Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
23. jún 2009

Ali ved aj to je parada ked mas po kom dedit. u nas budu dedit po malej. uz odkladam🙂)) my sme museli vsetko pokupit. este ze mam segru a aj nasi nam dost pomohli. mama malej tiez stale nieco kupi.

alinka76
23. jún 2009

máš pravdu, potrebujem tých 13,5 minim.

zrzulka
23. jún 2009

Huleni to je skoda ze nebude otcom. Ani nechce?. my mame v rodine podobny pripad s tym rozdielom ze oni dieta chcu.

anina1
23. jún 2009

ali tretie a štvrté 😉
vy máte také malé nožičky? to len ja mám takú kobylu? 😀

huleni
23. jún 2009

zrzulka no mame fajn surodencov:o)))no ale ja si pamatam ako som ja rada dedila o sesterkach. skoda ze ich uz to preslo a nic neposielaju 😀 som bola najmladsia tak mi posielalai vsetci...a teraz sem tam sesterka posle po detoch pre niki no ale kedze ma 3deti tak malokedy je to este take ze by som to niki obliekla..nie som fajnovka ale akoze ked to je take uz usmudlane tak jej to nedam.ale naposledy mi poslali co mala iba najmladsia veci a to mali z Irska a tie boli ako novucke, aj teraz dvoje satky..len neviem ci vynosime..si musime to leto vymodlit.o) no a to ako mi pomaha mamina to sa ani neda opisat.O))) musim fakt uznat ze mam velkeeeee stastie na rodinu:o)

bzuco
23. jún 2009

http://www.babybazar.sk/hnede-topanocky-id20810...
tieto som ja chcela na jar malému, ale potom som kúpila väčšie

huleni
23. jún 2009

zrzulka ja si osobne myslim ze by chcel..len on je tak zauverovany ze nema odvahu podla mna...on bral 3 uvery co sa tykalo bytu, prerabky a tak a nejak mu nikto neporadil a mam pocit ze skoro 10tis.mesacne len splaca tak si myslim ze sa neciti na to...ja mu vzdy hovorim ze nech neblazni ze mu budeme pomahat..ale neviem..vlastne ani neviem posudit ci je s priatelkou stastny. lebo mam pocit ze nie je...fuuu..sa tu dnes vyrozpravam 🤐

alinka76
23. jún 2009

no moja dcéra je jediná v rodine, máme samých chlapcov už len, ona je naša princezná, takže jej veci nemám komu dávať.
no a zas synátor moc toho nededí, lebo čo máme dvojčatá, tak tie sú len o 3 mesiace staršie a tým pádom čo je im malé, je aj nášmu, sú približne rovnako veľkí. no a sestrin syn ten dosť vecí zničí. ja som dávala tiež po malej dačo pre neho také unisex, ale poničil. takže máme veci len naozaj také na dvor. takže som nútená pre malého kupovať všetko. ale nevadí mi to, mňa to baví 😀 😀 😀

huleni
23. jún 2009

bzucko tie su pekne

bzuco
23. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

no asi roztiahnem stránku 🤐 🤐

bzuco
23. jún 2009

nieeeee 😀 😀 😀 😵 😵

bzuco
23. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a tieto predáva moja sestra...nechcete?? 😉 😉

alinka76
23. jún 2009
bzuco
23. jún 2009

😲 😲 😲
to také by som ja ku kontajnerom dala....a nie ponúkať na predaj 🙄 🙄 🙄

alinka76
23. jún 2009

no ja som v šoku, to už fakt hocičo sa tu ponúka. zadarmo by som ich nevzala.
som mala ponúknuť asi mužove šlapky, čo sa mu podrážka odlepila a nie zahodiť ich 😀

huleni
23. jún 2009

no ali vidis, si mohla zarobit a nie vyhadzovat, podla tychto foto vieme ze ponukat sa da cokolvek.o)))))

bzuco
23. jún 2009

inak ali, ak by si chcela len také na dvor, do piesku...môžem ti podarovať...sú dosť nosené, ale nevyčaptané, akurát je ošúchaný semiš na špici, vn. majú 13,5cm
hnedé semišové, členkové, na 2 suché zipsy, výrobca C@A

bzuco
23. jún 2009

a sú v oveľa lepšom stave ako tieo čo si tu dala

ten semiš - teda lepšie povedané brúsená koža je akoby utlačená, nie je tam diera do kože alebo tak.....

