Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
20. jún 2009

aspon som si pozrela zatial evku vo fokuse.o)) sympatickie a zaroven ake sikovne ziena si:o))

alinka76
20. jún 2009

huleni, tak to by ma dožralo. mne tiež futbal nemusíš spomínať, tiež tam chodieval v nedelu stáť ako trt... a nič z toho. a v nedelu sme sa mohli akurát tak na dvore my zatiaľ opekať. ale už ho to tam "vraj" nebaví.

a s tým malovaním to urob, aj ja som sa sama podujala vymalovať, keďže furt nemal čas. a nie je to nič ťažké, tieto farby dobre chytajú a ani flaky nezostanú. kým príde, budeš mať hotové, vybiješ si energiu a budeš na seba hrdá 😉

janka1874
autor
20. jún 2009

huleni ja by som tiež vymaľovala sama v tvojom prípade a potom by som všetkým povedala že sama som si musela aby sa hanbil

simka9122008
20. jún 2009

Tak baby ja som nakoniec ešte vyglancovala kuchyňu od špiky a vymrazila chladničku+mrazák, uff, mám dosť a to som chcela vegetiť, no čo už aspoň som v to zlé počasie využila 😝 😀

simka9122008
20. jún 2009

baby malá sa my obliekla do klobúku, sadla do kočíka a neviem ju odtiaľ dostať, chúďa, neviem jej vysvetliť že sa v tom nečase nedá ísť vôbec von

simka9122008
20. jún 2009

Huráááááááááááááá nalákala som ju na mlieko 😀 😀 😀

huleni
20. jún 2009

no ahojte..tak dnes tu bol bracho sa jasil s malou ale najblizsie mlaujem:o)) a to hanbu mu ja narobim to si neodpustim ze sa mu nechce...baby teraz ale od veci..chodite na bicykel, teda ma zaujima ake cyklosedacky su dobre, ja chcem prednu ale taku tu vacsiu kde ma aj nohy priputane nielen taku mini ale neviem niekde asom citala ze predne maju zakazat..neviete preco? mne sa to zda lepsie ked ju vidim lebo ona sa mi aj v aute vytahuje s tych pasov tak mam obavy keby je vzadu na bicykli ze robi to iste 😒 , nasla som nejaku hamax a vcelku sa mi pozdava..tak len ci nemate nejake skusenosti..

simka9122008
20. jún 2009

Bože videli ste v správach ten pohreb toho chlapčeka z tých 2 súrodencov čo vypadli z okna, strašné, normálne som plakala 😢 ☹

huleni
20. jún 2009

simka ja som nastastie nevidela...by som si aj ja poplakala ☹

martinaj
20. jún 2009

ahojte 😉
dnes bolo otrasne pocasie..... museli sme sediet doma ☹ mala mi vobec nespala a teraz uz spi....
muz je na stretavke zo strednej 😀 tak budem sama...
boze 🙄 niekto tu v baraku zacal teraz vrtat, cely den nic.... 😠 😠 😠

zrzulka
20. jún 2009

tak to pocko naozaj otras. Sme chceli ist na den policie ze mala by pokukala psy a tak ale nakoniec sme sli len shoppingovat. vsak aj to treba obcas:(

Simi to je teda ozaj smutne. ja som to videla. Asi by som sa zblaznila keby sa to stalo nam.

janka1874
autor
20. jún 2009

ja som to nevidela našťastie asi by som to ani nezvládla

no tu len fúka a fúka a nič viac sa nedeje

zrzulka
20. jún 2009

Fu ja som mrazak nerozmrazovala uz ani nepamatam. my tam stale nieco mame tak to je potom tazko. Ale nam ani netreba, namraza sa tam nevytvara to je ten speci system. obcas len vymyjem suflicky a je to🙂
Ale tiez planujem poupratovat skrine. Muz mi odchadza pracovne na par dni tak budem mat casu. Aspon mi tie dni ked tu nebude rychlejsie zbehnu....

zrzulka
20. jún 2009

Aj zajtra ma byt takto. cely vikend v ri.i.

simka9122008
20. jún 2009

To je brutal takéto výkyvy počasia 😠 😝

luculka
20. jún 2009

cafte,,,taK SOM SI POZRELA nasu evku,,,televiznu hviezdu,,,, 🙂 🙂 ,,super si bola 😵

Huleni jasne sama vymaluj,,,a bude sa pekne hanbit chlapec 😠

janka1874
autor
20. jún 2009

no žienky tak Sendy má teplotu zatiaľ len takú o ničom 37,5 len oči má sklenené ako fras podľa toho som si všimla že či náhodou sa niečo nedeje
a to sme zajtra mali ísť na výlet
no žienky takéto o ničom počasie upršané má byť vraj až do stredy

janka1874
autor
20. jún 2009

žienky neuveríte aká som šikovnica niečo som sa bavila s picasom a podarilo sa mi zmazať všetky fotky z blogu super však? ma skoro porazilo na fleku keď som to zistila no šikovnosť moja

aadula
20. jún 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5824470 takéto niečo by som chcela kúpiť Saminovi ..on sa rád váľa v obyvke keď telku pozeráme...nemáte s tým skúsenosti niekto? alebo s niečím podobným..? písala som tej babe ..tak mi odpísala, že je to makké

simka9122008
20. jún 2009

Adi vyzerá to super aj moja malá by sa na tom rada váľala, ale určite by sa na tom s malým pobili 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. jún 2009

aadula páči sa mi to len sa mi to zdá nejaké drahé

aadula
20. jún 2009

už aj Paťka vyjednávala, že prečo len Samkovi 😀 ...no je to drahé..., ale keby som kúpila niečo v nábytkovom ..myslím, že tam by to ešte drahšie vyšlo...tak som sa na to teraz navnadila..že budem musieť ísť pokukať tu u nás aspoň...aj keď u nás doplnky..to je bieda..možno by sme si do NR do Aska mali výlet urobiť 😀

janka1874
autor
20. jún 2009

aadula pohľadaj aj na nete niekde či nenájdeš lacnejšie

ajula25
20. jún 2009

akurát včera večer sme tu o tom točili aadul....

ahojte.

simka9122008
20. jún 2009

Ahoj Ajula 🙂

simka9122008
20. jún 2009

Ajula, mrk IP

ajula25
20. jún 2009

Ahoj simi. už som odpísala 😉

telinka
20. jún 2009

caute 🙂

adul , ked si to budes kupovat , kup si hned aj nahradnu napln , lebo sa to zosediiiii 😒 ja mam tak slzu kupovanu z quelle kozenkovu....je to super vec , no staloto cca 1500sk 😝

simka9122008
20. jún 2009

Teli a ako sa na tom sedí?

telinka
20. jún 2009

no to je skor na "valanie" pred telkou napr., ale je to naplnene polystyrenovymi gulockami , takze je to super teple 😉