Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
19. jan 2010

no, aspon sme poumyvali zem s mojim sikulakom.......ja teda depku nemam, sice mam len jedno dieta ale jelikoz o rok budem tuho drncat v mhd-ckach striedavo autom cestou ba-tt, tak sa mi zda akcne aj to ze ideme na postu na sankach 😝

janka1874
autor
19. jan 2010

tiny a lenka ja už som po depke lebo Viky je už o dosť lepšie tak si to konečne užívame ažna to Sendyne žiarlenie ale čo už

simka9122008
19. jan 2010

Tak som zase tu, už mám konečne kľud, dnes bol total blázinec, huráááááááááááá som doma, dnes už nič nerobím, mám dosť 😝 , bola som aj pozrieť kamoškine dvojičky, tie čo sa narodili o 3 mesiace skôr, už majú vyše 3 kíl, no aj tak sa mi zdajú drobulinké, ale boli zlatunké 😵

tinyleaf
19. jan 2010

silvika, ideme do Bibione 🙂

tinyleaf
19. jan 2010

lenka to som rada, ze v depke nie som sama 🙂 Ale nie, s tym sa nezartuje, hadam take zle to ani u jednej z nas nie je, len mame akurat blbe obdobie. Ako Janka pise, ona si tym uz presla a my sme sa dockali az teraz 😲

janka1874
autor
19. jan 2010

tiny možno ma ešte lapne druhá vlna ale nie vážne teraz
nebojte všetko sa na dobré obráti tiny u vás je to blbé s tou ich tváričkou ale snáď sa poradí na niečo prísť a nemôžu im urobiť nejaký krvný odber alebo niečo také a to spanie neskúšala si sa poradiť s nejakou laktačnou poradkyňou že čo by sa dalo robiť tu chvália tú anna g skús tamnapísať do jej témy možno ti poradí

lenka a u Vás je aký problém

silvika
19. jan 2010

no laktacne poradkyne neradie take ze len ich kojte furt aj cely den? 😅

aadula
19. jan 2010

ahojte

ten ranč u Bobiho je tu úplne blízko nás cca 10km, my sme tam pár krát boli ...ono je to maličké..sú tam nejaké koníky na ktorých sa dá jazdiť...preváža tam aj taká kompa..tam je totiž hneď Hron..ale neviem od akého dátumu preváža...tam sa potom dá tou kompou prejsť do Starého Tekova a tam je zas napr. Soľná jaskyňa kto by chcel..a bažantnica...tam sa tá tiež posedieť..a zahrať gulečník ...prípadne aj tam sa dá ubytovať a je tam urobené také na opekanie..je to kryté aj so strieškou ...."to už v tej Bažantnici"...a vlastne Levice sú tu potom tých asi 10km..tu máme Levický hrad..a keby to bolo v máji..mávame tu aj Hradné slávnosti...tak by bol aj program.. 🙂 ...to len tak pre zaujímavosť 😉

janka1874
autor
19. jan 2010

no aadula tak si nás tu zahltila infoškami dobre vedieť

martinaj
19. jan 2010

baby a vy chcete v maji? 😅 no to neviem ako my s 2-3 mesacnym malym.....

lenka85
19. jan 2010

jani nic zavazne, len maly nam uz prespaval noci a zrazu bolo strasne zle, ale uz aspon viem preco, zubky ho boleli. Rano som sla do dediny a neboli ani chodniky odhrnute, maly mrzuty lebo ho boleli zuby a ja z toho nervozna, nato zacala byt nervozna aj Hanka . taky bludny kruh... zrazu pocit ze nic nezvladas, ale uz mam doma aspon mm, vcera prisiel o siedmej vecer!!! ale to bude dobre, len by sa zisla trosku zmena, alebo aspon jar, potom uz bude dobre, ja neznasam zimu, je to depresivne pre ,mna

tinyleaf
19. jan 2010

pred chvilou som do malej napratala trosku riedkej nestle kase, ale fakt ani nie pol lyzicky a hned zase cela ocervenela okolo ust, oci, na hlavicke, no skoro vsade. Ja to nechapem, ved tie vyrobky su pre deti, ako na ne mozu takto reagovat. Dnes som to hovorila aj koznej, ze sme vcera mali to iste so Sunarom, tak este cakam na vysledok, ci nie je alergicka na bielkoviny kravskeho mlieka, ale ved v umelych mliekach kravske nie je, ci ako to je 😢

martinaj
19. jan 2010

tiny v umelych mliekach by nemalo byt kravske....

