Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
20. feb 2010

No a práčka u nás tiež ide na plné obrátky 😀 😀 😀

bzuco
20. feb 2010

blahoželám maťke 😵 😵 😵 😵

janka1874
autor
20. feb 2010

no simi s tým ti moc neporadím ale mohli by sme niečo poriešiť a končne sa aj stretneme

simka9122008
20. feb 2010

ja si to nejak zistím a môžme sa dohodnúť a niečo zorganizovať

lucia79
20. feb 2010

Maťke gratulujem a prajem všetko dobre 🙂

janka1874
autor
20. feb 2010

juj normálne musím myslieť na marťku že má takého malého drobčeka pri sebe naša Viki je už veľká a nie taký drobček juj to bolo zlaté tá vôňa 🙂 🙂 🙂 🙂

tinyleaf
20. feb 2010

janka, coby len vona, ale aj ten vecny denny spanok 🙂

Matka, aj my gratulujeme k Simonkovi 🙂 Vela zdravia Tebe aj malickemu 🙂

tinyleaf
20. feb 2010

u nas bola strasna noc, mala polovicu z nej preplakala, uz aj ja som mala chut sa rozplakat, ze nechce spat ☹ No neviem, ked takto bude vyvadzat este aj v juni, my na stretko hadam ani neprideme. Vsak by sme celu Duchonku pobudili. A ani by som s Vami nemohla vecer posediet, kedze by som musela byt na izbe 😉

janka1874
autor
20. feb 2010

no tiny tak toto nezávidím teda fakt nie

tinyleaf
20. feb 2010

jani, to sa mi maticka priroda asi odplaca za to, ze Mato spaval celkom dobre. Tak aby som si vyskusala aj to, ake to je mat nespave dieta ☹

lucia79
20. feb 2010

rovnováha v živote musí byť 🙂 tiež dúfam, že keď budem mať ešte jedno dieťa bude to poriadny spachtoš 🙂

abetka
20. feb 2010

Matke srdecne gratulujem a vsetko dobre zelam, nech su spokojni a stastni 😵
Ja varim, periem, vecer chcem zehlit, no co uz ked v tyzdni toho moc nestiham 😝

csikike
20. feb 2010

lucia, len aby si nebola sklamana, ja som si tiez myslela, ze bude spavejsia ako tomi a poriadne som padla na hubu 😅

ajula25
20. feb 2010

ahojte
Mati gratulujeeeeeeem. Tak to je super, že Šionko je už pri vás.....veľa vľa energie a mliečka. 😉

Ja som dnes poriadila čo - to, ešte dováram - teda dopekám rybku a aj som požehlila.
Ja osm normálne unavená z tých dvoch. To jačanie v kuse ma zabije. Lukáš ťahá Marekovi veci, ten vreští ako blázon, no ja neviem Ak to pôjde takto ďalej skončím na psychiatrii 😨

simka9122008
20. feb 2010

Ajula, presne toto poznám, dokonca slečna dnes nechce spať, ako naschvál, keby som mohla mať čas porobiť nejaké veci

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinyleaf
20. feb 2010

baby mam otazku k prikrmom...malej uz tyzden davam zeleninu, zemiak, mrkvu, dnes brokolicu a ona zje tak pol lyzicky maximalne. Myslite, ze jej mozem uz skusit dat ovocie, uvarene jablko, prip. kupovanu vyzivu? Alebo este dalej skusat zeleninu? Alebo kupovanu vyzivu s masom? Myslela som, ze pri druhom dietati bude vsetko jednoduchsie, ale u nas je to tusim naopak ☹

ajula25
20. feb 2010

tiny no ja by som skúsila asi jablčko. Ono sa to pomalinky rozbieha, ale tak inak to ani nejde. časom sa to spraví a bude aj viac papať. 😉

tinyleaf
20. feb 2010

ajula asi skusim, len aby si potom nezvykla na sladku chut a zeleninu uz vobec nebude chciet. No asi pojdem do obchodu kupit nejaky kalerab alebo petrzlen, nech vyskusame aj nieco ine.

