Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
19. sep 2009

ja som chcela predať šporťák čo mám, no sestra ma prehovorila, nech si ho ešte nechám a dobre urobila 😅 ...by som banovala 😒

janka1874
autor
19. sep 2009

simi fakt predávaš veď ho budeš mať na budúci rok či nie?

tiny ja viem že je na stretávke ale je relatívne blízko keby sa niečo dialo tak dobehne

simka9122008
19. sep 2009

No ten čo kupujem tak budem používať aj trochu v lete, no ja som hlavne chcela niečo na zimu

simka9122008
19. sep 2009

Ono v lete mi už malá nebude chcieť byť v kočíku a ona aj keď ideme na pešo tak ma počúva, ide pekne za ruky

simka9122008
19. sep 2009

Mne išlo o to kúpiť nejaký kočík na zimu a nechcem mať dve kočíky, takže predávam aj hlboký aj šporťák

janka1874
autor
19. sep 2009

a aký máš vyhliadnutý

simka9122008
19. sep 2009

Na budúci týždeň mi ho donesú, X-Lander

zrzulka
19. sep 2009

Tiny tak daj vediet ako to zvladla svokra s malym🙂)) Ale verim ze v pohode. babicky to vedia s detmi. nas to caka v novembri. ja idem na vikend prec a muz s malou a mojou mamou ide na vychod k rodine🙂))

Kocky a ake fusaky kupujete do golfacov???Uz premyslam nad tym co kupime.

V pezinku je cez vikend vinobranie tak nam je veselo🙂)) Ciganska, burcak,kolotoce, plno znamych... zije to tu🙂))

bzuco
19. sep 2009

zrzulka...ja som fusak predala...ak sa budeme voziť, zakryjem ho dekou....

csikike
19. sep 2009

no ja fusak mam, tak uni... aj do sportovej casti, aj do vanicky a aj do autosedacky pasuje, ale rozmyslam, ze co tomikovi ked bude v tom buggypode sediet 😕

zrzulka
19. sep 2009

ten nas uni som aj ja predala ale kedze mala mi este nechodi sama a vascinu presedi v kociku tak by som jej chcela kupit nejaky fusak. A mozno ju tiez prikryjem dekou len ked nic vhodne nezozeniem.

A musim sa aj tu pochvalit pre tie co nechodia na FB. mala spravila sama prve 4 kroky, tak sa z toho vytesujeme ale dnes aj riadne prastila ked ju moja mama nestihla zachytit. chuda aj modrinku ma:((((((((((((

zrzulka
19. sep 2009

Csikike a ty chces ten buggypode? mne sa velmi pacia surodenecke kociare. Ak raz budeme mat 2 babo tak by sme kupili asi ten kocik aj ked je to dost siroke. No to je este vo hviezdach. malu by som na tom BP urcite neudrzala ona je hyperaktivne dieta, vsade musi byt. je odvazna na vsetko si trufa.

csikike
19. sep 2009

zrzul, ja ho uz mam doma 😀 , maly je dost naladovy, takze niekedy ma chut sediet v kociku, inokedy zase bezi... samozrejme, vzdy inym smerom ako chcem ja, takze pre nas to vyzera na kompromisne riesenie, ale uvidime co bude naostro 😀

tinyleaf
19. sep 2009

zrzulka, to je vyborne, ze Miska urobila taky pokrok 🙂 Zachvilu ju budes nahanat po celom byte 🙂

simka9122008
19. sep 2009

Zrzul to je super, gratulujem
Mi sme tu mali teraz blízko nás nádherný ohňostroj

zrzulka
19. sep 2009

Silvi uz teraz nahanam, ona je rychla ako blesk🙂)) A co matko? Muz sa neozval?

