Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
29. jan 2010

ahojte. Nase deti mali obe reflux, no Tomas horsi a veru mali sme v postielke vyvysene a vsade kde leyal. Pri prechode na tuhu stravu to uspupil, ale yva casta forma tichceho refluxu, ked dieta ani moc negrcka. My sme do materskeho mlieka davali zahustvadlo, ale bolo to este horsie, tak mi dokina povedala, ze pokial prospieva a pod., tak nech ho netrapim a velmi pomohlo, ze som ich pocas dojcenie davala aj 3´4x odgrgnut 😉

martinaj
29. jan 2010

dobre ranko 🙂
tak u nas sa sneh topi a bude dobra clapkanica akurat 😠

silvika
29. jan 2010

dobry den, u nas aj posnezuje, ale dlho to tiez nevydrzi ale sak som pocula ze maju byt zasa take tie -12-stky

tinyleaf
29. jan 2010

zrzulka aj na koznom to tak bolo, ale v case ked som tam bola, mali plno, takze vsetky mamy dali spolu s detmi. Ale susedka z vedlajsej izby hovorila, ze noc predtym ako som prisla, mala 2rocneho chlapceka na tej mojej izbe a ona bola sama vo vedlajsej. Az ked potrebovali tu izbu pre mna, tak jej maleho presunuli k nej.
Aj na chirurgii su oddeleni, samozrejme pokial uz mam nekoji. Kamaratka mala ist teraz s malym na operaciu, ale neboli by spolu, tak si to presunula az na leto, ked bude volny nadstandard.

ajula25
29. jan 2010

ahojte
aj KE sú pod snehom. Sme boli trošku vonku, fajne mu sčerveneli líčka a teraz už spokojne odfukuje v potielke. Ja som si zaliala akurát kafčo a idem zasa robiť nič! 😀

telinka
29. jan 2010

ajulka ja ked hodim do rury tie francuzaky pojdem robit to co ty 😀

janka1874
autor
29. jan 2010

ahojte
ja sa tiež pridávam do klubu nič robenia 😀 😀 😀

zrzulka
29. jan 2010

Uff Tiny to je teda dobre blbe ze nemoze byt matka s dietatom. tam kam chodime my tak zatiam som sa s tym nestretla.... tam je lazo plazo, nikto si ani nevsimne ze tam si ....

zrzulka
29. jan 2010

ja varim fazulovu polievku a ta sa vari sama takze tiez vlastne nerobim nic🙂))))

lenka85
29. jan 2010

ahojte, tiny to je divne, a to kde sa takto lezi? Ja som to este ani nepocula. Na kramaroch som lezala s Hankou na chirurgii a bola som normalne s nou a aj vsetky ostatne maminy. Kamoska lezala na kramaroch na neurologii a tiez s malou. Inak to je dost blbe, ze oddelene od dietata, ved to akoby bolo aj tak same:((

tinyleaf
29. jan 2010

lenka, na Kramaroch. Asi vsetky oddelenia to tak nemaju, mne to pride tiez divne, ze dieta ma spat v inej izbe.. Mne to tak bolo vysvetlene, ze taky maju system. Dokonca na tom koznom by moj muz nemohol ostat s malym, keby som ja napriklad nemohla, lebo ak tam maju kojace matky, tak muz tam nesmie ostat ako rodic. Asi aby neocumoval, kedze tie izby su presklene z jednej az do tretej.

lenka85
29. jan 2010

riadne chory system:(

abbi
29. jan 2010

ahojte zienky 😉
tak ja tiez kavickujem a oddychujem. nechce sa mi nic 😝
boli sme s Natankom vonku asi 2 hod doobeda, bolo SUPER 😉 😉 poobede sa chystam opat
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

telinka
29. jan 2010

ahojte 🙂
nikde nikoho....asi sa vsetci sankujete 🙂

ja som deti vyhodila von , zaliala kaficko a pletiem ponozky , co som minuly rok na lyzovacke zacala 😀 😀 😀

abbi ..kraaasny je natanko a to jeho zladenie nema chybu...maly model 😵

simka9122008
29. jan 2010

No ja by som si to ani nevedela predstaviť, byť v nemocnici a aj tak oddelene, to je fakt na hlavu
Tak mne predsa malý išiel k mame na víkend a musím sa pochváliť že ako prvé vysvedčenie aj keď polročné, mal čisté jednotky, šikulko môj a to vraj všetci v triede nemali čisté 😒

abbi
29. jan 2010

Teli aj vdaka tebe je tak skvele zladeny 🙂

Simka gratulujem 😉 u nas mal Adamko jednu dvojku a Tobias tri dvojky. Ja som velmi spokojna 🙂

