Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
13. okt 2009

no jasné že dám ak budem už vedieť 🙂

huleni
13. okt 2009

jaj Janka to uz je tu co chvila.o))))
simka len si pekne oddzchni:o)
ja som nejaka zle nastavena, 28 mam ist na vysetrenie hrubeho creva ta hadica ci co to je do konecnika, uz teraz mi je zle:o//// no a najhorsie ze som to teraz ratala a mam mat vtedy mrchu a keby som sa preobjednala tak zas len dlho cakat a uz to chcem mat za sebou tak rozmyslam ze by som si to posunula antikoncepcnymi tabletkami ale to som este nerobila a neviem si potom predstavit ze ked to jednu mrchu vynecha aka bude ta nasledujuca.o/ skusali ste si to niekedy niektora tak posunut? zatazujem vas tu sprostostami ale koho sa spytam ked nie vas?.o)

simka9122008
13. okt 2009

huleni ja stým skúsenosť nemám, tak neporadím

huleni
13. okt 2009

no ono s tym mozno ani nikto nema, je mi jasne ze to moc dobre neurobi ale uz chcem mat to sproste vysetrenie za sebou a neviem si to predstavit s mrchou:o(

bocmanka
13. okt 2009

😀 hlásim v martine kanadské žartíky, počas šoférovania mi snežili polystyrénové guličky, žeby sa alinke rozsypali vaky???

😀 😀 😀

janka1874
autor
13. okt 2009

boc to musela byť iná sranda 😀 😀 😀
huleni neporadím skús zavolať na gyndu tam ti sestrička určite bude vedieť poradiť

veru alinka som sa jej chcela opýtať na ten vak ale nejako nechodí a na FB som jej písala a nič žiadna odpoveď či to na mmb som písala už ani neviem 🙂

telinka
13. okt 2009

huleni...gynekolog ti predpise lieky na oddialenie , ja som si ich raz dala napisat pred dovolenkou ale ked som si precitala vsetky mozne vedlajsie ucinky , tak som ich nepouzila 😅

ajula25
13. okt 2009

ahojte
tak Luky už spinká a ja som dovarila a idem ešte asi čo - to popratať. Ja rozmýšľam ako mám ísť po Mareka do školy. S Lukym nehrozí v tomto hroznom počasí. Asi ho šupnem na tú chvílu k susede.

ty kokso. Boc to akože snežilo? V októbri? A na Vianoce zasa len blato bude.... 😖

jani skús alinke cez FB napísať, ale to správ. 🙂

huleni
13. okt 2009

tel akurat som citala na nete o tych tabletkach a vsetci sa len stazuju :o) no ale vela bab tam radi posunut to antikoncepcnymi ze s tym nemali problem tak snad nebudem mat ani ja:o)))
inak tu je hrozny vietor, ja som pradlo zbierala po celom balkone a nejak sa mi teda nic nechce:o)

tinyleaf
13. okt 2009

huleni, ja som kedysi davno na posunutie mrchy brala noretisteron a pokial si pamatam, ta dalsia bola taka normalna. Akurat Ti to moze trosku na nejake obdobie rozhadazat pravidelnost mrchy, ze Ti nepride tak ako si bola zvyknuta.

tinyleaf
13. okt 2009

janka, aj ja som dnes bola na krv kvoli krvnemu obrazu. Ale vsak zelezo papam a ostatne budem hadam v norme.
Tebe uz svieti 37tt, ako to rychlo ide 🙂

simka9122008
13. okt 2009

Kočky, tu u nás je desnééééééééééé vetrisko 😲 😲 😲

centik
13. okt 2009

ahojte,
Teli ja som tiez raz mala tie tabletky a ked som si precitala neziaduce ucinky ako ze pomaly cela zarastiem od odchlpenia a neviem co tam este bolo 😀 tak som si ich veru nedala,

huleni aj ja som pocula ze sa da oddialit tak ze nedas pauzu medzi antikonc. tusim aj sestricka mi to radila...

