Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
7. jan 2010

no on tiez pomoze,poupratuje,len my dvaja sa uz nevieme vystat. 😠 je nezvyknuty byt tak dlho a vela doma tak uz je dost nervny a ja z neho.

telinka
7. jan 2010

😀 veva neviem posudit...my sme takyto stav este nemali 😉 asi je to o povahach spolunazivajucich 😀

anina1
7. jan 2010

tak to sa ja neteším, že zajtra končia prázdniny, zase budeme samé 😝

telinka
7. jan 2010

anna- tak v tvojom pripade by som sa asi ani ja netesila , ale kedze mne sa lastovicky kazdy den do hniezda vracaju....poldnovy klidek len s petou uvitam 🙂

anina1
7. jan 2010

ešte aj v sobotu a nedeľu má vystúpenie, tak už len zajtra je doma, keď si predstavím, že mám 3x obliekať malú a chodiť so psom, už som spohodlnela tuším 😀

aadula
7. jan 2010

anina, neboj..o chvíľku sú jarné prázdniny 😉 a potom už bude teplo 😀

aadula
7. jan 2010

ja som dnes malého sfúkla, že čo to berie zo zeme, že nesmie papať hoci čo..sa pýtam, čo to papáš..fuj...a on na mňa pozrie, že tyči /tyčinku/ 😀 si našiel zo včera niekde na zemi zásobu 😝

anina1
7. jan 2010

že o chvíľu, veď až v marci 😀

ajula25
7. jan 2010

no tak Marek má predlžené prázdniny do pondelka. Tak ja od utorka budem sama. A to zasa Lukáš vbehne do izby a vrieska na plné hrdlo: Majéééééééééék 😀

abbi
7. jan 2010

tak ja som uz vianoce u nas doma zrusila 😝 takze som cely den upratovala a teraz zehlim 🙂
zajtra este ideme k svokre aj na noc tak tu 2 dni nebudem 😒 moc sa mi nikam nechce. konecne som si to tu upratala
Ja sa uz tiez tesim, ked pojdu do skoly, len to ranne vstavanie 😝 😝 😠 😠 FUJ ja som rano mimo 😝
ale tiez chalani furt len chodia co by zjedli. uz neni nic vianocne 😝 vsetko pojedli, ale uz nebudem piect 😒 stacilo sladkosti 😎

simka9122008
7. jan 2010

Ahojte tak určite som prišla už neskoro, drahý dosšiel vporiadku, doteraz sme spolu diákurovali asi hodinu na dráte 😝 , tak nič idem si pomaly ľahnúť k mojim drobcom

simka9122008
7. jan 2010

diškurovali 😀

martinaj
8. jan 2010

dobre ranko 🙂 tak u nas nasnezilo novy sneh 🙂 snad dnes mm po praci vybehne s malou von 😵

janka1874
autor
8. jan 2010

ahojte
včera som sa sem už nedostala boli sme poobede vyskúšať boby so Sendy jej sa to straaaašne páčilo ona proste nemá strach na sánkach (nie ako jej mama 😀 😀 😀 ) a potom sme boli ešte u kampošky a detičky sa pohrali juj super bolo mať tak auto tak sme spolu celý deň ona má dve dievčaká 3 a skoro 2 ročné tak majú veselo občas akurát nejaká bitka o hračku 😀

a ináč volá nás brat ku nim na víkend len je tam jeden háčik čo riešim v hlave už niekoľko dní oni majú 5 mesačnú slečnu ktorá sa nejako rozhodla že v noci treba aj požúrkovať a ktomu tie naše dve a to všetko v 2 izbovom byte tak teda fakt neviem ako by tam spali všetky normálne sa neviem rouzhodnúť ale chcelo by to vypadnúť už je nám dlho doma my sme zvyknutý na chatu a potobne táto zima je nejaká dlhá

simka9122008
8. jan 2010

Ahojte, tak my sme nedávno vstali 😝
Jani veď skúste zato nič nedáš a fakt zmena by vám prospela, aj ja by som niekde vypadlano mamin manžel je chorý tak nechcem riskovať

