Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
15. jan 2010

ahojte
ake krajacie hracky? Aj my chceme.
asi by sme sa nemali trapit s tym co deti vedia a co nie. Tomo krasne rozprava,ked je motivovany daleko zajde,plienku nema od maja ani v noci. Ale napr. sa sam nenaje. Nie ze by to nevedel ale nema cas ci trpezlivost. Zje sam trosku a uz by bezal. Tak ho radsej nachovam ja ak chcem aby sa dobre najedol. A iste je vela veci co vasi vedia a tomo nie.

ajula25
15. jan 2010

ahojte
abbi Bože, ešteže to dopadlo ako dopadlo....
My kočíkom ešte sem tam chodievame, hlavne keď sama s ním idem do obchodu. ale inak pešujeme....
a všetko sááám. Ak niečo mu idem urobiť ja, napr. obliekať ho tak začne pišťať mamikaaaaaaa mamikaaaaaaaa a už sám si ťahá tričko, pančuchy, nohavice...kopmlet sa chce obliekať. Dokonca si minule ľahol na zem a išiel si dať plienku 😀
Ale nočník tak že cikáme keď ho ja dám inak len kričí aaaaaaa ikooooooo a má to už aj v gatiach. A na velkú nehrozí. Pustí si to rovno do gatí a príde v polodrepe povedať že kaka. No na urvanie. Dnes sa pokakal do plienky v postielke už a mi vraví: kaka fuj fudíííííííí. (smrdí) 😀

simka9122008
15. jan 2010

no aj nám to dnes ušlo do gatiek 😖 , dala som jej ich na radiátor, tak chodila ku nim a voňala ich že fúúúúúúúúj pišané, blééééééé, no podarená bola, ono sadne si na nočník, ale tak na 2-3 sekundy a potom sa postaví, to robí aj 10x, na porazenie 😠

veva1
15. jan 2010

abbi to ste mali riadne stastie v nestasti,este ze si to zacitila,boli ste doma atd.

a neskusali ste dat deti rovno na zachod? tomo na nocnik nechodil vobec. A plienku sme dali prec hned ako 1 x ukazal ze chce ist cikat do zachoda, ked nemal plienku boli dva tt tazke vkuse pozorovat priznaky cikania ,kakania,nedalo sa velmi ist nikde ,ale plienku uz nedostal len na noc. ano a po mesiaci sla aj ta dole. Ono to je aj trochu vyhoda ked dieta nespi poriadne v noci co sa oducania od plienky tyka

veva1
15. jan 2010

tie hracky su mile. No nie je vela 16,- za to?

veva1
15. jan 2010

abet vykradli? To normalne byt?

aadula
15. jan 2010

ahojte, hurááá ide víkend..konečne doma...aj keď to rýchlo ubehne..., ale zajtra nemusím nikam ráno utekať 😅

náš má veselo plienku...keď chce kakať, sková sa za záclonu v obyvačke, alebo u Paťky v izbe za stôl 😅 akurát dnes sme sa v jasličkách dohodli so sestričkou, že od marca ho začneme odúčať..máme doniesť 5 slipkov a že každú hodinu ho budú dávať na nočník..tak uvidíme aká bude úspešnosť 😉

abetka
15. jan 2010

veva- nie byt , ale stavbu. Co sme mali v stavebnej bude a aj dalsim 😠
Ja som sa vratila z prace a maly ma vital ako nikdy 😀

zrzulka
15. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeej ako bolo prvy den v praci Abet??? Pochval sa!!!!!!! Na akom oddeleni vlastne pracujes????
ja si vobec neviem predstavit zeby som sa vratila do prace. zrovna dnes som volala s kamaratkou - byvalou kolegynou a veruze sa to tam poriadne pomenilo... ja si budem hladat nieco ine. Uz len kvoli detom, lebo vsak som tam mala take vselijake zmeny, aj o 22 som niekedy prisla domov....budem hladat niekde v statnej sprave kde sa este da skoncit o 15.00 . chcem vela co???

Odplienkovavanie: Niet sa cim chvalit ale my sme este ani nezacali.... ratam ze na jar by sme skusili ale tak zase neviem ci to ma vyznam lebo si neviem predstavit ze budem kojit a do toho mi mala zahlasi (vsak ako deti vedia, v tej najvhodnejsej chvili) ze chce pisat ... Vsak snad do 18tky nebude mat plienky.... 🙂

abetka
15. jan 2010

a to co ??? 😲 ja vas hladam a my sme kdesi na 2 😲 😲 Je toto mozne????
Zrzulka, robim na jednej ambulancii, kde sa bude davat biologicka liecba pacientom s och. creva a pracujem do 15.30, ale aj tak mam co robit, lebo v sanatoriu musim byt najneskor do 15.45 a je to na druhom konci mesta, tak tam doslova utekam, ale to bude len kym nepojde do skolky

