h.... a na nič!
Neviem si s nimi rady, v kuse hulákam, Lukáša neviem naučiť normálne sa pýtať na šerbel, Marek ten si všetko vydobíja revom a revom a revom a mňa ide urvať zo všetkého.
Dnes je ale o kus lepšie. Teda pevne verím....do večera ešte ďaleko.

Jani mala si Sendy poriadne pozakrývať a bastiš. ja by som asi Lukáša neobliekala. Ale zasa by som sa bála aby neochorel. To ťažko.... 😒 výmyselníci.

janka1874
autor
10. mar 2010

ajula keby bolo teplo tak na ňu kašlem a nech spí holá ak chce ale teraz no to by prechladla

zrzulka
10. mar 2010

No baby takze myslite ze to urieknutie existuje???? ja som tiez dlho nad tym rozmyslala ze ci nas niekoho neuriekol ked sa mala narodila. ved to nie je normalne aby sa narodilo zdrave dieta a stalo sa mu to co nam....Nikdy som tomu neverila ze to je mozne.... V kociku mala taku cervenu lienku. Ako to vlastne ti ludia uriekavaju? je to cielene? ja mam podozrenie kto by to v nasom pripade mohol byt....
Pri malom radsej dam tu nitku okolo ruky . To staci? A radsej nebudem nikde zverejnovat jeho fotky. Ani na konovi ani na FB .... Prezit to co pri malej tak sa uz asi obesim....

janka1874
autor
10. mar 2010

zrzulka niektorí ani nevedia že to urobia nemusí to byť cielené ale ako to robia to fakt netuším

zrzulka
10. mar 2010

.... nejake Voodoo :o)))) chcela by som vediet ako to funguje. kedysi som tymto veciam neverila ked to niekto hovoril. Povazovala som to za rozpravky ale odkedy sme si prezili svoje tak uz verim ze to moze existovat. i ked ja tvrdim ze kto nieco taketo vykonava tak jemu sa to tiez nejakym spsobom skor ci neskor vrati.... Slaba utecha.... 😒

janka1874
autor
10. mar 2010

no zrzulka ale niekto to ani nemusí schválne robiť
my v realitke sme mali takú jednu klientku ona bola trošku letená ale jedna kolegyňa z nej stále mala z očí aj keď na ňu ani nepozrela

zrzulka
10. mar 2010

mala som skor na mysli ludi co to robia cielene s umyslom ublizit dotycnej osobe ... neprajnici a tak ... urcite to poznas....

Existuju ludia ktorym sa hovori "energeticki upiri". S takymto cimsi som sa uz aj aj stretla... tazko sa ich zbavit ... ufffff

zrzulka
10. mar 2010

....no ale jak je to s tou stuhou? dokedy sa to ma nechat na tej ruke???

janka1874
autor
10. mar 2010

jaaaaaj zrzulka tak také osoby ja tiež nemám rada takých neprajníkov ale mňa skôr taký čo závidia aj nos medzi očami tí ma dokážu total vytočiť

to dáš hneď po príchode domov červenú nejakú šnúrku alebo ak vieš si niečo také malú uhačkovať alebo urobiť (ty si šikovná) to priviažeš na rúčku a hlavne prvé 3 mesiace to treba nosiť ale niektorí aj dlhšie a ak vieš že ideš priamo k niekomu čo má niečo proti tebe alebo vieš že je niečoho takého schopní tak dáš malému ešte aj niečo naopak

zrzulka
10. mar 2010

No ja uz radsej hned v porodnej sale nieco uviazem na ruku...( len srandujem) 😀 Asi by pozerali na mna jak na blazna ... vsak aj pri malej ked som rodila som kazdemu spravila dobru naladu.... Aspon to bolo trosku uvolnenejsie.... 😀
popremyslam este o tych stuhach...

csikike
10. mar 2010

baby, ak chcete , dam vam cislo na tu babu co to robi... je z mostovej pri galante, je strasne zlata, mlada baba, jej babka ju to naucila, babke tak zomrela dcera a ona sa to vtedy naucila a odvtedy to robi
tiny, nasa boal totalne urevana, v noci tiez totalne place a teraz je ako vymenena, neda sa to ani prirovnat, nestacim ju chvalit, v noci krasne spinka, vstava 2x a neplace 😵

csikike
10. mar 2010

tiez ma na ruke stuhu cervenu 😉 a uz som si povedala, ze ked zacne byt mrzuta a nebudu to zubky, tak hned volame kocke a ideme k nej

silvika
10. mar 2010

na markize v telke bol "zrzul" 😉 😉 😉 😉 😉 som ho vysledovala uhm, k 2% hovoril. 😎

silvika
10. mar 2010

aaa figu na markize jojka to bola !!! 😝 😉