Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
5. mar 2010

A čo je na chybe jani ak to môžeš napísať

janka1874
autor
5. mar 2010

no ja to dosť na dlho ale v skratke sme jej poserkali hranice čo si môže a čo nemôže dovoliť a teraz má v tom chaos a kedže nerozpráva ináč ako plačom a cirkusom to na javo nevie dať my totiž z toho že aby nemala pocit že sa všetko točí okolo Viki tak sme začali skákať ako ona dirigovala a zistila že si môže robiť čo chce a teraz sa to otáča proti nám takže teraz musíme rázne zakročiť a neustúpiť no bude to ťažké ale čo už sami sme si na vine

lenka85
5. mar 2010

jani ale nevycitaj si to, to bola prirodzena reakcia

simka9122008
5. mar 2010

No tak ja som malej nahodila už gaťky, idem nato rázne a každú chvíľu sa jej pýtam či jej netreba piškať, uvidíme ako nám to pôjde, sedela na nočníku dosť dlho a nič 😒

simka9122008
5. mar 2010

Jani, držím palce, ináč každý robíme chyby, nič si z toho nerob

tinyleaf
5. mar 2010

janka presne ako pise lenka, aj u nas sa spanok pokazil pred stvrtym mesiacom. A doteraz je to blbe, neviem ako ju inak uspat ako pri kojeni. A ani to velakrat nezabera. Ale v aprili necham maleho tyzden u nasich a chcem skusit tu metodu chodenia k nej v pravidelnych intervaloch. Ked bude aj plakat, maly doma nebude, tak ho to nebude budit a ja to nejako vydrzim 🙂 Nemienim kojit vecnost, tak sa musi naucit v noci zaspat aj bez kojenia.

veva1
5. mar 2010

jani drzim palce nech sa vam to co ste si zaumienili rychlo podari. 😉

simka9122008
5. mar 2010

tak malá je už vyše 2 hodín bez plienky a nič 😝

simka9122008
5. mar 2010

no, tak zase to skončilo nehodou, joj, ja už fakt neviem ako nato ☹

simka9122008
5. mar 2010

ale určite zajtra pokračujeme ďalej

alinka76
5. mar 2010

ahojteeee, a či môžem nakuknúť? 😕 😕 😕

simka9122008
5. mar 2010

vitaj Ali

alinka76
5. mar 2010

ahoj Simka, som sa tu dlho neukázala, ale myslím na vás stále. teším sa na stretko, dnes sme sa stretli s Telinkou a spomínala, tak to je super.

A že máme nové tehulky som zachytila. Silvika a Zucha, blahoželám 😉

veva1
5. mar 2010

sim len vydrzte,ona to pochopi.Daj jej dva tt ak nie tak pockajte do leta,ale podla mna za par dni je v suchu 😉

simka9122008
5. mar 2010

Veva no dúfam, viem že nesmiem popustiť a pokračovať ďalej, plienku jej budem dávať iba počas spánku a na vonku, tak uvidíme ako nám to pôjde, keď sa popiškala, tak len pozerala na mokré gaťky a hovorila fuj, tak som jej hovorila že treba pišať do nočníka a ona mne že nie, no konec, ma z nej porazí 😠

veva1
5. mar 2010

v nejakom casaku som citala ze ked sa dietatku pri odplienkovani stane nehoda tak je to neuspech rodica nie dietata,ze zo zaciatku ma rodic sledovat signaly a striehnut kedy asi dietatku treba cikat,aby posadenie na nocnik malo uspech a dieta bolo motivovane. Ber to co pisem s rezervou ,bo niekedy si clanky tak odporuju az mi pride ze napisu kadeco len aby napisali nejaku novu metodu,ci studie atd.

simka9122008
5. mar 2010

No ju je problém zabaviť na nočníku

veva1
5. mar 2010

ved prave ze na nocniku nema vysedavat,sadnut spravit co treba a nechat ist. Ze ak tam bude dlho tak si neuvedomi ze tam bola koli cikaniu. A nepaci sa jej viac zachod? Bo tam by si ju drzala nieco spievala,chvilocku a k necikne tak o polhodku znova.

ajula25
5. mar 2010

čafte.
jani veľa nervov a pevnej vôle. Ale presne ako píšeš. Dieťa musí mať hranice.... 😉
a nočník...no u nás to je v štádiu ako som písala. Dnes sa napríklad popišal. a aj pokakal. Ale teda ja neviem čo s ním robiť. Pišanie to ako tak ale to kakanie to je pre mňa normálne nočná mora.... 😖

veva1
5. mar 2010

aju a nevidis na nom kedy ide kakat?

simka9122008
5. mar 2010

Ona na záchod ani nevkročí, bojí sa ho, ani neviem prečo

ajula25
5. mar 2010

veva vidím. ako náhle ho oberiem dám na nočník, tak akurát dotlačí to čo začala tým to haslo. Inak väčšinou po spánku poobede ale pred spaním večer do plienky. Neviem fakt ako na neho....ale tak pevne verím, že v lete sa to zlomí....

veva1
5. mar 2010

nebojte raz sa to naucia. Dajte si odporucane dva tt bez plienok a ako nic tak skuste neskor. Vsade pisu ,ze ke dje dietatko pripravene tak sa odplienkuje aj zo dna na den 😉
boc nadherne,len na tomovi by velmi nevynikli 😀 inac stretavam ta vo velach temach co ma zaujimaju,len do tej trojdietatkovej neviem ci niekedy zavitam 😀

zrzulka
5. mar 2010

Veva a kedy zavitas do dvojdietkovej???? 😀

Inak co je s babulkami ako Lucul, telinka?? Dlho sa neozvali co nove....

veva1
5. mar 2010

teli dovolenkovala nie?
jaj dvojdietkova ,aj by som hned no mam este nejake nejasnosti pochybnosti a doma caste burky ,tak to trba dat do poriadku. Ale aj ked neplanujem,tak nebranim 😉

janka1874
autor
5. mar 2010

no tiny tak to si ma fakt nepotšila a ja že je to len nejaké prechodné obdobie no uvidíme

simi chce to pevnú vôľu a fakt len sledovať a stále sa pýtať či nechce cikať

my sme dnes boli na návšteve u mojej kolegyne a posrala som to lebo nejako sme sa zdržali tak mi Viki ešte stále cirkusuje lebo zaspala v autosedačke a teraz sa jej moc nechce juj samé hovadiny robím v poslednej dobe 😠

veva1
5. mar 2010

zrz ale tebe to riadne uteka 😨

zrzulka
5. mar 2010

Vevus tak dufam ze sa tie burky urovnaju ....Dufam ze nic vazne 😖

zrzulka
5. mar 2010

Riadne????mne to pripada akoby som stala na jednom ieste stale... ani sa mi nechce verit ze som tehu. Nejako sa mi to nezda.... 😀