alinka76
23. jún 2009

bzučko, na dvor topky máme také plátenky a aj tenisky, ale ak nevieš čo s nimi, tak si ich z príležitosti vezmem.

ale zháňam niečo slušné do mesta a na návštevy okrem toho. ale už som si povyberala, už len vybrať tie naj 😵

koľko vlastne máte doma priemerne topánok pre deti také čo teraz nosia?
my máme 1 kožené Nike tenisky
1x plátené tenisky
2x plátené topánky
2x sandálky - jedni slušné nové, za chvíľu malé ☹ a druhé také nosené
2x papučky
a čižmy

bzuco
23. jún 2009

malý má
1x adidasy sandálky
1x kožené sandálky
2x celé prechodné
1x plátenky
1x botasky
1x gumáky
1x papučky

huleni
23. jún 2009

kozene tendy reebok, sandalky take slusnejsie, sandalky take platene, dvoje take s volnym predkom sandalky, potom take bata z rusenej koze to su take co nosi me a potom mame este sandalky co som pokupia dopredu:o)) ale budeme potrebovat nieco na jesen, lebo vssetko mame take 19 akurat tenisky su volnejsie...

alinka76
23. jún 2009

tie prechodné to sú to čo zháňam teraz? alebo také vyššie nad členky?

zrzulka
23. jún 2009

len ci dakto kupi.

Huleni kludne sa vykecaj🙂)) No my mame tiez uvery. To mnoho mladych v dnesnej dobe. brali sme na byt takze tiez platime skoro 12tisic len uvery ale deti sme chceli tak nejako bude.keby som mala pozerat len na peniaze tak deti nemame asi nikdy. lebo kym by sme posplacali uvery tak by sme mali po 50tke🙂))) Muz je sikovny, aj teraz isiel pracovne mimo nech mame na dovolenku. Aj mi chyba ale co narobime? tych par dni vydrzime a potom si to spolu uzijeme niekede pri mori. niezeby ma more lakalo, to nie ale kvoli malej chceme ist.
A rodinu mame tiez super. Snazia sa pomahat ako sa da, stazovat sa nemozeme. Niekedy mam dokonca pocit ze to az prehanaju.

bzuco
23. jún 2009

jedny nad členky, celokožené a tie druhé sú také polovičné - ani nie sandálky ani nie celé topánky...majú remienok cez priehlavok a sú tak viac vykrojené, ale špica je plná

bzuco
23. jún 2009

ali...nevieš akko funguje na MMB reklamácia tovaru, čo som tam kúpila ako nový?
malej som pred mesiacom kúpila plátenky - krásne...no a urobila sa jej na päte diera, proste praskli...nestáli veľa - 5 eur aj s poštovným...ale som myslela že na leto jej vydržia a nie len 1 mesiac 😒

alinka76
23. jún 2009

no ak má baba normálne bazárik s novým tovarom, tak by ti to mala uznať ako reklamáciu. dala ti bloček? opýtaj sa.
my sme tak kupovali v priore plátenky a za 2 dni sa to všetko začalo odliepať, tak sme ich boli reklamovať 😠

alinka76
23. jún 2009

čo idete malej za vysvedčenie kupovať? my chceme korčule, ale neviem aké a kde. má také staré od kamarátky, ale naučila sa na nich korčulovať. len už stredné koliesko jej odpadlo, tak chcem jej nové, nech sa nezahluší na týchto. majú teraz v tescu, ale neviem čo to vydrží. 😒

bzuco
23. jún 2009

nie..bloček mi nedala...ale tie plátenky má len ona na MMB...už som jej písala

alinka76
23. jún 2009

no ja som tak reklamovala babe jednej čižmičky. písala že super stav, ako nové. malý ich mal 3x na nohách a 3x prsty mokré. ale bola zlatá, vrátila mi peniaze a čižmy nechcela nazad. ale musela som rýchlo kupovať v obuvi nové, raz také drahé, lebo sme išli na Oravu 😖

alinka76
23. jún 2009

no, idem ja do postele, ráno vstávame 😒