Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
6. jún 2009

ivi, ak ches, tak ti poslem tie elektronicke verzie 😉 , ja som tiez zhanala, ale za percitane chcu 10E, to je vela, ten sumrak som dostala na vianoce 😕 a teraz som si spomenula, ze to ma aj pokracovanie 😅

telinka
6. jún 2009

ahojte 🙂
ja som akurat dosla z terasy...sme si gilovali veceru...pstruhy , klobasky a encian...no neni mi to treba , ale mam sa na nich pozerat ako im chuti???? 😕 zacalo prsat a ten dazd tak hlasno pada na strechu , som sa bala ze nebudem pocut petu keby plakala , tak aspon na vas mrknem 😉

csikike
6. jún 2009

ajul, no dufam, ze v zime nestratime dieta... teda neviem ktore skor 😀 a letne klobuciky, tomik ich celkom dobre znasa, ale ma obcas slabe chvilky... a pripisujem to tomu, ze nemam kocik co ma preklapatelnu rucku 😅
inac uz mame ten buggypod doma, je super, este sme ho nenaklikli, ale tomikovi sa celkom paci, sme ho len tak vozili v nom po byte 😀

ivana26
6. jún 2009

super csiki, to by si bola velmi zlata, keby si mi to poslala 🙂 ja mam zatial doma twilight a new moon a este chcem doobjednat dalsie dva diely. ale po ceskay by to bolo super, len tak na porovnanie, ci som porozumela 😀 poslem ti moj mail do IP.dakujeeem

ajula25
6. jún 2009

teli že dážď hlasno padá 😀
jáj ale je vám fajne...grilovaný encián? hm...to musí byť mňamka 😵

csikike
6. jún 2009

teli, encian grilovany? mnam to moze byt dobre, este som to nejedla, das to do marinady alebo ako to robis?

bocmanka
6. jún 2009

hlásim, že romy zaspala až teraz, strhla sa takááá búrka, že normálne hromy-blesky...
chalani zaspávajú len teraz, nakoniec nám po 24h zabral hylak, odvar z ryže a mrkvy...
ale teplotu majú ešte obaja, hádam im nebude stúpať...

bocmanka
6. jún 2009

🙂 teli, si mlj človek grilovaný encián, môj manželík nemusí mať ani mäso...
ja kupujem hotovú marinádu v prášku, že hermelín na grile, zmiešam s olejom a na hodinku naložím a grilujem na pásikovanej panvici, keďže ešte nemáme možnosť sedieť na terase...

bzuco
6. jún 2009

ahojte

csiki...ja som dnes našla na prechádzke s malým topánočku na strede cesty - tak som ju dala bokom ku kandelábru...možno ju tí, čo ju stratili nájdu

my sme takto raz stratili v hypernove čiapku z bábiky baby annabel - len sme zašli k druhému regálu - asi 5 metrov, hned sme zbadali a aj tak sme ju už nenašli ☹

ajula25
6. jún 2009

csiki to zas anie je také jednoduché stratiť dieťa... aj keď aj takí experti sú... 😕
No ani ja nemám kočík s preklápacou rúčkou a niekdy aj ja prejdem po čiapke, či topánke. Raz na mňa také divčatá kričali: pani stratili ste topánku! kým mi došlo že Lukyho tak som najprv pár sekúnd čumela že čo???

telinka
6. jún 2009

csiki...len to posypem gril korenim na syr a zabalim do alobalu

ajula25
6. jún 2009

Boc aspoň že už negrcá, chudáčik, Musí byť vysilený z toho, nie? Držte sa

ivana26
6. jún 2009

joj mi tu robite chute s tym grilovanim a ja som na diete 😀 😝 no nevadi, na dovolenke si doprajem potom.

ajula25
6. jún 2009

ivi neblázni. Však ty nepotrebuješ dietu...vyzeráš super, tak načo? 😕

bocmanka
6. jún 2009

🙂 ivka na diéte?...a koľko je mimo kilečiek????
a prečo sa odhlásila lucia zo stretka???????????????????????
lucia prečoooooooooo??????????

telinka
6. jún 2009

ja a nemozem odhlasit zo stretka , lebo v piatok pise miska pisomku z fyziky a uz som ju vypytala zo skoly 😀 😀 😀

bocmanka
6. jún 2009

🙂 ozaj a lucia aj medzi nás chodí sporadicky, lucia kde siiiii??????????????????,

ajula25
6. jún 2009

Lucia sa asi učí. Lebo písala mi, že má ťažkú skúšku, ktorú musí spraviť....takže tak....škola jej do toho vošla. čo už.

ajula25
6. jún 2009

teli aspoň že ty si istá 😉

janka1874
autor
6. jún 2009

telinka beriem ťa za slovo a dúfam že dofrčíš aspoň ty aj keď aj u nás sa niečo deje len neviem či zúbky alebo čo to chce byť Sendy dnes na obed tak pokaľlievala ale to asi bolo len náhodou no pre istotu som jej šzpla hedelix no asi pochopila že to nie je nič moc tak od vtedy už nezakašlala no ale keď išla spať sa mi zdala nejaká teplá a mala 37,2 (po odčítaní) no nič som jej nedávala veď to ešte ani teplota nie je ale teraz už je v pohode bola som ju pozrieť no fakt neviem

ale cesto na vanilkové rožky už je v chladničke len neviem či to cez týždeň ešte nebudem opakovať lebo sa nám nejako sliny zbiehajú 😀 😀 😀 😀

a detičky skoro sa uzdravte všetky
a fakt prečo sa lucia odhlásila a nikomu nič neprezradila

ajula25
6. jún 2009

jani kvôli školem. Má náročnú skúšku, ktorú musí spraviť....takže musí sa učiť a tam by sa neprinútila. Tak mi písala...

janka1874
autor
6. jún 2009

no kým som to dopísala tak už si to napísala ty 😀 😀 😀 😀

ajula25
6. jún 2009

jani snáď to bolo len nejaké prehriatie alebo čo. V každom prípade, nech sa Sendy drží a neochoreje

centik
6. jún 2009

LUcia sa uci a uz nas nema rada.. 😝 😀

janka1874
autor
6. jún 2009

no robím preto všetko ale to by ma asišľahlo keby teraz ochorela

ajula25
6. jún 2009

No žienky MM má zajtra meniny a ja nemám pre neho nič. Ničovaté nič. Horšie je že ani peniaze....takže asi mu len zablahoželám. Čo už. 🙄

bzuco
6. jún 2009

aj tu sa spustila búrka...asi od bocmanov prišla 😝
blýska sa riadne ale hrmí strašne daleko

janka1874
autor
6. jún 2009

a okrem iného jej idú očné zúbky jeden je už vonku ale všetky ostatné ďasienka má už riande spuchnuté už aj citiť tie zúbky pod nimi tak to možno aj tým bude

ajula25
6. jún 2009

Ahoj centik. Už si domka?
Neboj Jani. Neochorie. Bude ok. Musí 😉

ajula25
6. jún 2009

jani jasné. sú to zúbky.