Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. mar 2010

no to ti verím ani mne by nebolo jedno
no ľudkovia čo Sendy v poslednej dobe nareve mi už pripadá že si potrebuje dobehnúť dva roky revu to už je nenormálne za všetko reve a veľa krát vlastne ani nevie za čo reve ja už neviem čo s ňou

silvika
15. mar 2010

nas tak lubi vecer, ako keby sa potreboval ukludnit si reve len tak bez úpriciny, najporv si vymysli dovody ktore mu zakazeme a potom pre ne reve a potom ako ked utne zalahne a zaspi

janka1874
autor
15. mar 2010

no silvika ja to mám celý deň presne ako hovoríš najprv si zmyslí niečo čo dobre vie že nemôže a potom reveeeee ako o život

tinyleaf
15. mar 2010

ahojte 🙂 my sme boli rano na kontrole, maly dostal dalsie atb a este aj dalsie sirupy, lebo stale chripi a CRP ma pozitivne, no na porazenie. Hlavne ze som nechala v lekarni 14 Eur ☹ presne ako pisete, nech uz je jaaaaaar a teploooooo

silvika
15. mar 2010

ja ho vacsinou necham tak but na zemi ak sa smari alebo chvilu reve a ked povie nieco normalne, tak to mu vyhoviem tym sa ukludni a je dobry ale to ma take chvile ako keby nevedela co so sebou rano a cez den je v poriadku len vecer s nim siju vsetci certi

lenka85
15. mar 2010

baby ja si myslim, ze je to len take hlupe obdobie, tusim to ma aj nazov, ze obdobie vzdoru... prejde a budeme sa mat fajn

janka1874
autor
15. mar 2010

no aj u nás najviac zaberá ignorácia alebo poslať do vedľajšej izby vyrevať a je kľud ale príde mi to také šlehlé ale čo už

telinka
15. mar 2010

nasa peta neznasa ked na nu zvysim hlas , tak sa jej vzdy ked nechce posluchnut spytam ze ci mam na nu kricat a ona ze ne a posluchne 😅

janka1874
autor
15. mar 2010

telinka tak toto u nás nefunguje škoda lebo Sendy len vtedy počúvne keď na ňu skríknem (to hlavne keď niečo robí Viki a vysvetľujem že nech jej to nerobí tak jedine keď skríknem tak prestane) a to ma potom tak štve že počúva len keď kričím juj

ajula25
15. mar 2010

ahojte
no veselo máme s detičkami. Lukáš kašle ako o život. Tak sirupujeme. Neviem, čo z toho vzíde... ☹
A s tým krikom....ani Lukáš normálne nereaguje. Alebo povie áno? a poviem mu trebárs poď sem a on že ee a ďalej ma ignoruje. Až kým k nemu neprídem a nevezmem ho odtiaľ. Niekedy je to na porazenie. Pripadám si ako totálna neschopáčka, že ma vlastné deti ignorujú a vôbec nepočúvajú. Ale keď poviem, že niekam ideme tak to by ste mali vidieť. Všetko sa dá a všetko sa robí.
No a MArek? Tak s týmto si neviem rady teda...je ako malé deti. Zmyslí si volovinu, ktorú mu nedovolím a reve a reve a reve. No na rozdiel od detí si okolo toho ešte kopec somarín vypočujem...ach jáj 🙄

bzuco
15. mar 2010

ajulka
no čo sme my mali v sobotu doma 🙄
bola som s malým a našimi u babky na návšteve a cestou domov sme sa zastavili v tescu - mali veľkonočné prkotinky tak sme malému kúpili korbáč, nech má čím šibať. no a mamča mi hned, že aj barborke niečo, aby jej nebolo ľúto...tak sme skočili do bižutky a vybrali jej nejaké také slečnovskejšie sponky za približnú cenu ako ten korbáč, nech teda majú rovnako
no ale madam doma začala vyrábať scény - že maťko má veľký darček a ona len malý a ja neviem čo, no jančila ako zmyslov zbavená 🙄 🙄 🙄 , tak som povedala, že už jej nabudúce viac nekúpim, ked nie je spokojná a ked sa nevie tešiť z maličkostí nebude mať nič 😠 ,
a také reči ako - darček z lásky a na peniaze sa nemá pozerať - to decku nevysvetlíš

ajula25
15. mar 2010

No bzucko sme na tom podobne. Keď si tie naše deti zmyslia somariny, ťažko im je to vyhovoriť. Ja neviem čo to. 😒

bzuco
15. mar 2010

ale to už madam nevidí, že ked ideme spolu do mesta tak dranká všetko možné - ja sa nechám nahovoriť a kúpim, samozrejme malému nič...ani to nevidela, že ide s ocinom do kina a malý bude doma...len to, že korbáč je veľký a ona má malé sponky 🙄

lenka85
15. mar 2010

narmo, nezavdacis sa bzuco...

