Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
23. jan 2010

ahojte
ako vidím ajula ma už predbehla potom pridám fotky na FB ako vždy naša dvorná fotografka ajula určite urobila krásne fotky ja práve idem dokončiťich výber a poslať na happyfoto majú akciu do 25.1 tak sa hodlám dať nejaé urobiť malo ich byť len pár ale zrazu sa to nejako nazbieralo 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
23. jan 2010

😵 čafte babule,
my klasika víkend na lyžiach...
teli...v žiline som si v piatok nič nekúpila ale v jednom butiku, kde vždy čosi kúpim majú v pondelok doviezť novú kolekciu plesových a spoločenských šiat, tak sa tam musím vrátiť
a ak nič, tak už mám ocina vybaveného že mi urobí sparing partnera na bielsko biala...
inak pekný večer a komu večierok tomu lepšie... 😀

veva1
23. jan 2010

nespi na obed,no este to nie je velmi pohodlne,lebo keby sme niekde sli tak by urcite v aute zalomil. tak musim planovat cestu ci uz tam alebo nazad okolo obeda. tomo by si este urcite zdriemol okolo 15,ale to by bol do noci hore.

veva1
23. jan 2010

Boc a pozicovna?

aadula
23. jan 2010

zrzulka..som nejak nepostrehla..až teraz...gratulujem ku krôčkom aj ja 🙂

ja som úplne hotová..malý nám zas o piatej začal vracať..ked to bolo už tretí krát...išli sme na pohotovosť...síce teplotu nemá, ale po minulej skúsenosti keď sme skončili na šest dní v nemocnici, som sa hrozne naplašila...dostal injekciu..asi tak pred dvoma hodinami...môžem mu dávať čajík len po lyžičkách..už mi pred spaním plakal, že čaj...tak som sa zľutovala a aspoň na spodol fľaše som mu dala čaj a zaspal s fľaškou v puse...ak by mi v noci vracal..ráno musíme na infúzky do nemocnice...ma normálne žalúdok bolí ... neviem čo mám robiť..či ostať doma späť na MD s ním...ale potom neviem ako to zvládneme finančne...neviem si rady ☹

simka9122008
23. jan 2010

Adi a čo mu je že zvrackal?

simka9122008
23. jan 2010

Ja som sa rozhodla že od zajtra musím radikálne s váhou dole, mám čo robiť do leta a moja váha je furt na bode mrazu, asi musím trochu vyhladovieť žalúdok, nech sa stiahne na 0 😝

janka1874
autor
23. jan 2010

no aadula nezávidenia horná situácia držíme palce nech to nie je nič vážne a vypinká sa z toho a bude dobre a nevadí mu náhodou niečo z jedla

ľudkovia naša Sendy sa tak rozjedla že už pribrala 2kg počas sviatkov čakám kedy s zasekne a nič do nej nedostanem 😀

zrzulka gratulujeme to je fakt úžadné ako Miška napreduje 🙂

ja sa hrám s fotkami 🙂

aadula
23. jan 2010

simka, sme si mysleli, že si pokazil žalúdok...papal kapustovú polievku..síce len šťavu so špekačkou..ale potom už nič nechcel...pil džús..tak či ten mu uškodil..ja neviem...ale tá dr. čo slúžila, vravela, že dnes bolo veľmi veľa ľudí zas s vracaním a hnačkami a teplotami..možno sme išli ešte včas, že mu dali tú injekciu ... hádam bude dobre...chudáčik ..on už ked videl kam ideme plačkal...

veva1
23. jan 2010

Aadul verim ze len jednodnova viroza a uz zvrackat nebude.

aadula
23. jan 2010

jani..aj ja som sa tešila, že konečne od novembra pribral..už má 12kg...keby teraz zas niečo lapol..zas by bol vychrtlí

simka9122008
23. jan 2010

Chudáčik, no ja verím že sa z toho vyspinká a bude dobre

aadula
23. jan 2010

ďakujem za podporu...som sa už vyrevala... tá predstava, že ho budú trápiť infúzkou..ach....

