Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
25. jún 2009

tiny tekže je to krásne, ale ho to rozptyľuje? neboj to je teraz novinka, onedlho to bude samozrejmosť... 😉

luculka
25. jún 2009

ajul ale ja na fotáku zalezi,,,napr ani ja nedokázem tie fotky malej akoze v ateliery urobit celkom ako by som chcel ,,take ciste,,jasne,,,,

pozerala si ten odkaz co som dala?

ajula25
25. jún 2009

hej. niektoré som videla už tu nakoníku v albumoch....ale sú úžasné. takto fotiť....jáj to by bola robota spojená so zábavou, no nie?

luculka
25. jún 2009

aj ja som ich tu videla,,,je to super,,,,my aj so svagrovou o tom dlho rozmýslame,,ze zacneme spolu profi fotit 😎 ....joooj to by bolo super robiť to co ma najviac bavi 😵

bocmanka
25. jún 2009

😵 😵
ja neviem, čo sa to deje...? ale ja sa nezastavím absolútne, asi to bude tým, že mám mužíčka chorého a keď je chlap chorý, fakt hotová pohroma....!
tak sme doma my dvaja plus matej v rekonvalescencii po tej hnisavej angíne, plus romy, ktorá fakt dáva zabrať..
varím po večeroch, lebo sú furt hladní...potom chodíme na tie dotyky a spojenia, rôzne divadlá
a tiež s chalanmi na 10h do divadla na detské predstavenia, vtedy je manželík s romy...
😀
teraz mám malú pauzičku s kávou, potom pôjdem po marka a von s rominou, tu je hic jak sviňa....

tinyleaf
25. jún 2009

ajula presne tak, je to fakt pekne spravene a malemu sa to zjavne paci...len keby ho to tak nerozptylovalo, ked ma spat 🙂

luculka
25. jún 2009

boc no ty si super mama,,,žena,,, 😎 😉 ,,,neni o čom

ajula25
25. jún 2009

no teda boc máš toho fakt dosť....ale tie dotyky a spojenia, to musí byť super. to by som brala....
a tu je tiež strašne teplo, aspoňže ten košický vietor fúka, že troška ochladzuje...

tinyleaf
25. jún 2009

boc, ty si taka super aktivna mamina. Ja taketo akcie nestiham pri jednom dietati, nieto este pri troch 🙂 Ale dnes aj ja idem podvecer prec od maleho, ideme ku kolegyni pozerat jej svadobne fotky, takze vecer nechavam dvoch muzov samych doma 🙂

luculka
25. jún 2009

u nás je dusno ale pod mrakom,,,aj my pojdeme von

ajula25
25. jún 2009

luci ja si chcem spraviť nejaký kurz fotenia...aby som mala šajnu o svetle a citlivosti a takých tých veciach....no ale brala by som mať atelier a vedieť to dobre robiť, aby teda aj robota bola 😉

luculka
25. jún 2009

aj my si chceme ten kurz spraiť,,,a ona by vsetko pokupila v Irsku,,, 😉

ajula25
25. jún 2009

hm...tak si budeme držať prsty, aj keď ty máš vrodený talent na toto... 😉

ajula25
25. jún 2009

no ak by ste chceli niektorá kuk na môj blog, nech sa páči....som podokladala fotky konečne a aj Oravské nejaké sú tam...
http://markoluky.blogspot.com/

telinka
25. jún 2009

caute kocky 🙂
tak na tomto teraz fici petra....ja uz mam z toho vyrazky co to tu stale hra 😝

https://www.youtube.com/watch?v=Rpas0QjKY_A

ajul...tak ja by som sa z tolkeho chodenia po doktoroch asi musela mesiac liecit 😒 ale hlavne nech je to ok 😉

luculka
25. jún 2009

no jasne teli hned som si myslela ze Elmo tam bude 😀

boli sme dnes v tom cirkuse,,,,malu samozrejme najviac zaujal psi 😀
a sobotu asi skocime pozret do toho Abelandu

ajula25
25. jún 2009

však teli ja mám tiež dosť. ale tak no čo už narobím. Keď chcem vedieť čo mu je, tak musím chodiť po doktoroch. ešte na budúci týždeň nás čaká USG a potom už iba alergologia.... tak snáď všetky testy a vyšetrenia dopadnú dobre...

telinka
25. jún 2009

no vidis som na to zabudla , ale asi uz ani nestihnem 😒 tak to potom poriadne pofot v tom abelande , nech vieme ci sa nam tam oplati ist 😉 ...neviem presne ale vraj ten majitel ma vela deti 5 alebo az sedem????

luculka
25. jún 2009

zevraj je to hrozne milý pán,,,sak podte aj vy v sobotu

silvika
25. jún 2009

zeny, u nas zasa leje, tak budeme mat gumacky dobre zabehnute. doobeda bolo fajnsky ale jak som zapla pracku sa odniekial dovalila burka, ze nech ma ani nenapada susit pradlo vonku. tak teda susim vnutri. chrust maly nie a nie zaspat tak som ho nasilu nalozila do kocara a po chvili hojda hojda zabuval uz pomaly aj bude vyspaty. bol tu chlapik z plynarni, menil nam plynomer, tak sa bojim aj sporak zapnut nech mi muz neovdovie | 😝 😉

telinka
25. jún 2009

soboty ma MM pracovne.....bude pokladat posledny kus dlazby zamkovej 🙂

ajula25
25. jún 2009

silvi 😀

bocmanka
25. jún 2009

😵 tak my fičíme na tvorivé dielne do mesta, má byť otesanček a potom detské dielničky s drevom...
pá poobede

ajula25
25. jún 2009

pá boc. užite si tvorivé popoludnie 😉

luculka
25. jún 2009

jáááj 😒

mate dobrý recept na langose?

silvika
25. jún 2009

boc kde ty beries tolko energie

silvika
25. jún 2009

nejaky sa tu luc daval ale nam sa trochu lepili mozno to dobre neviem miesit alebo kieho

telinka
25. jún 2009

boc...ty ani nestihas registrovat cas tusim......sak uz je poobede 😅

luculka
25. jún 2009

boc ta príjemnu zabavu,,,ja som chcela s malou chodit na tie tvorive dielne,,,som myslela ze to tu býva pravidelne v detskom centre,,al nie,,,, 😖