Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
11. jún 2009

boc ja som totál mimo. fakticky ma nič nenapadá. Snáď jeden bod a dosť. Neviem ....

alinka76
11. jún 2009

ajula keď som prvý raz im písala, tak mal byť celý hotel len náš, už to neplatí?

alinka76
11. jún 2009

boc, ty si nezmar 😀 😀 😀

zrzulka
11. jún 2009

Boc a bude vobec cas na tu tvoju hru? Ako si to predstavujes? ked ja som taka zvedava....

aadula
11. jún 2009

alinka ja som robila zo strednej na jeseň po 15r. a tiež nás prišlo 22 bolo fajn... len ja som bola chorá..a dosť..teplota..nádcha... 😝 a moji spolužiaci asi nie sú takí internetoví maniaci ako ja...takmer nikto nechodí na takéto stránky .... toto je zo ZŠ-ky a ako mi postupne volajú...tak nechodia moc na net..len pracovne... a dokonca dvoch spolužiakov som našla cez google 😀

alinka76
11. jún 2009

no možno tým že my sme boli ekonomická škola, tak na net chodia skoro všetky. určite 3/4 báb mi dalo aj mailovú adresu. zo základnej nemám už o nikom skoro informácie, to by som už nezvládla. však aj ja som z rodného mesta odišla.

bocmanka
11. jún 2009

🙂 tak poviem vám len toľko...

každá sa nejako vzájomne poznáme z koníka...
tak popri pití každej nalepím na chrbát lajstro a každá vyfasujete 8 papierikov a ponaliepate ich tomu, kto sa vám na to bude hodiť...xixixi /to bude akože čo myslíte vy.../
potom popijeme, potancujeme na stole a pod stolom
a príde ostrá...
vo dvojiciach....xixixi, a pritom sa už bude hovoriť....a ostatné budú sledovateľky a pokušiteľky..
veď uvidíte, ide o tom, či sa trošku poznáme...
a odnesiete si za to domov , čo si o vás myslia kočky...
a napravíte mienku pódiovým vystúpením...
vo mne sa zmiešala funkcia učiteľky...xixixix, s redaktorkou regionálnej tv...
zrzul, si budem mať čo povedať s tvojím manželom 😵

aadula
11. jún 2009

boc, ja tam budem vigurovať v prestrojení 😀 napr. ako metla ..a na ňu to nalepíte? 😀 😀

bocmanka
11. jún 2009

😉 vy budete mať svoje figuríny, čo nejdete...xixixi

bocmanka
11. jún 2009

😒 ja som dnes dostala mrchuuu...a ja že čo som ako balón..

ajula25
11. jún 2009

teda boc ty si iná ..... 😉

ali nemôžeme im zabrať celý hotel, keď neberieme všetky izby. Oni si takto tie izby môžu predať. Nikde by ti to neurobili tak, že vyhradia celý hotel pre nejakú akciu aj keď nemajú zabrané všetky izby. Museli by sme im doplatiť za izby ak by sme to tak chceli. A samozrejme ak by sme neprišli v ten deň tak majú právo si rátať storno poplatok až do 100%. Preto si berú dopredu aj zálohy....aby mali sicher aspoň nejaké prachy ak by sa to zrušilo na poslednú chvíľu.

bocmanka
11. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
moje dieťa dnes v meste, si brýle z nosa nechcela dať dolu, čo jej ocko doniesol...

tu začína hrmenie, no nazdar!

ajula25
11. jún 2009

baby ja som dnes prvý krát piekla buchty z kysnutého cesta. Celkom sú dobré, len nejako málo som narobila. A akési sú zvrchu chrumkavé 😅

alinka76
11. jún 2009

boc, ale však tie veci čo som ti popísala, nemajú baby šancu odhaliť. to má čo robiť mangel, aby o tom vedel 😀

zrzulka
11. jún 2009

Boc no neviem si to tak celkom vybavit ale ved prekvapko.
jasne mozes hodit rec s muzom ak bude vediet urcite ti poradi....
joj aj tak mi je tych nasich chlapov tak luto. co sme im to vyviedli🙂) Snad aj oni sa nakoniec nejako zabavia a nepojdu si tam ten vikend len odtrpiet....

alinka76
11. jún 2009

ajula, to na zajtra si chystala? ja idem jablčník robiť, asi zajtra zrána.

ajula25
11. jún 2009

ali hej na zajtra, len neviem či ešte večer čosi nedorobím 😀

alinka76
11. jún 2009

zrzulka, nájdu spoločnú reč, však sú to chlapi, nie? ja môjmu vravievam že keď sadne s kamošmi, sú horší ako baby. nedostaneme ich ani dnu na izbu 😀

centik
11. jún 2009

boc to ja pojdem radsej spat 😀

zrzulka
11. jún 2009

Ali ved to bude len tipovacka ze na ktoru by to ono pasovalo. teda aspon myslim. ved ako tak uz nase povahy pozname. teda hlavne tie co sme trosku viac otvorene

ajula25
11. jún 2009

zrzul neboj sa o mužov. sa budeš diviť. Teda ten môj nemá problém sa rozprávať s nikým a celkom sa teší. Možno preto, že ja som taká nažhavená 😀 No a Marek počíta kolko krát sa vyspí, kým pôjdeme. Len má starosť že keď nejde Simkin Peťko s kým sa bude hrať....som mu vravela, že tam budú iní chlapci. Tak dúfam, že sa skámošia. 😉

alinka76
11. jún 2009

no bože, tak to som zvedavá čo si o mne myslíte podľa tých indícií, čo mi popriliepate. 😀

boc a nestane sa, že mi dáš do ruky moje indície a nalepím ich sebe na chrbát?

ajula25
11. jún 2009

haha centik. Ty nemôžeš. Však budeš mať sklz jednu noc, nie? budeš nás musieť dohnať so všetkým a anina detto a bzuco detto a kto ešte príde až v sobotu? 😅

zrzulka
11. jún 2009

Ali tak snad,... moj zase s tym problem nema len ked tak citam aki su ostatni manzelici...nie ze vsetci budu zalezeni po izbach s detmi. ja ho nechcem odkladat do uschovne🙂

ajula25
11. jún 2009

ali to by bola iná sranda, že sa nespoznáš 😀

zrzulka
11. jún 2009

jej ali tak to by bola jaka haluz keby si dostala svoje vlastne🙂)))

alinka76
11. jún 2009

som si musela normálne prečítať ešte raz čo som to bocmanke poslala za haluzy 😀 😀 😀 😀 tak niektoré asi fakt budú totálna tipovačka myslím 😀

zrzulka
11. jún 2009

Ajuli o decka sa nebojim zeby sa neskamaratili. ale vsak chlapi su tiez jak decka no nie?

alinka76
11. jún 2009

dúfam že naše staršie deti budú o takom čase už tiež spať, lebo moja dcéra má ohromnú radosť, keď v škole môže bonzovať, čo rodičia na chate vystrájali 😀 😀 😀

zrzulka
11. jún 2009

Ali tak na tie tvoje som obzvlast zvedava🙂

Boc a nemozu sa tej hry zucastnit aj chlapci? mali by sme prichystat nieco aj pre nich nech nezavidia🙂 vymysli nieco. ja na taketo veci velmi nie som