Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
10. sep 2009

teli, hej, uz sa blizim, termin mam 23 😀 konecne, aspon si pospim 😵

bocmanka
10. sep 2009

🤐 csi vy máte mačky ???

csikike
10. sep 2009

boc, nie, nemame, teda u mojej babky ano
inac neviem co na tu toxo, to mi nekomentovali, len toho strepta a chybajuce zelezo

lenka85
10. sep 2009

csiki toxo????????

csikike
10. sep 2009

hej, idem postudovat na nete ci sa mam zhrozit, alebo to len tak lahko predychat 😨

csikike
10. sep 2009

Uz som zistila ako to je s tou toxo, jedna hodnota je, ze som v minulosti prekonala toxo - to mam pozitivne, ale v tele to nemam

tinyleaf
10. sep 2009

csiki, ano to mas len pozitivne protilatky na Toxoplasmu gondi, cize si sa s nou niekedy v minulosti stretla

lenka85
10. sep 2009

vidite a ja som si myslela, ze je to strasne vazne v tehu... chvalabohu csiki, ze to nic nie je..

janka1874
autor
10. sep 2009

žienky to aj vaše deti majú teraz to nekutočné odbobie vzdoru? ja už fakt nevládzem

abetka
10. sep 2009

janka, maju. Nas sa minule hodil o zem a veru sa mi aj uslo, ked som mu nieco co chcel, samozrejme nedala. 😅

janka1874
autor
10. sep 2009

normálne si ma ukľudnila lebo už som si myslela že to ja som tá nenormálna ale nedá si nič normálne vysvetliť len vrieska ako šialená čo ma niekedy už riadne vytáča
napr. teraz ona totiž všetko musí sama odniesť či do koša alebo do drezu ak teda niečo papáme no a papala kašu sedela na gauči a snažila som sa jej vysvetliť že musí najprv zliezť dole a tak môže vziať misku a odniesť tak to bol záchvat rúcala sa o gauč ako šialená aj sa až udrela a skoro spadla ale nie nemôžem sa jej dotknúť lebo milostivá by sa asi rozpadla od všetkej zlosti

aadula
10. sep 2009

jani aj náš drobec si vydobíja svoje..napr. vonku všetky deti okolo pieskoviska, pekne sa hrajú, tlačia kosačku či fúrik a on samozrejme iným smerom a keď ho späť otáčam, hroozne sa ježdí...to vždy vykúkajú ľudia z balkónov 😀 , proste je in 😅

huleni
10. sep 2009

baby ja ani nebudem pisat za co vsetko sa hadze niki o zem 😒 a choruckym skore uzdravenie prajem 😉

simka9122008
10. sep 2009

Aj u nás sa trochu prejavuje obdobie vzdoru, čo už raz to prejde 😒
Dnes som bola v škôlke po prihlášku, malú zapísať na ďalší rok, no poviem vám že som prišla v hodine 12, zobrali ju ako poslednú 😲

janka1874
autor
10. sep 2009

ja presne o tom simi uvažujem že by bolo dobre už začať riešiť škôlku

abbi
10. sep 2009

baby to fakt??? ze skolka??? no ja neviem, ja asi este maleho nedam. rada by som este ostala s nim doma.. robotu som tu v nitre nemala, a ani si nemyslim, ze sa mi podari najst pri 3 detoch a dnesnej krize, radsej ostanem este doma s Natankom a uzijem si ho este rok 😉 😉 ale uvidime 😉 😉

janka1874
autor
10. sep 2009

abbi no tu v Ke je problém niektoré škôlky majú také natrepané že musíš riadne skoro nahlásiť dieťa do škôlky a silne pochybujem že Sendy to so mnou ešte bude baviť keď už bude mať skoro 3 roky niekedy mám aj teraz pocit že sa so mnou nudí

csikike
10. sep 2009

abbi, chces zostat dlhsie doma ako 3 roky?
lebo do marca bude treba naostro nahlasit skolku na september 2010
a tie priebezne co sa teraz nahlasuje je vlastne len zaistenie aby deti mali kam chodit

telinka
10. sep 2009

csiki na dedine to neni take vazne 😉

huleni
10. sep 2009

baby to myslite vazne ze neam este ani 2 rokzy a ked ju od chcem dat do skolky ze uz teraz vybavovat? 😅

csikike
10. sep 2009

huleni, ano, zial je to tak, vyber si skolku a chod sa spytat ci maju na sept, 2010 volne, ja som bola v marci a z 20 volnych sme boli 19ty

csikike
10. sep 2009

a to nie je ta najvychytanejsia, do tej sa hlasi hned ako ma dieta rodny list

huleni
10. sep 2009

no tak to ste ma povzbudili veru, tak sa pjdem popztat a dam vam vediet:o)

janka1874
autor
10. sep 2009

veru huleni aj tu v Ke je to také šľahnuté s tými škôlkami

huleni
10. sep 2009

akurat som kukala na stranke nasho mesta ze zapis do materskej skoly a tam je napisane ze pre sk.rok 2009/2010 od 15.feb.do 15.marca prebiehal tak asi na bud. rok to bude tak isto ci som naivna?:o) a pre istotou tam treba zbehnut?:o)
http://www.prievidza.sk/?str=skolstvo&lang=sk&d...

csikike
10. sep 2009

huleni, ano je to tak, zapis musis stihnut do marca, teda neviem ktoreho ale cim skor... a uvidis, ze budes prekvapena, ze uz budu dost obsadene

tinyleaf
10. sep 2009

telinka, my veru byvame na dedine a skolka je taka plna, ze niektore deti vobec nezoberu v troch rokoch.
A zapis na buduci rok je az v marci...asi by som neuspela, keby som tam isla maleho teraz zahlasit

telinka
10. sep 2009

tiny ale taku malu beznu dedinu som mala na mysli 😅 bernolakovo je velikanske a asi je tam teraz kopa novostavieb s mladymi rodinami , ze?
u nas teraz mamicky hodne deti nedali do skolky aj ked ich mali popredu prihlasene a z roznych pricin s nimi zostali doma , takze keby som sa teraz rozhodla ze tam petu dam tak by mi ju zobrali hned.....ale keby bolo plno tak maju vzdy prednost deti zamestnanych rodicov , takze ked by bola mamicka na MD tak jej nezoberu , ale to len v pripade ze by mali preplneno

huleni
10. sep 2009

oki baby..dakujem za radu a pokusim sa zajtra ist spztat a dam vam vediet ako som dopadla:o) teda do tej co chcem inak mam pocit ze my tu mame tych skoliek ( boze uz mam problem so sklonovanim) mame vcelku dost ale clovek nikdy nevie..a mame tu aj sukromne tak ratam ze do tych pojdu ti co maju znamosti lebo tie su velmi ospevovane a nam obycajnzm nechaju tu klasiku:o)

huleni
10. sep 2009

jaj a este som sa chcela pochvalit MM sa dnes smeje na mne ci som zalozila s.r.o cku lebo som na net podavala choditko , odsavacku a take veci a behom dna sa mi na vsetko ozvali tak balim balicky a sa vytesujem ze budu nejake korunky:o) a zas mozem kupit niki nieco nove a mm ma 18teho 30tku a ja mam zatial pre neho len tasku co chcel na papiere do roboty objednanu inak som zufala:o)) a on samozrejme nic nepotrebuje:o)