Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
24. sep 2009

🙂 výročia, pôrody, no gratulejšn.. 😵 😵

zrzulka
24. sep 2009

Matka uzite si vikend🙂))V Bojniciach sme tusim aj my oslavovali jedno vyrocie🙂))

A mas dobru pamat. hej hej aj my zajtra oslavujeme vyrocie ale nejdeme nikam. V sobotu pridu kamosi tak trosku s nimi pooslavujeme. A mozno muza vytiahnem niekam na veceru.On ma totiz aj narodky tak by sa patrilo🙂
))) Este neviem. Chcela som nieco uvarit doma ale kedze zajtra mame jedno speci stretko tak vobec nestiham. hanba mi. Ale darcek uz dostal na dovci... s tym si hlavu nelamem. Som zvedava na draheho ci nezabudne na vyrocie🙂)))))))))))))

zrzulka
24. sep 2009

Jani oblubeny jak oblubeny. Muz si vymyslel ze sa vezmeme na jeho narodky lebo chce ten najkrajsi darcek🙂) Ale podla mna mu islo len o to aby nezabudol na vyrocie svadby🙂))))) Prespekulovane to ma....

janka1874
autor
24. sep 2009

zrzulka ale aspoň si viete povedať že možno je to šťastný dátum keď ajule tu funguje už 10rokov, martinaj 5 a neviem ako dlho tebe 🙂

glorita
24. sep 2009

caute 😵
tak my ideme dnes preockovat konecne tu zltacku,aspon v hlave budem mat o 1 termin menej 😀 apropo vcera na obed sme sa uspavali hodinu ,takze zaomil napokon o 2,tahal samozrejme do 4 a potom v noci sme ho uspavali 1,5 hodky do 2230 😅 som to uz vzdala a nechala to na MM....y,Leo sa znova viac rozprozpraval,take jednoduchsie vety,ze podmet a prisudok..ale pocita do 10 😎

inak aj my mame vyrocie sobasa 28.9.,tusim......mnoo...ano 7 rokov,boze to uz tolko,xixiii 😀 😀 😀

silvika
24. sep 2009

glor a kedy vstava tak bezne?
no co terminy, ja som tiez dala svadbu na moje meniny, lebo bych si ho nezapamatala ... 😝

simka9122008
24. sep 2009

ahojte kočky, ja len tak narýchlo som prišla kuk, ani nestíham čítať, ale dobehnem to možno večer, od rána varím, umyla som jedno okno a idem sa ešte dať dokopy, lebo na obed idem s malým na logo, potom ho dať ostrihať a o 17.00 mám rodičko, tak večer odpadnem s vyplazeným jazykom,chúvu príde robiť moja mama, tak sa zatiaľ majte, pa večer.

tinyleaf
24. sep 2009

glor, Leo je velky sikulko, ked vie napocitat do 10. Zachvilu ho naucis aj nasobilku 🙂 Ja nasho ucim uz 2 mesiace odpovedat na to kolko ma rokov ze DVA...ale zatial nespolupracuje, iba sa strasne smeje, ked sa ho to spytam. Tusim som mala zacat s ucenim odpovede TRI, lebo kym sa to nauci, naozaj tie tri roky bude mat 😀

tinyleaf
24. sep 2009

dnes sa ideme fotit do atelieru, tak dufam, ze deti nebudu uplakane a aspon nejake fotky sa podaria

janka1874
autor
24. sep 2009

tiny sme na tom podobne 😀

abbi
24. sep 2009

TINY 😀 😀 no natan ten hovori iba tri.. dva ani za svet.

ajula25
24. sep 2009

Tak ja keď sa Lukyho opýtam ako sa volá tak povie mm...akože nie 😀 tak neviem, či to znamená, že kašle mi na to, alebo že nepovie.