aadula
15. jan 2010

zrzul, neviem ako je to inde..ja pracujem v šs..., ale veru aj o piatej a stalo sa už aj o šiestej, že som prišla domov 😅
mm robí na smeny, tak častejšie chodí pre malého on, ale mám pre prípad, že by nemal kto po neho ísť jednu kamarátku, ktorá sa mi ponúkla, že ak by som potrebovala, kľudne nech jej zavolám 🙂 , ale sa teším keď pôjde do škôlky, tú máme tu pod oknami, to aj Paťka už bude môcť po neho zbehnúť

aadula
15. jan 2010

ale ak mám pravdu povedať, tak mám deficit mojich detí ☹ , neviem sa ich potom cez víkend nasýtiť...predsa je iné byť doma celý deň...a prísť domov uťahaná 😝

telinka
15. jan 2010

hojte 🙂

tak jak pred vikendikom??

csiki tomasko je lepsie???

nam dnes dosiel taky plateny kabatik co som peti na jar kupila a tak sa jej pacil , ze cely den v nom chodila po dome 😀 ked isla jejt som jej ho dala dolu , potom som ho schovala ze zabudne , ale ona nie...stale chodila ze chce tu kosielku 😀 😀 😀

aadula
15. jan 2010

pred víkendom super...len nedeľa bude horšia 😅

už objednávaš pomaličky jarný tovar? veru..aj ja budem musieť malému vetrovečky poskúšať

telinka
15. jan 2010

ale aadul ani som neplanovala , ale toto je taky krasny cerveny , bielou nitou presivany , dvojradove zapinanie,vele gombiky.....no strasne jej pristane tak som neodolala 😅

aadula
15. jan 2010

však my tým deťúrencom doprajeme ... aj ja som tak...neodolám...kúpim paťke...malému...ocinovi...a ja si v poslednom čase len tak nááhodou niečo...alebo teraz som si v sekáči za 4,50 super 3/4 rifle kúpila 😵

telinka
15. jan 2010

no mi hovor , nasa financna situejsn je momentalne neutesena , ale zas ked budem cakat potom uz nebude 😅 😅 😅

zrzulka
15. jan 2010

Abet ani neviem preco som si myslela ze pracujes v nemocnici.... tak to si potom supermama ked to stihas za 15 minut....

Adula takze na v šs to nie je take idealne??? no ja ked pridem sem na urad tak ti poviem ze od prace sa nepotrhaju tie pracovnicky a vela krat sa stane ze pridem akurat tak ze maju obednajsiu prestavku, to by si mala vidiet akym tempom sa vracaju z obeda. Slimak je rychlik popri nich... to by sa mi pacilo. taky klidek a pohoda.... to som ja v praci nepoznala... Ale hlavne mi ide o tu pracovnu dobu kedze muz konci az okolo 19 -20. V tom case by uz moja mama mala byt na dochodku ale aj tak by mi bolo blbe aby po deti chodila castejsie ona ako ja. neviem sa s tym vzit....A ja mam este taku pracu ze pracujem externe. nemam stale pracovne miesto, proste musim ist tam kde je to potrebne, cize si nemozem nic ani naplanovat 😝 😝 😝

zrzulka
15. jan 2010

teli hod foto na FB. Horim zvedavostou .... ja som zatazena na kabatiky. Mne sa to strasne paci na malych slecnach...

telinka
15. jan 2010

zrzul zajtra cvaknem 🙂

zrzulka
15. jan 2010

tesiiiiiiiiiiiiiiiim ...

zrzulka
15. jan 2010

Inak som zabudla podakovat za ten link na lievance. dnes som ich robila na veceru mala zjedla tusim 6ks. Som jej ich poliala s cucoriedkovou polevou a isla sa za nimi potrhat....mnamka to bola....

abbi
15. jan 2010

no musim aj ja urobit tie lievance ked ich tak chvalite 😉 😉

zrzulka
15. jan 2010

abbi ja som ich tiez len tak zo zvedavosti urobila ze su tu take ospevovane a teraz uz chapem preco... len nabuduce dam trosku viac citronovej kory. ten kto oblubuje tvarohove veci si pride na svoje....

abbi
15. jan 2010

no ja moc tvarohove nemusim. ale chcela by som. 😉 chcem sa naucit aj deti. a je tam velmi citit ten tvaroch?

zrzulka
15. jan 2010

idem spat, vsetci uz spia len ja tu buntosim ... bruuuuuuuuuu

zrzulka
15. jan 2010

abbi ano je ho tam dot citit.... je to akoby si jedla palacinky s tvarohom... aspon tak mi opisoval svoje pocity muz, on sladke velmi nemusi....

janka1874
autor
16. jan 2010

Ahojte
pekní víkend u nás je zatiaľ slnečno 🙂

abbi ja ich plánujem robiť bez tvarohu ja ho síce môžem ale malá moc nie alebo ho skús dať menej možno to tak nebude cítiť