simka9122008
23. jan 2010

Hmm, verím nič nie je horšie ako skončiť v nemocnici, poznám to

janka1874
autor
23. jan 2010

aadula neplač bude dobre musíme dúfať a budeme držať palce (aj na nohách)
no sendy sme dens vážili u našich a tam mala 13kg páni a ja že prečo ju už nevládzem nosiť na rukách veď to je už veľká baba 🙂

zucha
23. jan 2010

Baby, trosku od veci. Neviete nahodou, co je s Aidou? Moc, moc dlho sa tu neukazala. Teda aspon ja som nic nezaregistrovala

janka1874
autor
23. jan 2010

zucha koho myslíš?

simka9122008
23. jan 2010

Hmm, neviem Zucha, asi má veľa práce, ona už myslím chodí do roboty, nie?

zucha
23. jan 2010

Janka, Aida. Podnikali ako zmrzlinari.
Simi, ale ja mam pocit, ze ona tiez robila v tom rodinnom podniku, tak neviem. Teray si rychlo ani nespomeniem, ako sa volala jej dcerka

janka1874
autor
23. jan 2010

som si myslela len som si nebola istá občas chodieva na FB tam ju asi skôr nájdeš 🙂

simka9122008
23. jan 2010

nevolá sa jej malá vaneska?

janka1874
autor
23. jan 2010

áno presne tak sa volá a na FB je aj teraz akože aktívna tak asi sú v podiadku

zucha
23. jan 2010

ano Vaneska. Janka, tak ich pozdrav. 😉

aadula
24. jan 2010

ahojte 🙂

tak noc bola taká všelijaká..do nejakej pol noci malý plakal...prehadzoval sa, mal aj zvýšenú teplotu, dala som mu nurofenový čípok, po polnoci zaspinkal...ale našťastie už nevracká... najhoršie bolo, že som mu nemohla dať čajík len po lyžičkách a on plakal, že chce čaj...tak potom som to robila tak, že som mu za dve odmerky dala vždy do fľašky...a to trošku vycuckal..až ráno o pol piatej som mu dala za fľašku čajíku..to vypil a na ranajky hrianku...ale už je vo svojom živle..robí zlotu ...rozhadzuje...tak hádam bude ok 🙂

aidu aj ja zvyknem občas na fb zachytiť..aj nejaké vianočné fotky mala 😉

bzuco
24. jan 2010

ahojte

zrzulka...mne malá spávala ešte aj v predškolskej 😅 ...a prvé mesiace v škole potom chodila ako mechom ovalená, čo jej chýbal poobedňajší šlofík
ako 3-ročná mi spávala cez deň aj 3-4 hodiny - každý deň!!! 😉 ..malý toľko nespí - on tak max 2 hodinky, ale aj to je fajn

zucha
24. jan 2010

s tym spankom je to fakt individualne. Aj nam Anicka uz prestava cez obed spavat. Velmi mi to chyba, lebo som ich mala naucene tak, ze obe spali spolu a mohla som si lahnut aj ja. Sestra mi tiez hovorila, ze jej dcera spavala az kym nesla do skoly a ked zacala chodit do prvej, tak ju to museli odnaucat.

zrzulka
24. jan 2010

Dievcata dakujeme je to super ze uz chodi, tesime sa z toho aj ked je to teraz doma ovela narocnejsie s nou ale si to zatial vychutnavame....

Aidu som uz davo nestretla ani ja v meste a predtym sme sa stretavali velmi casto..... Snad ako sa otepli sa ukazu vonku....Teraz je kazdy pozaliezani...

telinka
24. jan 2010

ahojte 🙂

zrzul super to miska zvladla ....uz len byt zase o nieco viac v strehu a predviiiidat 😉

ja som konecne obcerstvenie dokoncila bo dnes bude navstevny den u nas 😅
peta spi 1,5hodky so zelezno pravidelnostou, zatial neprotestuje 🙂

tak si uzite tu uzimenu nedelicku 🙂

janka1874
autor
24. jan 2010

Ahojte
tak obedík skoro uvarený ešte mäsko sa musí dokončiť ale stano tu ž behá že je hladný tak uvidíme ako to dopadne lebo potom by Sendy špekulovala že nechce sama papať už je naučená že aj mama aj tata a máme nové dvoj slabičné slová a to jaja (to sú akože vajíčka) pe (akože piť) lebo u nás sa totiž len tak hovorí ako že do je dole, po je poď, da je daj, a to je asi všetko z jej slovníčka 😒