Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
30. jún 2009

jani, moj tlak pocas tehotenstva bol 80 na 50 😉 a ked bol 90 na 60, tak sa lekarka pytala, ze co ma tak nahnevalo 😀 😀 😀 Povedala mi, ze si kludne mozem dat kavu alebo cierny caj. Samozrejme vsetko v norme.

luculka
30. jún 2009

babulka dnes zaspinkala ukázkovo,,,,som zvedava aká bude noc,,,snád uz nebudeme teplotkovať 😖

zucha
30. jún 2009

lucul, ja som davala sirup na teplotu a proti bolesti, ked jej liezli zuby. Ale len ked fakt mala teplotu. Nas velmi potrapili stolicky, ked jej isli. To si buchala pastami do hlavy. Nenormalne neprijemne to bolo a teraz zas tie hlupe trojky. To je soplov a soplov

luculka
30. jún 2009

aj malá je hrozne nervozna,,, 😒 je to hrozne tieto zubky 😠

zucha
30. jún 2009

lucul, ja uz neviem, co je zo zubkov, co z choroby, co zo zacinajuceho obdobia vzdoru. Je to vsetko dokopy. Hadam to uz nebude trvat dlho a zas budeme mat doma tu skvelu, sikovnu Aňu, ktora nas vsetkych rozosmieva.

luculka
30. jún 2009

😒 zucha presne,,aj my to mame teraz pestre,,,Nati sa dokaze neuveritelne hnevať,,az mi je kolkokrát doplacu,,ze je taká,,,,niekedy ma az bije,,odstrkuje od seba,,, 😖 ☹

janka1874
autor
30. jún 2009

zucha ja keby som si dala teraz kávu tak kukučkujem do rána tak to nebudem riskovať ani náhodou zajtra by som potom nevedela fungovať
nevadí už nejako prežijeme do zajtra a možno bude lepšie

zucha
30. jún 2009

lucul, aj u nas tak. A horsie je, ze bucha aj deticky na ihrisku, ak jej pridu do cesty, alebo idu na tu istu preliezku, ako je ona. Sem tam sa ujde a Kati, ale tu nastastie hned potom pohladka a zacne ju mojkat. Ale ja som dobita a dokopana jedna radost

ajula25
30. jún 2009

ahojte.
no chúďatká malé....nech to rýchlo skončí. Tie zubále sú hnusoby...
Jani a piješ dostatok tekutín? Ja som sa prichytila, že málo pijem,.Teraz sú také horúčavy, tak aj viac piť treba, aj to ti zvýši tlak 😉

ajula25
30. jún 2009

náš našťastie nebije nikoho, ale nerváčiť sa vie riadne... 😒

janka1874
autor
30. jún 2009

ajula snažím sa a nemám pocit že by som málo pila ale ja mám celkovo níkzy tlak a aj to počasie ma ničí bu)d nech je telo alebo nech prší ale nie že nevieš čo bude o 5 min.

zucha
30. jún 2009

naozaj ajula, ako vysledky? Mozno si uz aj tu pisala, ale nepostrehla som

luculka
30. jún 2009

Aj Natuš bije deti na ihrisku,,,je jej jedno ze su aj o 3 hlavy vyššie 😖 hned ich zacne odstrkovať,,lebo všetko je jej,,vsetko chce ona,,,aj ked jej to vysvetlujem,,,nic nepomáha,,,, 😒

zucha
30. jún 2009

inak, aby som len nepisala o tom, ake ma Aňa nie moc dobre obdobie, tak spomeniem, ako nas vie pobavit, ked na ukazuje, ako vie lastovicku a ako robi bocian. No uzasna je.

telinka
30. jún 2009

kocky ja si pekne precitam , co tie vase detuse vyvadzaju , pockam asi tak mesiac a potom to mam aj doma 😀 😀

dnes som 10toro bodyniek odstrihovala a vyrabala tricka , kedze nam su uz neprakticke 😅
a tie palacinky boli dnes bez slahacky , kedze miska z nej vymiesala maslo 😀 😀 😀

zucha
30. jún 2009

fakt a najvacsiu zabavu mame, ked Aňa koji babiku a macka a ine hracky. Vyhrnie si tricko a prilozi si ich tam a potom ich dava aj odgrgnut 😀 😀 😀 Dnes mi bolo aj luto, ze sme nemali vonku fotak. Sme sedeli obe na lavicke a ja som kojila Kaťu a ona macka.

luculka
30. jún 2009

zucha lastovičku robime aj my,,a potom si este zatlieska a pokloni sa,,,, 😀 😀

no teli aspon maslo ste mali 😀

telinka
30. jún 2009

zucha 😀 😀 😀

luculka
30. jún 2009

zucha tak to je sranda,,,raz to bolo aj v smiechotách,,,tiez malá vyhrnula tričko a kojila bábiku 😀 ,,,musite ju natocit,,, 😀

zucha
30. jún 2009

vidis Lucul, to ma nenapadlo. Hned zajtra rano to skusim, lebo to robi aj ked jej poviem, aby dala papat babike. A ked jej to akoze nejde, tak si ju prolozi k pupku a mysli si, ze to uz pojde 😅

luculka
30. jún 2009

😀 😀 zlatá

ajula25
30. jún 2009

zucha to musí byť skvelé....fakt natoč. bude iná sranda keď bude velká a bude to pozerať 😀

výsledky zajtra idem volať. Ešte ideme zajtra na ultrazvuk a potom už asi iba k alergologičke...

ajula25
30. jún 2009

od veci napíšem. som nevedela čo je to pri mene Michaela Jacksona R.I.P. Je to rest in peace.... 😅 to len tak na okraj všetkého....

luculka
30. jún 2009

🙂 ajul no konce,,,som cakala kedy na to dojdes a dozviem sa aj ja,,, 😉

som si dala na blog pesnicku,,,, 🙂

zucha
30. jún 2009

ajula, dufam, ze budu ok. Si pamatam, ze ked som ja na ne cakala, tak som bola veeeelmi nervozna. Na testoch sme boli v stredu a v piatok mali byt rano vysledky a nic. Neprisli za cely den a tak som musela cakat cely hlupy vikend a v pondelok rano,ked som tam volala este stale neboli. som bola tak na nervy, ze som Kati isla kupit nausnicky, lebo jej chcem dat prepichnut uz usi a kupila som si aj ja take podobne, ze budeme mat obe 😅 😵

telinka
30. jún 2009

moje nervy....moja prvorodena si zapla DVD snowboardaci a zacala pliest zimny sal , ktory v zime nedokoncila....ze to z tolkeho snehu v tom filme 😅 😅 😅

zucha
30. jún 2009

ajula 😀 😀 😀 mozno ju chyti aj velke upratovanie, ako pred Vianocami 😀 😀 😀 Ked to dopozera, tak jej to pusti od zaciatku a uvidis 😉

bocmanka
30. jún 2009

😵 die deťuchy čo nevymyslia....

tinyleaf
30. jún 2009

tak nas sa dnes vycikal aj vykakal neviem akym zazrakom do serblika a potom som ho nechala chvilu bez plienky, ze vsak urcite cikat nebude a o chvilu uz aj cural na zem, este aj topanku si ocikal ☹

ajula25
30. jún 2009

no tiny tak ak je bez plienky tak ver tomu že každých 5 - 10 min. musíš dávať na nočník, kým sa nenaučí. a hlavne teraz,keď sa vela pije....