Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
21. mar 2010

🙂 teli, zajtra vyrážam do obchodu zháňať čosi fialové na čiapočku, príp. ružovééé na jar,
staršne sa mi tie kvietky páčia..
inak ďakujem za pochvaluuu

bzuco
21. mar 2010

jani...ja viem, ale nikde nevidím kolonku aktualizuj 😒
už včera mi písalo dalších 7 inzerátov, že - zajtra môžete aktualizovať - no neviem kde 😒

bzuco
21. mar 2010

tak už to tam mám
ale je to nejaké pozadu

dalo sa mi aktualizovať len tie, čo som mala aktualizovať už včera a tie dnešné budem môcť asi až zajtra

aadula
21. mar 2010

bzučko a ako je malému? ešte má teplotu?

jani..veru letí to ... niekedy by som vrátila trošku čas..aspoň na chvíľočku 🙂

tinyleaf
21. mar 2010

ahojte 🙂 jejda aka nova verzia konika. Chvilu mi potrva kym si zvyknem.
Ako tak citam, odplienkovanie vam ide celkom uspesne, my sme este nezacali, planujem cez Velku noc. Musim najprv spratat tie penove podlozky puzzle, lebo uz som ich parkrat musela pocikane umyvat ☹
Inak u nas vsetko po starom, maly je stale chory, ekzem sa mu zase zhorsil, ruky ma do krvi doskriabane, az mi je z toho na zaplakanie, ako sa stale skriabe po celom tele. Uz som z toho totalne zufala, lebo sa mu to takto nikdy nezahoji.

silvika
21. mar 2010

tiny no nechcem strasit ale ja sa teda nalietam s malym ked teraz behame ku serbliku. plus nekaka takze este ho aj nahanam s nejakym jedlom lebo mu nechuti ked nekaka chuda, davam to na rub psychickemu bloku z kakania do serblika. snaaad teda nebudeme musiet s tym aj k lekarke

abbi
21. mar 2010

my sme uz par dni uplne bez plienok. na 90 % sa pyta ale niekdy sa pozabudne. Dnes sa 3x pocikal, ale asi 10x vypytal, on veeelmi vela pije tak preto. aj von ideme uz bez plienok. tak som rada, ze to tak dobre ide. 😉

tiny to musi byt hrozne tazke s tym ekzemom. Je mi to velmi luto ☹

silvika
21. mar 2010

no nas ma plienky na noc a vonku mu to ide lepsie ako vnutri ale to ma teraz nejaku krizu jednoducho to pusti a basta fidli

tinyleaf
21. mar 2010

baby a ako davate chlapcov cikat? Na serblik ci na zachod? Lebo neviem ci mam ucit hned postojacky na zachod alebo radsej na serblik.

silvika
21. mar 2010

asi ako mu to bude po chuti ja mu moc pipika nechcem chytat hlavne vonku nemavam zrovna ciste ruky tak bud letim dovnutra a vydrzi alebo ako dievcatko 😝

silvika
21. mar 2010

inac nas chodi na serblik taky vyzera ako stolicka od fisher price akurat sme startili pikovy kryt tak mu musim strazit pipisa aby si nepustil cikanie po stehienku az dolu do papuciek 😉 😝

tinyleaf
21. mar 2010

dakujem abbi, najhorsi je ten vecerny cirkus, ked mu vecer musim ponatierat tvar a obviazat ruky aby sa neskriabal este viac. To jaci, myka sa, uteka mi...pritom clovek mu chce dobre, ved obvazy nebolia, tak neviem co tak vystraja, Aj tak mu nevydrzia ani pol dna, lebo si ich da dole. Tato vecerna priprava na spanie mi vzdy prida zopar sedivych vlasov a obere ma o kopec energie ☹ Detska doktorka mi navrhla, ze mi napise pre deti kupele, ale v poistovni mi povedali, ze mne ako sprievodcovi preplatia iba 5 eur na den, a to je v podstate nic, kedze by sme museli ist obaja s muzom. To radsej za tie peniaze pojdeme niekde k moru a bude to mat vacsi efekt ako kupele na Slovensku.

tinyleaf
21. mar 2010

silvika, ja som skusala uz aj postojacky, ale vacsinous sa maly zacne smiat, ked mu chytim pipika, asi ho to stekli alebo co. Tak zatial budeme chodit na serblik. Bodaj by nam to slo aspon spolovice tak dobre ako Vam. Ja budem stastna ako blcha, ked uz nebude mat plienky, lebo teraz mi to pride ako nieco neuveritelne a nerealne, ze sa to nauci 🙂

bocmanka
21. mar 2010

😒 tiny to fakt ti kúpele nepreplatia?
to fakt choďte k moru, aspoň dvakrát do roka..radšej nevrážajte penízky do domu ale na more..

ja sa už taaak teším, keď dozariaďujeme domček, tak už pôjdu financie iba na cestovanie...

a kde ste všetky, ešte ste sa nestotožnili s novou verziou??

