Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
8. jún 2009

tiež taká inkognito 😀 😀 😀 😀

alinka76
8. jún 2009

Boc, to akože potom môj manžel bude musieť na tie otázky odpovedať? alebo koho sa to budeš pýtať? mám dlhé vedenie 😀

telinka
8. jún 2009

jaaaj ali myslis skalicke trdelniky......no to pecu v skalici cca 30km od nas....no uvidim ci sa tam dostanem , je to trochu od ruky

csikike
8. jún 2009

znie to dobre, ale ked napisem, ze mam gracajuce dieta, tak hned kazda bude vediet o koho sa jedna 😀

alinka76
8. jún 2009

teli, áno, skalické. aha, dokelu, ale ak by sa dalo, tak väčšiu radosť by si mi ani nemohla spraviť. normálne mi kúp aj 5ks, zaplatím si 😎

anina1
8. jún 2009

čaute kočky 😉
ja som navrhla centíkovi, že ju zoberiem, ale má kopu výhovoriek tak ju presvečte 😀

csikike
8. jún 2009

som chcela napisat grcajuce 😅

anina1
8. jún 2009

ali, skalické trdelníky predávajú u nás pred tescom 😀

bocmanka
8. jún 2009

🙂 🙂
ali to bude prekvapko....dlhé vedenie nemáš...
ale v podstate si to vystihla....budú odpovedať buď dvojice..alebo sa bude žrebovať....
csi....o tebe samotnej....by to balo byť...to najtajnejšieeeeeeeeeeee...xixixixixi

bocmanka
8. jún 2009

🙂
balo byť......rozumej malo byť

janka1874
autor
8. jún 2009

no centik čo blbneš veď aninu aj tvoj zákonitý (ako tomu hovorí ajula) pozná tak kde je problém aspoä zrelaxuješ aj ty

bzuco
8. jún 2009

abetka...

tu je dema city za fajn cenu

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4079072

ajula25
8. jún 2009

boc tak to ja na teké nie som. fakt. to ja nedokážem takéto vymyslieť....

centiiiiiiii pod s aninouuuuuuuuuuuu.... 😉

janka1874
autor
8. jún 2009

no boc tak ja fakt neviem čo by som o sebe napísala fakt nie a to chceš až o vecí alebo stačí jedna?

janka1874
autor
8. jún 2009

centik fakt neblbni už 2 krát si bola v Ke a zatiaľ sa nám stretko nikdy nepodarilo raz pršalo jak besné a druhý raz ste pochoreli tak neblázni a príď

ajula25
8. jún 2009

centi ak by si aj akože šla s aninou, babka by mala s kým ostať? či tam je zádrhel? viem že to máš ťažké, tak aby sme ťa zbytočne nenervovali aj my,..,

telinka
8. jún 2009

aha ich ake poslusne.....vsetky spisuju tych 8 bodov 😕 😀

centik
8. jún 2009

Ajul hej, babka je vcelku samostatna uz, a teta je cez vikend doma,
ale ja nejak nechcem ist bez MM a okrem toho v sobotu robim, uz som vravela ze pridem, nemozem to furt menit

centik
8. jún 2009

akych 8 bodov??

telinka
8. jún 2009

na predoslej stranke co boc vymysla

ajula25
8. jún 2009

centi 8 bodov pre boc... ale ja neviem čo by som mala napísať, tak ja nespisujem.... 😅

ajula25
8. jún 2009

hm centi no už je to na tebe. Ak si rozhodnutá, tak ok...

bocmanka
8. jún 2009

😵 ja vám dám, že nespisujete....
máte na to čas do štvrtku....

centik
8. jún 2009

jéé to moze byt sranda potom z toho tych 8 bodov hehéééé baby piste tam srandovne, bude haluz potom 😀

ajula25
8. jún 2009

boc ale ja fakt neviem. to jak v škole teraz sa cítim. Inak tam som vždy všetko na poslednú chvílu robila 😀

janka1874
autor
8. jún 2009

no ani ja nespisujem asi nie som tak moc kreatívna, ale ani ma nenapadá 8 bodov o sebe

centik to nič že by si bola sama podľa mňa by to tam nikomu nevadilo a také stretko sa len tak opakovať nebude ale ty vieš čo a ako nebudem do teba hučať 😀 😀 😀

csikike
8. jún 2009

ja nadtym rozmyslam, ale neviem ani 5 naskriabat
😔

janka1874
autor
8. jún 2009

ajula to asi ako ja 😀 😀 😀 😀 ja som tiež nejaký super poctivák v škole nebola

alinka76
8. jún 2009

boc, ale potom o mne budete všetci vedieť fakt asi dosť veľa intímností a prasačín 😀

zrzulka
8. jún 2009

Boc ani ja sa nechytam:((( podla indicii ktore by som napisala by ma aj tak nikto neidentifikoval.Ale nieco poslat mozem. Budem musiet popremyslat