Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
2. dec 2009

ahojte,
vsetko najlepsie Bibke k meninam.
my sme sa rozhodli s manzelom, ze urobime tortu sami 😅 no uvidime ako sa podari, bud bleska alebo sponge boba
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13078
boc, nadhernu tortu mala rominka 😵

janka1874
autor
2. dec 2009

ivka asi aj u nás to tak skončí lebo kto už by nám piekol na vianoce alebo dva dni po

ivana26
2. dec 2009

jani, si predstav, ze tu v nasom "velkomeste" nikto nerobi taketo torty z marcipanu 😠 len z kremu, ako sme mali minuly rok, tak sme sa rozohodli, ze sa pokusime, no obavam sa ,ze to dopadne katastrofalne 😀

anina1
2. dec 2009

v spánku dostal príhodu? a koľko má rokov?

janka1874
autor
2. dec 2009

anina vraj hej brácho počul že nejako divne chrčí tak ho chcel prebrať on mal okolo 50-tky vraj ale presne neviem

ivka my sme tú polevu zvládli a to sme fakt robili niečo také prvý krát v život fakt a ani pekárske skúsenosti ako také teda fakt nemáme
my práve so Sendy upratujeme hračky hrkálky idem nachystať pre Vikinu Sendy sa s tým aj tak nehrá a už mi ten bordel prerastá cez hlavu
obávam sa že si idem vybiť prebytok energie tak dnes hrozí veľké nočné upratovanie ak teda nejmenší člen rodiny dovolí 😀 😀 😀

silvika
2. dec 2009

ani toto davali vcera v spravach myslim ze na jojke, uplne otrasne ta bud bola uplna bezcita alebo zmatena ked sa potrebovala takto dietatka zbavit

tinyleaf
2. dec 2009

caute 🙂 my mame za sebou druhu super noc 🙂 Mala dostala vecer fenistil kvapky a spala 8 hodin 🙂 Zobudila sa az o piatej. Prsia som mala bolave ako uz dlho nie, ale aspon sme sa dobre vyspali, ani Matko nebuntosil.
No a napiekla som rano medovniky, tak som zvedava, ci budu malemu chutit 🙂

tinyleaf
2. dec 2009

boc ta torta bola nadherna, obdivujem zienky, co take vedia robit 🙂 Ja som raz skusala ten potah z mashmallow cukrikov a bol to total nepodarok.

luculka
2. dec 2009

cafte.... 🙂
bibke vsetko naaaaaaj 😵 😵

simka9122008
2. dec 2009

No žienky, ani neuveríte čo som nedávno robila, máme doma asi 3 umelé vianočné stromčeky, tak som všetky postupne vybrala, že ktorý na tento rok ozdobíme, no toľko ihličia popadalo, že som si urobila fajnú robotu 😀 😝

aadula
2. dec 2009

ahojte,

Bibke prajeme všetko najlepšie a Samko posiela božtek 🙂

anina1
2. dec 2009

aj ti ostal nejaký s ihličím simka 😀

simka9122008
2. dec 2009

Hej no všetkých je ešte ihličie 😀 , musí na čo povešám gule 😀 😀 😀

telinka
2. dec 2009

esteze mame len jeden....nemusime riesit taketo dilemy 😀 😀 😀

aadula
2. dec 2009

vidím, že na koníkovi sa o život pracuje, sme boli na druhej strane 😕 😀

ja som si dnes kúpila pre radosť takého anjelika do kuchyne na zavesenie...je krááásny, niektoré z vás by si ho iste aj vyrobili... 🙂 , musím abaterky do foťáku kúpiť a pofotím na inšpiráciu pre vás šikovnejšie 😉

simka9122008
2. dec 2009

tak mne malá zase nespí, ak spí cez obed, večer nespí a naopak ak na obed nespí, tak večer zaspí v pohode 😒 , naše najnovšie slovo je 6aba, celý deň len to opakuje, má takú svoju knižku a tam je žaba, tak si ju stále dookola listuje a smeje sa na nej 😀

simka9122008
2. dec 2009

že 6aba, žaba 😀 😀 😀

aadula
2. dec 2009

simi 😀 😀 musí byť zlatá 😉 ja mám takú nočnú košelu..je na nej smetiak 😀 😀 taký srandovný..a malý stále na to hovorí, že auto 😀 😀 a darmo mu hovorím, že to nie je auto ..pre neho to je a basta! 😀

simka9122008
2. dec 2009

no na mňa nejak doľahla únava, dúfam že nezaspím skôr ako malá, to by bola iná sranda 😀

simka9122008
2. dec 2009

kde ste kočky, čo už všetky spíte?