lenka85
15. mar 2010

darmo🙂

bzuco
15. mar 2010

leni - ide mať krpatá narodky o mesiac, ma tak naštvala, že mám sto chutí nekúpiť jej nič ...ked si nevie vážiť, netreba jej 🤐

bocmanka
15. mar 2010

🙂 tak ja žehlím a vonku je snehová chumelica 😲 😲 😲

dnes musíme s drahým na nákup, chladnička total prázdna, celý víkend bol pracovne mimo, tak som bola s deťmi sama,
aj keď mi naši trošku s malou pomohli, ale kino a alicu sme nevideli, však som to písala

simka...chú´datko, aspoň že si očko uchránila bambuľka..

simka9122008
15. mar 2010

No vidím kočky že máme rovnaký problém doma

lenka85
15. mar 2010

baby, vidim, ze je jedno aky vekovy rozdiel je medzi detmi. Ziarlia male aj velke deti na surodencov. Boze, len keby to bolo len kratkodobe

ajula25
15. mar 2010

No bzucko tiež to je pestré u vás. Niekedy aj ja mám sto chutí nič mu nedať za to ako sa chová. No nedá mi to.

Simi malá vyzerá akoby jej niekto jednu facku strelil, chudinka.

telinka
15. mar 2010

lenka neviem ci ta to ukludni ale ja uz s babami take starosti nemam 😉

bzuco
15. mar 2010

boc - naši aj boli na alici a prišli sklamaní, vraj sa im to vôbec nepáčilo 😝

bocmanka
15. mar 2010

🙂 🙂
bzuco a videli aj 3D formát?
lebo známi boli v klasickom kine a vraj otras !!
a tak išli do európy v bans.bystrici , kde je 3D a vraj supper
a dokonca je priamo v centre aj výstava dinosaurov z ba a tak zábava pre deti..

bzuco
15. mar 2010

ano, na 3D boli
boli včera - MM, B a aj jej spolužiačka, ale že baby sa riadne nudili a MM to tiež nenadchlo - vraj kravina - a to ked on povie, že film o ničom, tak to dosť čo povedať
a ešte - keby to nebolo v 3D tak ide prečo po 10 minútach 😝...takže normálne asi fakt o ničom
a to ukážky boli celkom dobré
MM skonštatoval, že to vôbec nebolo pre deti 7+ - ťažké na pochopenie, dosť strašidelné....

janka1874
autor
15. mar 2010

žienky ako viete o niekom kto potrebuje kočík tak predávam svoj cam 🙂

bzuco
15. mar 2010

jani...tak za koľko si ho dala?

simka9122008
15. mar 2010

No veď aj na mňa ľudia pozerali, že čo som s malou urobila, dúfam že na mňa nepošlú sociálku 😀 no mám svedka učiteľku, ona dosvedčí čo sa stalo

abbi
15. mar 2010

ja som sa rozhodla neist na ALicu v krajine zazrakov, pride mi to strasidelneee... 😒

BABY piste ci idete na stretko prosim.. zatial mam iba par z vas potvrdenych 🙂 nech tam mozem aspon priebezne nahlasit pocet, aby nam nevyfukli miesto 😉

silvika
15. mar 2010

abbi daj aj nas tri kusy - dvaja dospeli

abbi
15. mar 2010

tak ja som dneska povalu upratovala.. v zime je tam hrozna kosa, v lete sauna.. tak mam iba jar alebo neskoru jesen na upratanie 😝 ale chytilo ma to a uz to tam vyzera lepsie, vyhodila som asi 7 vriec blbosti, co sme uz 2 roky nepouzivali.. nebavy ma to uskladnovat 😖

u nas tiez pred chvilou snezilo, no hruza, boli sme s Natankom vonku, ale vlemi fukalo, tak reval, ze chce ist dovnutra. tak sme to po chvily vzdali 😉