Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
19. nov 2009

my máme tiež od telinky čiapočku, Saminovi ju chválilu aj v nemocke 😵

zrzulka
19. nov 2009

Aduli :(((( Hlavne ze je to uz za vami.... je to strasne ked male deti musia takto trpiet.... ja som to videla ked sme boli s malou v nemocke kolko deti sa tam vystriedalo za tu dobu co sme tam boli..... A co mu nakoniec zistili?

huleni
19. nov 2009

ahojteeeee...tak telinkine ciapocky nemaju konkurenciu, rominka je uzasna na fb,som hned kukala a tisko zavidela .o)

simka9122008
19. nov 2009

Ahoj Adi, tak som rada že máte to najhoršie za sebou, dole klobúk ako ste to komplet rodinka zvládali, mali ste to určite dosť ťažké a neboj sa Samko sa dá dokopy, hlavne že je z najhoršieho vonku, držím palce

simka9122008
19. nov 2009

ja som nedávno prišla z rodičovského, tak v lete idú na školský výlet a do konca novembra treba dať zálohu 30 eur, no paráda, akurát vhod, pred vianocami, tu látam, plátam na darčeky a teraz toto, asi pôjdem kradnúť 😀 😝

aadula
19. nov 2009

zrzul, všetky výsledky čo mu tam za celý čas brali mal v poriadku, žiadny zápal..nič...tak skonštatovali, že to bola viróza...aj na pľúcnom sme boli..aj tam v poriadku, aj na krčnom všetko v poriadku... v pondelok kvôli tomu, že nechcel chodiť ešte aj nevrologičku zavolali, ale aj tá povedala, že všetko je v poriadku... aj nejaké krvné mu brali ohľadne svalov...takže takto sa vie vírus zmutovať 😠

simka9122008
19. nov 2009

No vírusi sú hnus, som rada že sa dáva Samík dokopy

huleni
19. nov 2009

Adul tak hlavne ze uz je lepsie...

aadula
19. nov 2009

simka dík 😉

boc, krásna je rominka v tých čiapočkách 😵

ivana26
19. nov 2009

joj adul, hlavne, ze uz je lepsie. chuda samko
ja si tiez neviem predstavit byt jedinacik a nechcem to urobit adamovi. viem ake je to super mat segru, aj ked je daleko.

abetka
19. nov 2009

aadulka, velmi som na vas myslela a som rada, ze je Samko uz lepsie na tom a dakujem za Alzbetku 😉
Aj nam ciapocka od Telinky robi velku paradu
http://www.facebook.com/photo.php?pid=153786&id...

huleni
19. nov 2009

abetka aj vy mate krasnucku ciapocku, proste telinka je uplne ze sikulka a vase baby krasne modelky:o)

abetka
19. nov 2009

a este huleni je tu adept na tehotenstvo 😉

janka1874
autor
19. nov 2009

ahojte
tak aspoň niektoré ste tu už vo svojej koži ja som práve zhodnotila že ma chytá riadna asi popôrodná depka alebo žeby depka z počasia fakt neviem ale už ani neviem prečo revem ale revem (teraz našťastie nie) ale som hotová z toho ako nám Viki plače a aká som neschopná sa postarať o dve deti a do toho rodina ale to už tu ani rozpisovať nemôžem lebo zas bude nejaká trápna vojna no ako som si Vás tak prečítala tak hneď mi je aspoň o niečo lepšie

veru telinkine čiapky nemajú chybu ja som síce Sendy nepofotila len čiapočku lebo jej to chcem dať na vianoce tak som jej ju len rýchlo vyskúšala a odložila

aadula som rada že si sa ozvala aj keď my sme spolu už písmenkovali však
no presne tak o ničom sme aj my v nemocke dopadli no čo narobíme

abetka
19. nov 2009

jani, to budu hormony. Ja som si dokonca myslela, ze Peto nechce Tomaska a pod. blbosti. Plakala som tu a revala bez dovodu, ale preslo to. Je toho na teba vela , tak skus pokial budes moct spat s babami a oddychovat, aby si neprisla o mliecko pre Viky. Koliky prejdu, aj ked verim, ze ta to trapi, viem podla seba a vobec si neni neschopna matka. Si sikovana,, zlae si cerstvo po porode a musis brat aj na seba ohlad
drzim palce a myslim na vas 😉 😉

glorita
19. nov 2009

adulka,teda riadne ste si to uzili,musel to byt pre teba ozajstny stres,praca,strach o dieta v nemocnici,..no super si to zvladla urcite, z teba je citit taky psychicky klud,aj napriek vsetkemu.Samkovi budeme nadalej drzat palce,nech pekne sillnie jeho maly organizmus a hlavne nech mu chutii. 😵
vela energie prajeme.... 🙂