janka1874
autor
19. jan 2010

lenka poznám tie stavy keď mala Viky problémy z bruškom revala ona a keď neprestávala tak revela aj Sendy a potom už aj ja zo zúfalstva
no a k tomu aj sneh tak ten by som síce brala ale kto by potom očistil chodníky to fakt neviem tu to nemá kto čistiť ako na celom slovenku 😀 😀 😀

tiny skús pozrieť na krabicu a potom porovnať čo rovnaké obsahujú

nebojte žienky prefrčí to obdobie len je to náročné poznám

tinyleaf
19. jan 2010

no ved aj ja si myslim, tak potom mozno jej vadi nejaka ina bielkovina...v hypoalergennych mliekach je tusim uz natravena. A najhorsie je ze tie HA maju hnusnu chut, tak to do nej fakt nedostanem 😢

martinaj
19. jan 2010

no moze mat celkovo alergiu na laktozu....... vtedy sa davaju bezlaktozove mlieka, tam je nahrda zo soje tusim....

tinyleaf
19. jan 2010

mata, dobre vediet, ze aj take su. A to su nejake specialne, ci sa daju normalne kupit?

martinaj
19. jan 2010

myslim, ze by to mal urcit lekar 🙂

tinyleaf
19. jan 2010

no ved hej, nebudem jej hned take kupovat, az keby sa fakt zistilo ze je alergicka na laktozu 🙂

veva1
19. jan 2010

ahojte
tyni tie by si mohla dostat potom aj na predpis od detskej.Stalo by ta to len 50%

simka9122008
19. jan 2010

Tiny aj ja si myslím že by to mali lekári poriadne vyšetriť

abetka
19. jan 2010

tak ja ani nemam dve malinke babetka, ale uz vacsie a depku mam strasnu. Asi je to naozaj tym obdobim, ale je mi az do revu.Zrejme to vsetko musi len prejst a ked vykukne slniecko, tak bude lepsie.

veva1
19. jan 2010

aj ja chcem slniecko

lenka85
19. jan 2010

tiny myslim, ze tam moze byt kravske mlieko.. Ja napriklad tomimu davam francuzske mlieko a tam je to napisane, ze je to susene kravske, a ma skoro rovnaku chut ako sunar, tak mozno aj tam... ale nestle kasa - no neviem, to myslim, ze skor nie...
su aj susenen mlieka pre deticky alergicke na laktozu celkovo, neboj, problem sa vyriesi.

abetka aj ja sa na to spolieham. Ved si len vezmime, von sa da ist en na chvilku, vsade blato a clapkanica alebo neodhrnute chodniky, deti sa nam doma same nudia - ved to je hruuuuuza!!! Vydrzat tych par mesiacov, hadam uz v marci bude krasna vonava jar!

janka1874
autor
19. jan 2010

no vidíte hneď je to tu veselšie tak si jar urobme doma nejaká vonná sviečka a taká muzička to spraví

ha ha mne sa frajeruje mne už asi z toho všetkého šibe od soboty máme s drahým tichú domácnosť a dnes sme začali komunikovať a zas hádka tak si už miestami pripadám ako slobodna mamička (čo teda fakt akože som až na to že žijeme spolu) 😒 😒 😒 tiež nič moc žienky verte tomu

lenka85
19. jan 2010

to je horsie ako ked deti neposluchaju 😒 😠 troska mu vycisti zaludok a hned bude ako medik🙂

veva1
19. jan 2010

janka detto. My teraz komunikujeme cez sms,radsej..Doslova pubertalne riesit problemy cez sms,ale aspon je to bez emocii a dalsej hadky

janka1874
autor
19. jan 2010

no u nás sa ani hádať nedá lebo potom sa len rozčúlim a už nekomunikujem a to sme obaja na tom rovnako tak potom sa nemá kto ozvať ako prvý horšie ako puberta nikto si nemieni uznať chybu ale čo si mám ja uznať keď už mi z toho kolotoča šibe ale chlap to má super sa zdvihne ide preč a hotovo keby som to tak ja urobila tak neviem neviem ako by to dopadlo

no nič idem sa radšej vrhnúť na svoj obraz nech to aj niekedy dokončím lebo slúžka predsa nemá čas na vlastné záujmy no nie

veva1
19. jan 2010

tak aspon pri tom poriadne zrelaxuj a neboj za chvilu uz nebudeme az take potrebne pre tie svoje deturence,aj ked ty si pockas este dlhsie a muzi si to potom mozu trochu vyskusat,ked odideme my.

ajula25
19. jan 2010

ahojte
tak malý mi vypadol z postielky. Potom hodil menšiu šabľu...., ale potom sa ukludnil, normálne komunikoval aj všetko, nezdalo sa mi, žeby nejako to bolo zlé. len mi to nie je 2x jedno. asi som ho mala obliecť a ísť s ním. Normálne sa bojím. Joj.....to je na nervy. Už som bola si na krok od neho a vypadol mi. Bože!