Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
5. dec 2009
aadula
5. dec 2009

anina, tak to je sila!! ale zas u nás teraz bývalo tak, že do pol noci spal a potom do rána žúroval 😅

anina1
5. dec 2009

a pred 8 bola už vyspatá dnes 😝

tinyleaf
5. dec 2009

my mame 14,2 kg a nozicku 24...mame proste doma poriadneho chlapa 🙂

aadula
5. dec 2009

anina, neboj..však jej to budeš pripomínať keď bude po diskotékach behať..že akú výdrž mala 😀

anina1
5. dec 2009

tak my sme aj sašu donútili aby si umyla topane, malá jej priniesla handru a musela ísť hneď 😀

aadula
5. dec 2009

anina 😀 podarená ..tak Saška aspoň niekoho poslúcha že?

bocmanka
5. dec 2009

😵 baby to sú ale šoky, že niektoré deti takto nespia...

ja mám šoky, že moji dvaja kukajú v tv teraz autá...a som celá nesvoja, že nespia po desiatej..

simka9122008
5. dec 2009

ahojte, tak ja sa hlásim až teraz, poobede sme boli v meste na mikuláša, no poviem vám, iná tlačenica bola, malá mi tam začala tak ričať, že som musela odtiaľ odísť do uličky sa s ňou prejsť a potom keď už nebolo toľko ľudí, tak sme sa vrátili na varené vínko, gaštanky, joj super bolo, škoda že som ťa tam Jani nestretla no nebola šanca 😝 , čistý blázinec 😀 , bola s nami aj mamina kamoška s dcérou, tak ešte zbehli k nám dať deťom mikuláša, aj naši s babkou, odišli asi pred hodinou, tak mám už fakt dosť a malá ešte nespí 😝 😠

simka9122008
5. dec 2009

Ináč moja mám 10 kg a 21 nohu, ale čižmy má 23 😀

simka9122008
5. dec 2009

Tak nič kočky, mi už ideme ľahnúť, na dnes máme dosť, pa zajtra
Bzuco, super oslava, malý aký fešák 😉

bzuco
5. dec 2009

maťko váži 13,5 kila a topánky zimné má 24ky, snehule 25ky

bzuco
5. dec 2009

simi...dík 😉

janka1874
autor
5. dec 2009

my vážime 11,7kg a nôžku ledva 21 ako romina 😀 😀 😀

csikike
5. dec 2009

ahojte, tak tomi vazi 11,5 kg a nohu ma tak realne 23ku

bzuco
5. dec 2009

aj my reálne 23, to má akurát, netlačí ho...ale zimné som väčšie, nech vydržia do konca zimy

janka1874
autor
6. dec 2009

Dobré ránko
Mikuláš trafil aj ku nám tak dúfam, že nikoho nesklamal tak ako to bolo i nás 😀 😀 😀

prásnu nedeľu všetkým 🙂 ak máme aj oslávencov tak všetko naj 🙂

aadula
6. dec 2009

dobré ránko 🙂 Samko je hore už od 5.45 h. len sme ešte trošku aspoň polihovali..., už pobehuje a robí neplechu...ocinovi natlačil brumíka do vaku 😀 Mikuláš mu doniesol aj malé autíčko...tak s ním jazdí po nábytku..., trošku mu vrzgajú 😀 😀 kolesá, ale tak čo už keď Mikuláš zlé autíčko vybral 😅

simka9122008
6. dec 2009

Ahojte, no mi sme už mali mikuláša včera večer, no bol riadne bohatý
Vstali sme nedávno, tak teraz raňajkujeme, malý trochu soplí, tak dúfam že ho to rýchlo prejde 😝 , malú musím od neho nejako izolovať
Peknú mikulášsku nedeľu všetkým 😵

bocmanka
6. dec 2009

😵 aj ja želám mikulášsku nedeľu a vlastne aj bronzovú, že??? obchody sú asi otvorené...nie?

moji chlapi sú už na turistike, ja to nechápem šli spať o 23h keď skončili autá v tv a vstali klasika 6.45h som skoro umrelaaaaaa....

ja som romy prvýkrát pustila pipi dlhú pančuchu, uvidím či ju zaujme, chcem si umyť vlasy a ideme k našim, aby som mohla upratať a trochu nakúpiť, budeme tam aj obedovať, tak dnes nevarím rovnako ako teli...

u nás bude chodiť Mikuláš až večer, akosi som nestíhala, chlapci boli aj trošku sklamaní, lebo si večer vyčistili čižmičky, ale sami uznali, že ma včera hnevali, tak sme im povedali, že keď sa bude dnes vracať mikuláš na vrtuľníku domov /keďže sánky nemá, keď nie je sneh.../ tak sa tu zastaví ak budú dnes dobrí....

to je ale sparťanská výchova! 😨

aj ja som dala ešte nejaké foto..
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

anina1
6. dec 2009

ahojte
pekného mikuláša všetkým 😉

aadula
6. dec 2009

boc, a to chodia každý týždeň na túry?

u nás je hrozná hmla..ja som chcela ísť s Paťkou do NR trošku..vôbec neviem čo mám robiť..však nevidím na druhú stranu ulice 😒

anina1
6. dec 2009

aadula príď do pn, tu neni hmla 😉
a zabudla som pekné fotky bzučo, simka a boc 😵 😵

bocmanka
6. dec 2009

😵 aadulka, áno každú nedeľu kým nie je sneh majú túry, ale trenér dúfa, že už nasneží.. 😀 😀

ja som povysávala, čo som včera nestihla a romy nechce nikde ísť, tak zrejme prídu naši sem...

aadula
6. dec 2009

tak sme nakoniec na výlete s Paťkou boli v NR, sme celkom spokojné obe 🙂 🙂

abetka
6. dec 2009

Ahojte. tak ja som tu pisla teraz a vsetko sa mi zmazalo.
Linku mam oriadenu, zajtra malej izbu a postupne ostatne a piect az po oslave , ktoru mame bud. nedelu a idem si piect tortu, tak dufam, ze to zvladnem 😝
Vazi 14 kg a noha 24-25
Krasny mikulassky vecer 😵

simka9122008
6. dec 2009

Ahojte, tak mne malá krásne večer zaspala, klop, klop, nech nezakríknem a aj na obed pekne buvala

aadula
6. dec 2009

pozeráte superst. ? ten Miško David je úúúúúúúúúžasný...by som hneď šla na jeho koncert keby tu mal 😵

simka9122008
6. dec 2009

No asi som zakríkla, malá sa zobudila no v polospánku sa presunula ku mne do obývačky a tu odfukuje teraz pri mne 😀