janka1874
autor
24. sep 2009

ajula u nás sendy absolutne kašle na rozprávanie nepovie nič ani za ten svet

ajula25
24. sep 2009

jani Lukáš teraz troška začal také zrozumiteľnejšie hovoriť. Ham, papa, tato, tam, cate /čuate/ dus /džús/....no jednoslovné názvy. Ale iba to č on chce a iba vtedy keď on chce. To ako nie že poviem, povedz čaute a on povie. To teda ee. 😅

glorita
24. sep 2009

tiny jojjj,tak aj ked leo vsetko pocita,ked sa hra,on neukaze ani za svet kolko ma rokov 😀 😀 😀 😀 on to zacal s pocitanim spontanne sam tento tyzden.Ja som od malinka vzdy pri obliekani nahlad pocitala gombily napr.pri overaliku na spanie a od pondelka zacal pocitat sam,xixiiiiii......jeto take mile,ze pat,sest,osem,..nejako mu tie cisielka este utekajuuuuu 😀 😀 😀 😀 potom hod fotecky 😵

janka1874
autor
24. sep 2009

tak my máme dnes asi papučovú kultúru mne sa tak nejako nič nechce aj ma hlava pobolieva asi si idem urobiť kávu a Sendy je tiež nejaká rozliata a stále soplíkuje tak jeden deň doma nám neuškodí

janka1874
autor
24. sep 2009

pomoooc šílene ma bolí hlava teraz by bodla nejaká osôbka čo by prišla k malej 😀 😀 😀

zrzulka
24. sep 2009

Kocky co mate chlapcekov s cim sa radi hravaju vase ratolesti? Sme pozvani na oslavu 2 narodenin a ja netusim co malemu kupit?

abetka
24. sep 2009

nas ma rad penove puzzle a auta a kocky 😉

abetka
24. sep 2009

nas zacal na vsetko vraviet neeeeee 😀
A strasne rad mi ukazuje auta a ja mu musim povedat znacku a farbu 😝

janka1874
autor
24. sep 2009

abetka u nás je všetko nie už dosť dlho ale áno nepovie 😀 😀 😀

janka1874
autor
24. sep 2009

sendy je momentálne zamestnaná legom 🙂

zrzulka také univerzálne je asi lego a potom je ešte jedna super hračka sendy ju má ale ak máme nejakú chlapčenskú návštevu tak je o to bitka je to taká akože vrtačka detská samozrejme plastová tak s tým všetko šrubujeeee a ona má k tomu aj autíčko čo sa dá rozšrubovať ale to som ešte nikde nevidela to máme od originál bosh nie z nejakého obchodu a viem že kamoška totu nevedela pozháňať ale možno v blave to zoženieš v pohode

abetka
24. sep 2009

jani , tak nas na ano len kyve hlavou a ,mam pocit , ze ide padnut, tak nou kyve 😀 😀

janka1874
autor
24. sep 2009

abetka presne to robí aj Sendy sranda nie 😀 😀 😀 kýve tak že sa niekedy smejeme že jej odpadne ale áno nepovie ani za svet

ajula25
24. sep 2009

ahote.
kde ste všetky? však sme na druhej strane až boli 😲

Baby ma šľahne. Marek má zasa teplotu, tak ja len dúfam, že je to nejaká slabšia viróza....chudáčik. Teraz dobral ATB. No ja fakt ošedivejem. ☹

telinka
24. sep 2009

ahojte 🙂
veru kam ste sa podeli? 😕
ja sa dnes vecer bavkam....sijem petulke postelnu vybavu do postielky.....pre babiky 😵
tak sa majte , vyspite sa do ruzova , ja idem este paplonik vyrobit 😉

zrzulka
24. sep 2009

teli a co ste sa s Alinkou dohodli aj ta sije paploniky a vankusiky do postielok🙂

Ajuli to ma mrzi:((( teraz je kopec tych vselijakych viroz. my ideme zajtra na jedno stretko a zrovna mi jedna kocka co som ju s nami zlanarila oznamila ze jej mala ma kiahne ze pride len sama. same choroby....To je na porazenie. Aj Michaela mala sopliky ale uz je dobre. Som jej spravila bylinkovy kupel na uvolnenie nosa a preslo jej to....tak som rada

ajula25
24. sep 2009

Zrzul tak to je fajn, že Miške e už dobre. No snáď to nebude nič vážne. Uvidíme.

ajula25
24. sep 2009

teli tak nech sa Peťke dobre uspávajú bábiky. Snáď im už nebude zima 😉

ajula25
24. sep 2009

tak dobrú noc a krásne sníčky 🙂