Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
22. jún 2009

u nas uspavam, teda polozim do postielky ja 😉

aadula
22. jún 2009

abbi..si mi pripomenula, že aj ja tu mám kopu..tak idem aj ja 😝

simka9122008
22. jún 2009

To ste všetky zdrhli žehliť? 😲

ajula25
22. jún 2009

čaute...
centi tu soooooom 😉

tie zásteny sú fakt drahé, ale keď je kvalitná robota a je to aj pekné, tak potom ako telinka písala má to takú hodnotu. Ja som krajčír začiatočník samouk. Takže tie moje práce...no mne to stačí. Tak napr. toto som smolila asi 2 týždne kým mi malý spal.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
aj to kvôli tým kockám čo som každú vystrihovala atď.

Ali tak keď ušiješ ten sedák tak hoď fotky a objednáme u teba 😀 😝

simka9122008
22. jún 2009

No to aj ja mám v pláne kúpiť zástenu

alinka76
22. jún 2009

no ja nežehlím, mám pozberané prádlo, ale dosť som toho poskladala a vyrovnalo sa 😀

malého som teraz dala do postieľky, uvidím, či za chvíľu nebude stáť vo dverách.

Ajula, ja som tiež šila prehozy cez posteľ, nám vydržal 10 rokov, ale to bola aj ako deka, tiež som tam dala farby aké sa len našli doma látky, taký šašovský. Ale poslúžil. Potom som aj Lenke spravila prehoz no a naposledy som šila Samkovi do postieľky celú výbavu, však si pamätáte, nie?

simka9122008
22. jún 2009

No Ali ty si iná šikulka 🙂

tinyleaf
22. jún 2009

baby, ani ja som neskladala pioniersky slub, nie zeby som bola taka mladucha, ale mala som vtedy osypky 😀 Az dodatocne som dostala cervenu satku 🙂

janka1874
autor
22. jún 2009

no veru alinka si šikovná ja by som to aj skúsila ak by som mala nejaký postup ako na to mne sa náhodou páčia také domáce výrobky len ja neviem či by som to zvládla

simka9122008
22. jún 2009

Ja som tiež ešte zažila pioniersky sľub

tinyleaf
22. jún 2009

alinka a to Ti maly vylezie z postielky? Ja sa bojim, ze ked ho budem ucit na normalnu postel, tak z nej bude stale vyliezat a nebude chciet zaspat ☹

alinka76
22. jún 2009

janka, ani ja som nemala návody, proste postupne som sa to naučila, možno nie vždy odborne, ako by to urobila profesionálka, ale ked to sedelo, tak som sa nad tým nepozastavovala 😉

ale na tú babu, čo šije zásteny, fakt nemám, klobúk dolu pred ňou, musí mať cit pre detaily a trpezlivosť. to mne často chýba. 😒

ajula25
22. jún 2009

jani postupne by si to zvládla, prečo nie? 😉
ali aj ja sa raz chystám na prehoz Marekovi do izby....ale potrebujem na to peniažky, lebo nemám také látky doma. A zas také pestrofarebné nechcem. A ani peniažky nemám 😀

telinka
22. jún 2009

ja som peti vybrala aj dve tycky z postielky , ale to moje trdielko tadial veru nechodi 😅 ona sa postavi a zakrici , my ju vyberieme...sak naco by sa ona unuvala 😀

ajula25
22. jún 2009

ali mne keď trpezlivosť dôjde odložím to a apokračujem keď sa nabijem 😀

telinka
22. jún 2009

ajul...zvladne to aj uplny laik ked chce , ale to musis mat svaty klud a nie aby ta kazdych 10min niekto otravoval 😉

ajula25
22. jún 2009

a takto mám asi 3 mesiace rozšitý obraz pre kamoškinho malého 😅

ajula25
22. jún 2009

teli tak tak...ako vravíš 😉 svätý kľud. Dosť sa ja rozčulujem pri tom, keď sa mi nedarí, ni to aby ma ešte niekto druhý 😀

alinka76
22. jún 2009

Tinyleaf, nie, zaspáva v Lenkinej posteli, z jednej strany je stena, z druhej prebaľovacia skrinka, tak má trochu krytie, keby padal. A veru, je tam ticho, takže asi spí 😉

alinka76
22. jún 2009

Ajula, presne, kľud, na mne sa muž rozčuloval, že prečo mám 3 monteriek na šijacom stroji a nezašijem mu ich. ale to sa nedá, keď malý ma otravuje, pchá prsty do stroja a bojím sa, že mu ich prešijem. ale už som mu ich obšila, v kuchyni na stole, keď malý spal.

alinka76
22. jún 2009

baby, myslím, že sme neboli najväčšie stretko tohtoročné ☹ https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

simka9122008
22. jún 2009

aj ja som práve pozerala tie fotky

ajula25
22. jún 2009

ali ale aspoň sme si všetci pokecali a zabavili sme sa super....čo tam po tom byť prví 😅

janka1874
autor
22. jún 2009

áno to boli septembrovky 2008 mám tam kamošku 😀 😀 😀 😀 čo pôvodne žije v rakúsku ale teraz prišla sem aj kôli stretku

alinka76
22. jún 2009

ajula, však ja nič 😉 ale že boli so všetkým spokojní, som špicľovala 😉

huleni
22. jún 2009

no tak este to mozme tento rok napravit.o)))) dame dalsie stretko a prideme vsetky 😀

ajula25
22. jún 2009

ali tak nabudúce už vieme kam? 😀

janka1874
autor
22. jún 2009

alinka so všetkým čo sa týka služieb hej len kedže ich bolo toľko veľa nemal to tak kto organozivať a nemali také spoločné posedenie ako my v sobotu večer 😅 😅 😅

ajula25
22. jún 2009

aj tak nám bolo lepšie, no nie? 😉

ajula25
22. jún 2009

a my sme mali aj tričká krásne. teda detičky 😝