my sme zacali take maznacke obdobie,alebo ako by som to nazvala,je citlivak na rodicov,hned by plackal,tie deticky prechadzaju naozaj roznym obdobim v kratkom casovom slede.... 😀

no idem im zahasit,lebo s tatom si citaju uz nad povoleny limit 😀 😀

janka1874
autor
19. nov 2009

abetka ďakujem určite máš pravdu asi sú to len hormóny len už som sa aj na drahého dnes vyziapala ako šibnutá
no nič niekde musím pozbierať energiu a svoj kľud lebo fakt zcvoknem

veru aadula ja sa tu sťažujem ale ty si to tiež mala v poslednej dobe pestré až som si spomenula na ten náš nešťastný pobyt v nemocke ma tam išlo z tých lekárov švacnúť

abetka
19. nov 2009

jani, kludne napis, ved na to sme tu 😉
glor- aj nas Tommas ma take nejake obdobie 😝

janka1874
autor
19. nov 2009

glor ja už ani neviem aké má Sendy obdobie v poslednej dobe ale od kedy som sa vrátila z nemocnice nemôžem sa nikam pohnúť lebo hneď je plač
joj abetka keby som tak mohla všetko zo seba dať vonku ale nedá sa to lebo už som aj tak ja najhoršia za všetko a popri tom si pripadám neschopná pri Viki že jej neviem pomôcť a že sa nevenujem dostatočne Sendy
keby som si aspoň do vane vedela ľahnúť a zrelaxovať ale mne je v teplej vode hneď zle som sama zo seba už nervózna

simka9122008
19. nov 2009

Jani no nemáš to fakt ľahké, nezávidím, a poznám to aj ja mávam blbé obdobia, v pondelok ma chytila taká depka, že som revala mame do telefónu že už fakt nevládzem, tak mi poradila nech si kúpim magne B 6 a fakt zaberá som oveľa kľudnejšia, už ma fakt také blbosti nevytočia a riešim ich oveľa kľudnejšie
drž sa viem že teraz máte blbé obdobie, no neboj sa vykukne slniečko a bude lepšie, uvidíš, si skvelá mamina 😵
Mne ešte doteraz malá nespala, ma už z nej poráža 2x sa pokakala, tak ju idem mrknúť či spí 😲

simka9122008
19. nov 2009

je to na dobrej ceste, asi bude spať, no odkedy vie vyliesť z postieľky, aj som jej dala dole tyčky nech pri tom lezení si neublíži, tak odvtedy si ona špacíruje po izbe, hrajká sa namiesto toho aby spala aja tam chodím ako na klavír, capnem po riti, kým fakt nezaspí, to sa opakuje večer dookola asi 4-5x 😠

janka1874
autor
19. nov 2009

simi tu sa našťastie spí a asi aj ja idem a magne B6 môžem brať keď kojím?

simka9122008
19. nov 2009

idem ti to pozrieť do papierov

simka9122008
19. nov 2009

no vraj sa počas dojčenia nesmie, ale treba sa poradiť s lekárom, no fakt neviem, lebo počas tehu som ho v pohode brala

janka1874
autor
19. nov 2009

no tak mi asi nič iné nezostáva len veriť že sa to všetko zlepší a možno je to len blbý rok lebo tento rok bol fakt desne blbý jediné pekné čo nás stretlo je naša maličká Viki tak snáď rok 2010 bude lepší aj keď do konca ešte času a času a treba dožiť
už fakt mám depku idem ja radšej spať

simka9122008
19. nov 2009

Jani neboj bude fakt dobre, ver mi, uvidíš daj na moje slová, si skvelá mamina ktorá skvelo zvláda všetko

simka9122008
19. nov 2009

u nás sa už spí, tak idem asi aj ja

abetka
19. nov 2009

jani, to sa ukludni a bude fajn. 🙂
Ja mam tiez depky a dost casto , ale myslm si , za kazda mame niekedy tazsie obdobie a ty ho mas prave teraz , ale mas na to aj dovod. Zvladnes to 😉

janka1874
autor
20. nov 2009

ahojte a kedže tu ešte nikto nebol tak dobré ránko
snáď už bude lepší deň Viki zatiaľ spinká tak sa hráme a podobne so Sendy až na to šibnuté počasie zas je hmla

simka9122008
20. nov 2009

Ahojte, no ja celkovo jeseň takúto s hmlou neznášam 😝