silvika
20. feb 2010

tiny nasmu tiez nesiel zemiak a dlho sme boli pri brokolici a skorej spenat mu celkom isiel s materskym mliekom som mu zarabala kalerab nech ju nahodou nenaduva,

glorita
20. feb 2010

ahojte.
tak nas najlmladsi clen rodiny maldne premieru v divadfle.a nielen v nejakom malickom,rovno v hlavnom na Hviezdoslavovom....no kulturne si uziva momentlane viac akojeho rodicia 😀 bol so znamou na snehulienke e 7 pretekarov este s jednym chlapcekom rovesnikom a musim len odporucit.Velmi sa mu topacilo ,co som ani nepredpokladala vydrzali obaja 2,5 hodky,alejepravda ze to predtsavenie bolo take zive-ti pretekari totizto chodia medzi obecenstvo na kolobezkach,vela sa tam spieva,skratka perfis pre deckaa...takze hlavicka plna dojmov a nic ine nepocuvam,len kde su mami pretekari?kde je snehulienka????? 😀 😀 😀

ja akurat vypekam na mojej novo teda uz 2tt starej pekarnicke a balime kufre -ide sa momentos na LIptov,tak sa tesim zmene v tom pocku,aspon powelnesujeme 😀 ked sa uz vonku teraz nic neda podnikat 😵 ale caka nas tam aj trosken prace,nielen relax,no to sa da,kedze ideme vsetci...
pekny vikendos!

lenka85
20. feb 2010

Mati GRATULUJEEEEEM!!!!! Skvele, uz to mas konecne za sebou! Nech je Simonko zdravy a nech ste vsetci spokojniiii

bocmanka
20. feb 2010

🙂 maťka tak gratulujeme, šimonko bude mať narodeninky deň po mne, takže on odštartoval znamenie rýb...a ja som včera sfinišovala vodnára..

taká mini oslavička, dali sme si hruškovice s našimi, tí nás potom vyslali s manželíkom von, ostali s deťmi, tak sme šli na večeru a hahaha, stihli sme len jednu jedinú, čo zatvárala o 22h, ale zato robia veľmi dobré steaky, ja som mala s parmezánom a rucolou, tak sme si pochutili
a namiesto večerného rošošo-ťuťmuťu sme napchatí pospali...
tak sme si to vynahradili dnes, doniesli sme k našim naobed pizzu, nechali spať romy a hrať chlapcov a šli sme domov :poupratovať:

veva1
20. feb 2010

matke gratulujem 😵 😵 😵
oneskorene aj tebe boc 😉
a silvi tebe k tehotenstvu 😵

aadula
20. feb 2010

glor, užite si to 🙂 ..inak si neviem predstviť nášho Samka ako by tak dlho sedel

ma napadlo...neviete čo je s vejou? ktovie ako sa má palinko

abbi
20. feb 2010

ahojte
MATKAAA jej super, tak gratulujeme Simonkovi, velmi pekne miery 😉 😉
Glor to muselo byt uplne super. wow 😵 😵
Aadul aj ja som rozmyslala ako sa ma Veja s Palinkom. nemate nikdo na nich kontakt?

telinka
20. feb 2010

pekny sobotny vecer prajem dievcata 🙂

martinka gratulujemeeeeeee , vitame simonka , si pekne uzite klidek v porodke a vela mliiiika 😉

simka9122008
20. feb 2010

kočky ja som si našla konečne moju veľmi dobrú kamarátku, aj spolužiačku zo strednej, teším sa ako malé decko 😝 😀

bzuco
20. feb 2010

baby - čo sa u nás robí
minulú noc lialo ako besné, ráno po snehu ani chýru a teraz??????????????
fujavica ako v decembri, už máme zasa plno snehu - sa príroda načisto zbláznila 😝 😝 😝

simka9122008
20. feb 2010

zabudla som napísať že na FB, som ju našla