huleni
13. okt 2009

baby dakujem vam za rady, skusim to s tymi antikoncepcnymi :o) lebo uz som psychicky nastavena na to vysetrenie na 28 a keby zas iny termin ma svihne:o))))

janka1874
autor
13. okt 2009

žienky aj vy máte JimJam ten rozprávkový kanál už druhý deň čisto v alngličtine? Sendy tam mala obľúbené rozprávky

simka9122008
13. okt 2009

Hej aj mi ho máme v angličtine

alinka76
13. okt 2009

ahojte dievčatá, vraj som tu bola spomínaná 😉 ja vás strašne zanedbávam, dúfam,ž e ma ešte prijmete medzi seba 😔 môj drobec mi nedovolí sedieť na nete, keď je hore, a keď spí, tak som väčšinou zahrabaná robotou, tak prepáčte 😔 nové bábätká nemáme? ale to letí, csiki, tvoja už má 3 týždne. 😲

zuzkazv
13. okt 2009

ahoj my máme jim jam v čestine... dúfam že to tak ostane lebo malý to zvykne pozerať a na 15 - 20 min mám pokoj 😉

martinaj
13. okt 2009

my v poslednej dobe pozerame dvdcka a bebe tv, jim jam v poslednej dobe nechce aj ked bola maniak na barniho... takze neviem, ale tusim je v cestine furt 😉
vitaj ali 🙂 a coze je s tebou, ze sa tak malo ukazujes?

janka1874
autor
13. okt 2009

tak sme práve dofrčali domov Sendy je u babky a dedka ja čakám drahého lebo sa ideme dať strihať nech sme ako krstní rodičia k svetu a nie ako dve strašidlá na krstinách 😀 😀 😀 a potom ešte do nemocky na kontrolu tak zas prídeme až večer domov ale nevadí aspoň sa aj Sendy prevetrá len dúfam, že ju neodfúkne dedo ju pre istotu ani na zem nedáva sa normálne z neho smejem 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
13. okt 2009

veď on bol v češtine len teraz 2 dni je v angličtine a u nás fičí Bárny a vlačík a hasič asi kôli pesničkám no a od soboty dávajú na STV ako večerníček bambuľku tak toto by som chcela natočiť len neviem či ma Sendy nechá takto totiž nežerie žiadnu rozprávku to je ako zhypnotizovaná tak to pozerá ledva dýcha

martinaj
13. okt 2009

jej tak si aspon oddychnes jani 🙂
otrasne pocasie, my uz 2.den trcime doma...... 😠

janka1874
autor
13. okt 2009

veď my sme na tom boli podobne tak dnes už išla aspoň do druhého bytu ako ja hovorím 😀 😀 😀

csikike
13. okt 2009

ahojte, ali vitaj opat tu 😉
ajul, super foto
my prave cakame tatina a pojdeme trocha von, lebo tomi vymysla...nosi mi sem gumaky a taha ma ku dveram
dnes sme si stavali z kociek a zhodil mi to a zahlasil, ze to nic, som myslala, ze ho zozeriem taky bol zlaty 😵

janka1874
autor
13. okt 2009

tak žienky odchádzam
držte palce nech sa dohodnem s dr. dnes na termíne prídeme až večer ale určite nakuknem 😀

martinaj
13. okt 2009

jani drzime palce 😉

alinka76
13. okt 2009

no my fičíme najnovšie na žandárovi zo Sant Tropez, predtým to bol Prehistorický park, Neberte nám princeznú a takéto hrané. Rozprávky ani moc nepozerá. Páčia sa mu najviac aj tak zvučky.
my sme ani von dnes neboli, iba ja v meste sama. a snežilo 😲 😲 😲 normálne zimné bundy vyťahujem. 😠

anina1
13. okt 2009

čaute kočky
huleni, stačí, keď budeš pokračovať s tabletkami bez prestávky tej 7-dňovej, ja som to tak robila, keď som brala 😉
moja dnes vôbec nespala zase cez deň 😒

silvika
13. okt 2009

ANI, ani nas dnes cez den nespal ... zeby nieco vo hviezdach