simka9122008
2. dec 2009

tak nič ideme mi konečne spať, pa zajtra

abetka
3. dec 2009

dobre ranko. Bibke k vcerajsim meninam vsetko najlepsie 😵
Kto dnes oslavuje 2 rocky????
mne sa nic nechce, tak som zvedava co vymyslim, aby ma vsetka robota obchadzala 😝

janka1874
autor
3. dec 2009

ahojte
kalendár narodenín má v hlave asi najskôr anina ona stále vie kto oslavuje 😀 ešte že ju máme

ja som sa sem včera nedostala lebo asi som prechválila Vikinu že sa polepšila tak včera slečna odmietla zaspať bez maminy a potom celú noc sa budila každé 2 hodiny som hotová unavená ako fras ešte že som si stihla dať sprchu skôr ako začal večerný cirkus

dúfam, že zostane tak pekne ako je teraz aj poobede aby som s nimi išla trošku von len mám už teraz hrúzu z toho ako sa povlečieme domov bože strašné ako odmieta chodiť po schodoch 😢 😢 😢

aspoň že sme včera stihli vypratať so Sendy krabicu s hračkami hneď je tu voľnejšie len ešte spratať niekam tie všetky plyšáky neviete kto by to chcel ja by som to asi aj popredávala aspoň polovicu máme toho desne veľa a nie je miesta kam to dať

martinaj
3. dec 2009

dobre ranko 🙂 asi zase blbne kon, lebo sa mi nedali posielat spravy 😠

silvika
3. dec 2009

asi to vcera az tak celkom neodstranili

bocmanka
3. dec 2009

😵 čaute, tu je total depkovské počasie, že abetka?..ani mne sa nič nechce, odmrazila som ragú omáčku na cestoviny, lebo ani variť ma neberie...
namočila som farebnú fazuľu, že možno poobede navarím polievku..

my máme dnes veľký deň, matejova škola oslavuje 75 výročie vzniku a dnes majú "neučiaci deň" a slávnostnú akadémiu v kinosále, zrejme teraz majú prvú generálku, potom vystupujú pre celú školu a poobede o 16.30 majú vystúpenie pre rodičov...

a maťkova trieda má "poupata", nacvičili spartakiádu na davidov hit...hehehehe, to som fakt zvedaváááá

idem dať pár fotočiek, ja som oslavu fotila na negatív, čo máme taký fajn canon foťák, a dávam si fotky na cd a vyberiem len tie naj, čo dávam robiť v happyfote, 36obr. ma stojí okolo 5euro, čo je celkom fajn...

silvika
3. dec 2009

tu je pekne aspon pre mna, hmla, srien nachytana a prilepena nizkou teplotou na travu a stromceky, ja take lubim pocasie 😉
tie poupata aj niekde zaves to by som aj ja rada videla, ak teda matko bude chciet byt taka video hviezda

janka1874
autor
3. dec 2009

tu v Ke krásne svieti slnko od rána
a konečne sa tu spí
malá totiž celé doobedu spala aj nespala to bolo dosť divné chvíľku podriemala a potom rev ale konečne je ticho a Sendy sa nejako skoro pýtala spať a neviem ale asi na ňu niečo lezie nechápem sople im prešli a teraz bude chorá divné ale mala 37 no nie je to ešte teplota ale normálne chcela ísť spať už o 10.30 čo teda nie je normálne u nej aj keď chodí skoro spať a to som s nimi chcela ísť poobede vonku keď je peklne no zas neviem čo mám robiť

martinaj
3. dec 2009

u nas je tiez hmla 😠 ja peciem kuriatko a beham po nete a pozeram kocik pre maleho 😉