janka1874
autor
8. jan 2010

no len fakt si to neviem predstaviť aj teraz mi Viky spinká ale má tam tichúčko a keď bude v 2 izbovom byte 4 deti a 4 dospelý tak tam ticho asi nebude nikdy iba keď budú všetci spať 😀 😀 😀 aj keď netvrdím že potrebujeme až také ticho že muchu počuješ fakt neviem ako to vyriešime

martinaj
8. jan 2010

ja dnes asi zoberem sanky a malu a pojdem rodicom 🙂 snad ju dako utiahnem 😀 a neodrodim 😀

simka9122008
8. jan 2010

Martinaj a nemáte tam nejaký kopček, spustite sa obidve 😀

simka9122008
8. jan 2010

No Jani je to ťažké rozhodnutie, tiež by som sa v takom prípade nevedela rozhodnúť 😒

martinaj
8. jan 2010

simi mame taky maly ale sanky su len pre jedno dieta 🙂 take malinke a aj keby boli vacsie tak by som tak akurat lavinu spustila 😀

simka9122008
8. jan 2010

Tak ja som pozmývala, zapla práčku, idem ešte rýchlo povysávať a dať deťúrencom obed, ešte mám v pláne urobiť poriadky v hračkách a jednu skriňu popratať, to je môj plán na dnes + vypadnúť na vzduch 😀

telinka
8. jan 2010

ahojte 🙂

mysme sa rano zobudili a 10cm snehu napadaneho a stale chumeliiiiiiii 😵 s petou sme este vonku neboli , lebo ju ten sneh padajuci do tvare dost znervoznuje , tak snad ked sa vyspi uz nebude chumelit a pojdeme na sane 🙂

janka1874
autor
8. jan 2010

pošlite ten sneh aj ku nám nech sa máme na čom sánkovať 🙂

telinka
8. jan 2010

ja som dnes varila polievku zo sucheho hrachu a petu pri jej jedeni striasalo 😝 toto asi nebude jej oblubena , pritom starsie baby si nevedeli vynachvalit aka bola dobra s opecenymi kockami chlebika 😅
druhe mame lasagne , tak som zvedava ci u nej pochodim ked sa vyspi 😝

janka1874
autor
8. jan 2010

mňaaaaaam lángoše dala by som si 🙂

telinka
8. jan 2010

jani nie langose 😀

janka1874
autor
8. jan 2010

😀 😀 😀 už aj čítať som zabudla 😀 😀 😀 som si už domyslele to na čo mi prišla chuť že lángoše 😀

bocmanka
8. jan 2010

🙂 čAUTE babuchy...
idem kuk čo je nové, žIADNY víchor...
varím, romy zaspinkala...a ešte aj pečiem z lístkového cesta slané tučniačiky, náš naj naj film je happy feet, romy je z pesničiek úúúplne hotová..tak bude mať prekvapko ked vstane..
chlapcov mám na prázdninách u svokry, dnes ideme po nich, už sa teším, síce iba jednu noc a jeden deň ale trochu si oddcýhli od lyží, tréningy majú denne na martinkách, už boli hotovíííííííííííííí
a ja s nimi...
dnes som romy navliekla do papučkových lyží, kuk na fb

simka9122008
8. jan 2010

No hračky sú poprataná, len dokedy 😝 , toto počasie je fakt na nervy, samá džaba, no ani nemám chuť ísť von nič sa nedá vonku robiť, pomoooooooooooooc, skúsim malú o chvíľu šupnúť spať, čo to spraví

ajula25
8. jan 2010

ahojte
tak a tu sneh žiadny, teda žiadny nový aby som bola presná.
Simi ty aká si akčná. Nepreháňaš to s tým upratovaním. To ja budem takéto že skrine a tak riešiť na jar pred velkou nocou. a to mám čas cca 2 mesiace. 😅
ja som dnes žehlila, prala a varila a poviem vám, mám dosť. Už na dnes končím... 😝