Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
4. jan 2010

este si aj trufam na tortu na vikend robit tak dufam, ze nebude zodpovedat mojmu aktualnemu stavu 😝 😀

silvika
4. jan 2010

zrzul ako kde, hento bol taky pristup ze tu je tolko dni po porode nic sa u nej nedeje dame vam vyvolavacku a uz mi stuchli a bolo, su nemocnice kde ta hospitalizuju a si na pozorovani ...

martinaj
4. jan 2010

zrzul aj mne vyvolavali... podla UTZ som mala porodit do 15.12. podla mrchy som mala termin 29.12. a vyvolavali mi 4.1. co som si musela vyhadat....

zrzulka
4. jan 2010

Silvi skore uzdravenie, hadam budes do soboty fit....Drzim palec

No som zvedava ako sa drobec rozhodne prist na svet. Aj Michaela prisla o dva tyzdne skor, verim ze ziadne vyvolavacky nebudu potrebne. A ked ano tak ich odmietnem, pokial nebude placenta "stara" Uz vidim tie ksichty lekarov ze dalsia co vymysla.... Skoda ze tu na Sr to funguje tak ako to funguje......
Som mimo z toho ze kolkym zenam porody vyvolavaju. zaujimalo by ma ake maju na to dovody....
Drzim palce Kike, ta to uz ma mozno aj za sebou....

martinaj
4. jan 2010

u mna mala mala minimalne mnozstvo plodovej vody ...

silvika
4. jan 2010

u mna bolo uplne secko naporadku komisia sa rozhodla na vizite vyvolat a bolo, ze lekari si netrufaju vacsinou prenasat dlhsie ako tyzden do 10 dni po termine musi prist k porodu. ja som mala lekarku gpn v bratislave ale vzhôladom na termin dom do nemocky chodila uz do trnavy takze som bola viac menej anonymna

martinaj
4. jan 2010

ja som teraz toto druhe tehu zacala chodit do gpn 🙂

silvika
4. jan 2010

marti ku komu?

silvika
4. jan 2010

trosku dlhe cakacky na objednavky tam maju teraz

martinaj
4. jan 2010

k Dr. Ditte 🙂 co ja viem, mne sa ani nezda 😀 ale neviem ako je to ked niesi tehu... ty tam este chodis? ku komu?

silvika
4. jan 2010

jasne, ja lekarom v tt jakosik moc nedoverujem, chodim k czirokovej a aj to po znamosti tehulky maju terminy na poradne, tie necakavaju sak ani ja som dovtedy nepoznala co je cakat

martinaj
4. jan 2010

ja som tam spokojna... 🙂 neda sa to porovnat s lekarom ku ktoremu som chodila predtym.... 😠

silvika
4. jan 2010

aj ja som sak preto tam "beham " z trnavy

zrzulka
4. jan 2010

Akoze chapem ked nie je nieco v poriadku ako v Matkinom pripade a je v ohrozeni dieta aj zena ale pokial nie je tak sa mi to zda zvlastne ... no nic ostava verit ze vsetko pojde prirodzene ....

Silvi a ty si platis v Ruzinove ten celorocny poplatok ked nie si tehu alebo sa da aj jednorazovo zaplatit?Ja teraz chodim do Euromedixu a tam vraj jednorazovy poplatok neexistuje. takze po porode pojdem zase niekam inam... 100€ za cytologiu a prehliadku sa mi zda vela. ine je keby som tam chodila pravidelne ako teraz....
Tu v Pk je gynekolog tiez o nicom co pocuvam od znamych. vacsina chodi do ba.

martinaj
4. jan 2010

no idem ja 😖 moj muz odmieta vstat z postele, aj ked uz teplotu nema 😠 ani nekasle ani nadchu nema, ze on bude dnes cely den spat... 😠 boze, keby sa tak vedel premoct aspon koli malej..... ani sa ma nespyta, ci si nechcem zdriemnut, ze ma na hodinku vymeni.....

zrzulka
4. jan 2010

Mati hlavne ze nie je chory, ja som muza cely vikend ani nevidela... bol v robote, ani neviem co ma nove🙂))) taky o nicom vikend ale zvladli sme ho s malou.... zatim pohoda kym je "len" jedno🙂

zrzulka
4. jan 2010

Idem aj ja, idem sa vyluftovat trosku ked sa mala zobudi..... cely vikend sme nikde neboli, sa mi nechcelooooooooooooo .....