bzuco
22. mar 2010

ahojte
tak ja mám hned za rána len dobré správy 😵 😵 😵 😵
1.- malý nemá teplotu, aj ked to bolo na hrane - 36,9...tak uvidím ako cez deň
2. - prvýkrát vstal s úplne suchou plienkou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - vypil kakao a pekne sa pýtal cikať
cez deň nemá plienku od štvrtku, som normálne happy, ako rýchlo mu to ide ...z jedného dňa na druhý sme plienu zrušili - mi to vždy prišlo ako sci-fi, ked to niekto hovoril-by ma nenapadlo,že aj u nás to tak bude

csikike
22. mar 2010

ahojte, gratulujem k odplienkovaniu...
ja idem dnes s malou na ockovanie, poradnu, tak som zvedava ako bude reagovat..

janka1874
autor
22. mar 2010

Dobré ránko
bzuco tak to sú super správy
my nočnú plienku asi tak skoro nezrušíme lebo Sendy sa na to že jej treba cikať nezobudí aj keď stáva sa že aj týždeň má suchú plienku ale potom zas sa pociká ale cez deň už asi mesiac je bez plienky

my dnes budeme mať taký veget dník vonku ro síce vyzerá ako pred dažďom trošku zatiahnuté ale možno sa vyčasí

bzuco
22. mar 2010

jani...no ešte sa dopredu neradujem...možno to bola len výnimka 😅
a ani malý sa v noci nezobudil - cikal až ráno

u nás prší, tak budeme doma 😒

ivana26
22. mar 2010

ahojte,
gratulujeme vsetkym bezplienkovym.
my teraz mame maly problem a neviem co s tym.
adam sa sice zacal pytat na nocnik, ale sedel by na nom cely den. neviem ho z neho dostat. nechapem preco. aj ked sa vypisa alebo vykaka a chcem ,aby sme to isli splachnut do vecka, tak hodi taky hystak, ze nechce z nocnika. neviete mi poradit, co robim zle?
tiny, to mi je luto s tym ekzemom, chudatko :(

silvika
22. mar 2010

ivi nas nechcel z nocnika kym mu nedoslo co tam vlastne naco sedi, teraz sa zasa este ani poriadne do prazdna nevycika uz je z neho hore ale prvy den tusim aj druhy na nom tronil tak, ze ho tlacil zadok,

ivana26
22. mar 2010

silvi, ale ja si myslim, ze velmi adam uz velmi dobre vie naco tam sedi, lebo zacne vykrikovat, ze nechcem dole, ide kaka 🙂))) neviem co s tym robit, fakt. ma to dost vytaca, ale zase som rada, ze sa pyta 😅

centik
22. mar 2010

ahojte baby,
neviem co ste tu popisali kym som tu nebola, ani sa mi ta nova verzia moc nepaci, ale nevytvorime si radsej sukromnu temu?

bzuco
22. mar 2010

ahojte
tak nakoniec aj tu vykuklo slniečko...no ale - vypadla mi šrobka z okuliarov a kedže mám bezrámové, odpadla mi celá bočnica...šrobku som nikde nenašla, tak som musela utekať do optiky 😝
no ani tam mi to na počkanie neurobili, lebo vraj takú nemajú(to bola original k okuliarom) tak len musia nejakú inú prispôsobiť - no kopec ľudí tam k tomu ešte bolo - našťastie sa poznáme s majiteľmi, tak mi on povedal, že to urobí, nech tam nečakám a donesie mi ich okolo obeda domov, tak ho čakám

ajula25
22. mar 2010

čafce kočeny
my sme včera boli u babky, tak deti sa vyšantili ešte na poslednom snehu tam. 😅 Mokrí boli poriadne, ale nevadí.
Dnes sme boli odniesť prihlášku do škôlky, tak konečne toto mám z krku.

No Ivi neporadím ti v tomto. Nejako ho motivuj. Nechaj ho saméhoto vyliať, alebo teda spolu, aby obsah nočníka neskončil na dlážke. Neviem. A zrejme sa mu tam páči, nerobíš zle nič. 😉

Centi mne je to jedno. Však založ a pozvi nás 🙂

telinka
22. mar 2010

ahojte 🙂

centik
22. mar 2010

baby nemate niekto tabulku ze kto presne patri do decembroviek? keby sme zakladali tu skupinu aby sme na niekoho nezabudli

janka1874
autor
22. mar 2010

centik a už nie je v albume decembroviek?

silvika
22. mar 2010

tak ho skus par dni nechat ivi nechat posedavat uvidis ako sa to bude vyvijat. a ako dlho tam sedava

bocmanka
22. mar 2010

🙂 čauteeeeeeee, tak ja hlásim u nás jarné počko.. 😎 😎
13 stupňov, jar a slnečno
a ja , jarná únava,...sme boli s romy von od pol desiatej do dvanástej, ja čakám kým sa dopečie mäsko a idem zaľahnúť k nej..
som myslela, že okná
no dovi dopo..nevládzem..

teli tu nikde nemajú fialovú priadzu...

lenka85
22. mar 2010

boc aj u mna je jarna unava v plnom prude.... nic sa mi nechceeee