Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
13. feb 2010

jani také valentínčatko máte doma? to ste dobre oslávili Valentína 😀 😝

simka9122008
13. feb 2010

Veru zajtra je Valentína aja ho oslávim iba s mojimi drobcami, no čo už nejako si to z drahým vynahradíme po svadbe

janka1874
autor
13. feb 2010

veva dobré odkiaľ to máš

ajula na valntíne roku 2009 tak skoro nezabudnem to prišli naši ku nám strážiť Sendy a my sme išli do kina (to akurát bola nová Optima) a mne sa rovno pred začatím filmu ako som si sadala roztrhali rifle na zadku tak som išla domov v podprsenke a na nej vetrovka a tričko čo som mala na sebe som si obviazala okolo pásu ako taká pubertiačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sme sa ešte dlho z toho rehotali a ešte aj film si pamätám Doba ľadová 3 v 3D podobe 😀 😀 😀

ajula25
13. feb 2010

no vidíš. Valentín ako má byť. vyzliekala si sa už v kine 😀

ajula25
13. feb 2010

simi neboj. bude ešte kopec Valntínov....a vy budete mať Valentína stále, keď budete spolu. 😉

veva1
13. feb 2010

Jani no ked ti je tazko tak si pomysli na tuto prihodu. s tym umyvadlom vlastny vynalez.

janka1874
autor
13. feb 2010

ajula si ma pobavila som sa mohla rovno v kine takto posadiť atooooľko ľudí by sa pobavilo že až

veru veva len keď je človek v depke tak ťa nič pekné ani nenapadne

ženy ja normálne nechápem že nie som unavená odkiaľ ja beriem energiu sama neviem 😀

ajula25
13. feb 2010

jani ani nie pobavilo ale mali by iný objekt na pozeranie než dobu ľadovú 😀 😝

janka1874
autor
13. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
13. feb 2010

😀

simka9122008
13. feb 2010

Aspoň sa zabavíte na takýchto spomienkach

janka1874
autor
13. feb 2010

no žienky idem ja spať majte sa dobrú noc

simka9122008
13. feb 2010

Jani dobrúúúúúúúúúúú, ja som tiež nejako prebratá

ajula25
13. feb 2010

dobrú dobrúúúúúú.

bocmanka
14. feb 2010

čaute kočky, tak ja som dnes prvá
želám zaľúbený valentínsky deň...
zucha by vám povedala, že láska ide cez žalúdok, tak svojim polovičkám pripravte niečo mňamkovééé
🙂
ja mám za sebou dosť blbé noci, prvú ma bolel zub, ktorý mi liečia už skoro polroka,nakoniec mi vybrali nervy, ale také som mala problémy, fuuuuuj zuby !!!, že mi ho včera večer naši zubári /majú ambulancie vo svojom dome, tak sme ich "navštívili v sobotu večer.."/ VYTRHLI...auuuuuuu, to je divná bolesť..
😝 😝 😝

moji chalani mali včera preteky v slalome, a matej má 4.miesto, tak ho to povzbudilo, že sa dnes bude isto snažiť, dnes ich čaká ešte obrovský slalom v lyžovaní...
ja asi do zimy nepôjdem kvôli zubu, keď mi ho napichávali, som skoro odpadla, museli ma na kresle prevracať nohami hore..
tak som si povedala, že pôrody a trhanie zubov už nieeeeeeeeeeeeeeeee

zrzulka
14. feb 2010

Boc takze trapenie so zubom vyriesene?... Je mi to luto ze muesl ist chudak von ale aspon nebude trapit potvoriak ....

Jani sa musim smiat na tvojej prihode z kina.... 😀 Ja som zazila cosi podobne v praci a mne veru vtedy do smiechu nebolo ked som tam pred kolegynami pobehovala len v nohavickach... este ze nejaka dobra dusa mala cvernu a ja si tu dieru zasila lebo zakaznici by to asi tazsie rozdychavali...🙂))

simka9122008
14. feb 2010

Čafte, čafte, peknú valentínsku nedeľu prajem, tak u nás zase nasnežilo, navarené mám, tak asi vybehnem s mojimi drobcami von, poobede mám v pláne žehliť a vychystať sa na večer, idem na dámsku jazdu, jupíííííííííííííííí, aspoň niečo pozitívne keď v tento deň nemôžem byť s drahým 😒 , ale vy kočky si to užite

martinaj
14. feb 2010

baby ahojte, krasneho valentina prajem 🙂
ja som furt tu 🙂

janka1874
autor
14. feb 2010

Ahojte
krásneho Valentína prajeme
my sme si dnes dlhšie pospali s Viky teraz ide tato ešte na malý nákup a týchlo urobiť obed a hneď potom ideme za Sendyyyy a potom možno vybehneme aj niekde na kávičku