Simi aj u nas bol ohnostroj o 21.00. Mala ocila ze co to je. mame perfis vyhlad na mesto takze sme ho mali ako na dlani🙂))

tinyleaf
19. sep 2009

zrzulka volal okolo stvrt na osem, ze svokra kupe prave maleho v nejakom velkom kybli a ze sa mu to ohromne paci 🙂 Dufam ze sa jej ho potom podarilo nejako uspat a teraz sa mu sniva o maminke 😀

tinyleaf
19. sep 2009

no idem ja spat, dobru noc

ajula25
19. sep 2009

ahojte
Zrzul tak to je super, že Miška sa púšťa a spravila už prvé krôčky. Teším sa s vami. 🙂 a modrín ešte bude haba dej...ale bolí to aj teba, nie?

zrzulka
19. sep 2009

Tiny aspon ma zazitky🙂)))

Ajul no ano boli ma to asi ako kazdu maminu ked jej dieta spadne a este ked nemusi. taki sme boli s muzom nahnevani. mama urazena.
A tie krociky spravila vcera u neurologa tak poznamenal ze nabuduce uz pricupita do ordinacie sama. Ostatne som popisala na FB nech sa neopakujem🙂)))))))))

zucha
19. sep 2009

aby ste nepovedali, ze peciem len tvarohove kolace 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18134

ajula25
19. sep 2009

zrzul už som prečítala, sa teším spolu s vami. A jasné, že to naštve, no niekedy sú deti rýchlejšie ako naše reakcie a potom aj modrina sa pritrafí ... 😒

janka1874
autor
20. sep 2009

ahojte
v prvom rade super zrzulka gratulujeme Miške k prvým krokom už sa to bude len zlepšovať a tých pádov bude ešte veľa neboj
ja mám za sebou noc na samotke (teda ešte že sme 2v1 aspoň som nebola tak sama) a zvyšok mojej posádky sladko spinkalo vo svojich postieľkach lenja na gauči ale čo už keď som teraz ako jeden veľký bacil hlavne nech to Sendy nelapne odo mňa a ani tatik teraz nič podobné nepotrebuje
dnes som síce na malú sama ale nejako to zvládneme len nevládzem navariť tak neviem čo vymyslím ale možno aspoň polievku postavím a z druhého je pre Sendy a ja počkám na tatika už od štvrtka sa chystáme na vyprážaný syr len nejako stále príde neskoro a to sa studené nedá jesť

simka9122008
20. sep 2009

Jani mňááááááááááááám vyprážaný syr, no ty ale robíš chuťky zavčas rána 😀
Mňa asi z malej porazí už druhý deň mi nechce piť mlieko ani ráno ani večer, dokonca aj keď jej dám raňajky štrajkuje, tak teraz ako tak je suchý rožok 😠 , nič iné do nej nedostanem, ale obed zje ako dospelý človek

janka1874
autor
20. sep 2009

no simi to fakt poteší ale aspoň nehladuje neboj keď zje pekne obed

simka9122008
20. sep 2009

No neviem, dnes je nejaká divná, umrnčaná, dúfam že na ňu niečo nelezie 😒 😲

simka9122008
20. sep 2009

No pre istotu som jej šupla panadol, lebo sa mi nezdá

silvika
20. sep 2009

dobry den, no ja zasa skoro nikdy nedavam preventivne vzdy to nechavam na maleho nech sa popasuje az ked je uuplne zahorety tak nastupuju lieciky

zrzulka
20. sep 2009

my tiez nedavame preventivne lieciky, ani po ockovani som nikdy nedavala. Mne sa to zda zbytocne ked nema teplotu len pre istotu dat. Imunologicka nam predpisala Imunor ked na malu nieco lezie ze jej mam dat ale dala som len parkrat. Aj teraz by bodol lebo mala ma sopliky ale asi jej idu zuby lebo strasne slinta a je viac mrzuta.nam ked idu zuby tak sa jej spustia pravidelne sople.

telinka
20. sep 2009

ahojte 🙂

ja mam dnes nejaky hlavybol , teraz neviem ci z poharika burcaka , alebo z toho ponocovania 😝 😅 bavili sme sa super , bola krasna hviezdna noc....tak sme mali pjeknuuu rozlucku s grilsezonou 🙂

to preventivne davanie liekov ani ja nerobim , aj proti teplote davam az ked je vyse 38,5 po odcitani , ani pri zuboch nicim nenatieram....chemiu pouzivam len fakt ked je to nutne 😉

simi ty to mas tusim ako sport to striedanie kocikov 😀 😀

zrzul....gratulujeme k sikovnej dceruske 🙂