simka9122008
29. jan 2010

Abbi, no super, gratulujem

telinka
29. jan 2010

noooo tak u nas to mohlo byt aj lepsie..miska rebelka mala za 3 z angliny a slovenciny 😒 ale chce novy mobil a ten dostane az nebudu trojky 😅

nasa gymnazistka na to ze sa vobec neuci doma mala 9jednotiek , 1 dvojku a 2 trojky , ale tiez ma motivaciu...ze ked bude mat na konci roka same jednotky tak v skole dostane za odmenu 35€ , tak povedala ze sa zacne ucit 😀 je v triede najlepsia z angliny , nemciny aj informatiky- strci do vrecka aj chalanov...je skoda ze to trosku odflakla , ale tak 1 polrok na strednej ...verim ze na konci trojky nebudu 🙂
u misky si taka ista niesom 😅

aadula
29. jan 2010

ahojte 🙂 aj tu je snehu neúrekom...som šla večer domov, človek si musí veľký pozor dávať..dosť sa šmýka..včera Paťka padla...buchla si síce hlavu aj zadok, ale nič sa jej nestalo..najviac sa jej rátalo, že ju nejaký 15r. chlapec dvíhal zo zeme 😅

Samino sa nevie od sánok odtrhnúť, sa mu celkom vonku zapáčilo 🙂

gratulujem detičkám k vysvedčeniam...šikovné deti máme 😉 Paťka prospela s vyzn. mala tri 2 a štyri 1 🙂

ajula25
29. jan 2010

ahojte
aj u nás samé jednotky 😵 som spokojná a hrdá. 🙂

a samozrejme aj ostatným deťom a polodospelým gratulujem k vysvedčkám.
My sme boli aj poobede vonku a malý mi zaspal super teraz večer. Inak samé vymýšľance sú....

telinka
29. jan 2010

no to mam teda najnesikovnejsie deti 😀 😀 😀 ale je pravda ze miska mala same jednotky po 4 rocnik , ale teraz tato puberta s nou plieska nehorazne 😅 😅 😅
ja som uspesne jednu ponozku dokoncila , tak idem rychlo druhu upliest , lebo anuska ide od pondelka na lyziarsky tak nech jej neni zima na nozky...take prave vlnene zahrejuuuuu 😉

aadula
29. jan 2010

telinka, veru treba teplé pondulky 😉 bo má byť ešte budúci týždeň chladno ..a nemáš ich nešikovné...náhodou na gymply ma také známky je super 🙂

ajula25
29. jan 2010

teli veru...prváčikov ešte neber tak...však naša učitelka vravela, že nezvykne dávať horšie, že to je také to motivujúce vysvedčenie.
No a MArek skonštatoval, že to nebolo nič zvláštne to vysvedčenie, len učiteľka si ich volala k sebe.... 😅

ivana26
29. jan 2010

ahojte,
tak my sme sa tiez trapili s refluxom, ale potom to nejak same preslo, sme to neriesili.
mne sa v tejto zime ani vonku nechce chodit, len mrznem.....nech uz je jar ,lebo ma porazi.
aj my sme uz boli zapisat Adama do skolky, od septembra by mal nastupit, dufam, ze sa nam dovtedy podari oducit od plienok 😅

simka9122008
30. jan 2010

Ahojte, tak ja idem s amlým na pohotovosť, dostal vysoké teploty, strašne ho dusí, až tak pišťavo kašle, tak uvidíme ako pochodíme, no ani ja sa 3x necítim dobre, škrabe ma v hrdle, bolí ma hlave, asi mám chytené dutiny, no proste začína skvelý víkend a vonku tak krásne sneží 😝

silvika
30. jan 2010

dobre rano, tu zasa kraaaaasne sneziiiii mozeme nastartovat metly a lopaty 😉 chlapec je na plavani co na to cakal celyyy tyzden, uz slovo sobota je mu synonymom pre kupanie

martinaj
30. jan 2010

ahojte 🙂
gratulujem sikovnym detickam k vysvedceniam 😵
som rada, ze nemam doma skolaka 😀 neviem ako to bude s mojou trpezlivostou....
inak sa furt citim fajn..... aj ked teda dufam, ze sa to coskoro rozbehne 😀

silvika
30. jan 2010

a ved mas cas marti nie? 😉 teraz je aspon taky lepsie premiestnovatelny

bzuco
30. jan 2010

ahojte

tiež hlásim samé jednotky 😉
včera sme boli v škole na karnevale, tak ak chcete kuk na fotky v albume 😉

tu sneží a sneží - dováram pomaly obed a ideme hádam vonka troška

anina1
30. jan 2010

ahojte
u nás riadne sneží tiež 🙂
moja druháčka mala päť dvojek na vysvečku a ostatné jednotky a bola sklamaná 😵