komu do kelu treba ešte ten sneh ja chcem letooooooooo

telinka
14. feb 2010

caute 🙂

tak si dnes uzivate valenitina vo velkom??? kedze mi ho doma mame hocikedy 😅 tak zrovna dnes najust nie 😀 kedze zacala olympiada , moj drahy je nalepeny na telke a kukaaaaaa 😎
vcera pozeral v jedalni biatlon, baby zase v obyvke ch.anjelov, tak ja som isla pre istotu spat kedze pre mna nic nebolo 😅

teeda ten drez je suprovy , ovela vacsi aj hlbsi ako obyc. tak uvidime ako ude vyzerat o pol roka 🙂

janka1874
autor
14. feb 2010

telinka ani u nás sa nejako výnimočne neoslavuje u nás je skôr taká bežná nedeľa obedík sa varí ja som si zafarbila vlasy a kukáme telku taká pohodička my sme si ani žiadne darčeky nepokupovali načo kvietky som dostala cez týždeň krásnu kytku ruží a od dedka tulipány tak mám pekný stôl už dlhšie 😀

simka9122008
14. feb 2010

No ja mám dnes výnimočne blbý deň, nejako ma všetko už riadne štve, nechápem čo za depky na mňa zase lezú, nič nejde tak ako má, drahý je natom z robotou biedne, hľadáme niečo iné cez kamošku, platovo tiež nič moc, takže nemôžem nejako moc vyskakovať, no jednoduchonič sa nedarí akoby som chcela, sdeťmi som furt dookola v byte, vonku sa na dlho nedá ísť, už chcem ísť do roboty, chcem trochu zmeny, lebo sa tu už zbláznim
tak som sa tu posťažovala a idem sa pomaly dať dokopy, dúfam že malá zaspí, lebo ako naschvál nechce spať 😠

janka1874
autor
14. feb 2010

simka presne viem ako sa cítiš to ako keby som ja písala 😉 neboj bude dobre ja už mám neskutočné depky z toho blbého počasia lebo sa nikam nedá ísť a drahý je na tom tiež podobne ako u Vás a aj robotu čo urobil ešt koncom roka zas nemá vyplatenú na porazenie a nejedná sa o málo peňazí do prčic nenávidím ľudí čo si objednajú robotu a potom špekulujú s platením na porazenie takže ťa plne chápem preto sa stále nevieme pohnúť ani so svadbou a ani s ostatnými vecami

janka1874
autor
14. feb 2010

dnes večer sa trošku odreaguješ a bude dobre neboj to sa nejako vyrieši všetko

simka9122008
14. feb 2010

No Jani veď to je natom, že svadba je už naplánovaná, už sa dali robiť aj oznámenia, tak musím niečo našetriť, už sa nedá veľmi cúvnuť, aj mamina ma ukľudňuje že mi nejak pomôžu, ale ja už chcem žiť ako človek, nie z výplaty do výplaty, veď ja nechcem žiť v nejakom extra bohatstve

zrzulka
14. feb 2010

My tiez valentina neoslavujeme... teda este kym sme boli "mladi" tak aj hej ale teraz co ja viem??? Ale rano ma cakal ten najkrajsi darcek, pozehlena kopa pradla co som uz odkladala asi tyzden 😀 Romantika jak mraky....

jaj a kupili sme si pristroj na pocuvanie srdiecka akoze na valentina ako spolocny darcek.... len sme ho este nevyskusali lebo zajtra idem na ultrazvuk tak nech drobec nema nejako vela tych ultrazvukov po sebe ....

Poobede ideme s malou na karneval ... buduci tyzden budem bez nej 5 dni tak si ju chcem este poriadne uzit 😀

zrzulka
14. feb 2010

Matka takze moj typ na nedelniatko nevysiel??? 😒 tak ale este nic nie je stratene ....

Simi ani sa ti necudujem ze mas depky, byt tak v tvojej kozi tak tiez mi to nie je jedno....ja som pred par dnami tiez prezivala hroznu uzkost ked sa mi nic nechcelo,ani zit pomaly ... nevedela som to ani nejako ovladnut, nic nefungovalo ... ale uz je to za mnou ... dufam ze ma taketo stavy budu dlho obchadzat. tiez sa neviem dockat jari.... my sice stale niekam chodime s malou, nech ma okolo seba vela podnetov (vsak to aj potrebuje)ale to povacsine len cez vikendy v tyzdni som sama s malou 😒 To akurat kurzy, MCcko a to je vse....

simka9122008
14. feb 2010

Tak malá nespí, fasa, no čo už idem si dať sprchu a dať sa dokopy, konečne budem mať večer pre saba, nech zaženiem tú blbú depku

ajula25
14. feb 2010

simi neboj, to je len ten Valentína všetko do kopy. V telke samá romantika a ty si sama, tak to všetko na teba dolieha. Večer sa odreaguješ a snáď to povolí. 😉

ani my nejako extra valentína neoslavujeme. A ani mi to nejako extra už nechýba. Však prečo iba jeden deň v roku oslavovať lásku?

simka9122008
14. feb 2010

To je pravda, všetko na mňa dolieha z každej strany, ale na večer sa tešíííííííííííííííííím, už mi to fakt chýba tak vypadnúť od toho stereotypu