silvika
4. jan 2010

vychadza to do nejakych 3000 korun jasne ze rocny poplatok kazdy tam plati tehulky viac netehulky o kuscok menej po 50 menej po nejakych zakrokoch menej studentky maju nejake zlavy maju cennik aj na stranke, akurat nejake sono som si platila co robieva dr mares tusim v tom piatom mesiaci co bolo

silvika
4. jan 2010

my sme sa boli vcera premierovo sankovat na zochovej maly vo vytrzeni ked siel jak slus dolu kopcom len my sme boli trochu zmozeni z toho, sak co ked nist nerobime telesne cely rok ... sme ustaty aj ked z auta vystupime

centik
4. jan 2010

ahojte,
dnes ste akesi ukecane 😀

vsetko naj naj naj prajeme VEronke k 2.rockom, vela zdravicka a aby bola velkou sestrickou svojmu bracekovi 🙂

janka1874
autor
4. jan 2010

ahojte
veru dnes ste sa rozbehli
tak ku chodobám u nás sa tiež soplíkuje ale zatiaľ nič viac a to hlavne tatik a Sendy a ostatné sa zatiaľ ako tak držíme sm zvedavá do kedy
chorím skoré uzdravenie prajeme

Veronike všetko naj naj k 2 rôčkom 🙂

bocmanka
4. jan 2010

🙂 🙂 aká debatka tu...

ja som prišla od dr. markovi pobrali výtery, uvidíme, čo ukážu do štvrtka...aj mu hrdlo povytierala dr. tými gebuzinami, to bolo revuuuu....romy sa len dívala, stála pri dverách, aby si aj ju nezavolali "do kresla"..

teraz sladko spinká a rozmýšľam, že si ľahnem aj ja, ak marko dovolí...asi mu zapnem na chvíľu dvd...

telinka a kde steeeeeeeeee?????????...balíte
či kašlete na martin???

telinka
4. jan 2010

ahojte 🙂

jaaaj martina...to by si vela od choreho chlapa chcela aby nieco robil co i len dieta postrazil 😒 😅

ja som si pri peti vyvolavacku vyprosila....dr.mi povedal ze tyzden hore dolu , ale vzhladom na vianoce privolil...nastastie nebolo treba lebo peta sa vypytala v noci pred tym na svet , ale keby nie tak si myslim ze by to bolo najlepsie vzhladom k tomu ze som mala uplne hnusnu zelenu plodovu vodu...ked si predstavim ze chudatko v tom musela existovat....mam znamu...10dni po termine ju nechali cakat ze babo ma cas a narodilo sa mrtve....asi radsej skor ako neskoro....

bocmanka
4. jan 2010

🙂 nepozeráte čt2?....beží tam práve úžasný dokument o novorodencoch...

presne teli, tá zelená plodová voda je dosť hnusná vec, na sone ju nevidno..

silvika
4. jan 2010

boc ja nekukam a co hovoria?

silvika
4. jan 2010

nedavaju taketo spracovanie na spektre?

bocmanka
4. jan 2010

🙂 úžasné veci, napr. prečo nosíme dieťa 9 mesiacov a nie viac či menej..
aké majú novorodenci reflexy, úchopový...atď. robia pokusy priamo na novorodencoch, ako vedia napr. kráčať vo vode...v akváriu

aadula
4. jan 2010

ahojte,

boc, takéto veci to moja dcéra rada pozerá 🙂

csikike
4. jan 2010

ahojte, ja som tu, verci vsetko naj a aj tym, komu som zabudla...
u nas je divne, ze mi spia obe deti a hlavne mala, ta ma dnes udivuje, doteraz nikdy nespala dlhsie ako hodinu a teraz? asi riadne vymrzla 😀
ja som bola rano na emisnej, lebo nam konci a nechala som drahemu deti...uz som potrebovala niekam vypadnut aspon na chvilku a bolo mi jedno kam pojdem 😀

aadula
4. jan 2010

verči všetko najlepšie prajeme 🙂

csiki, tvoja malá je rozkošná ...sa vám vydarila teda 😉