Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
9. júl 2009

vecer som jej dala smectu a lekarka nam kazala davat Hipp otc 200, ci tak nejak sa to vola, potom Kulisek a Nutrilon Comfort a vela pit. Prisnu dietu mala. Ryza, jablka, banan a varena mrkva. A takto 3 dni a ked som jej potom urobila polievku z korenovej zeleniny a samozrejme do toho ryzu, tak ju zas prehnalo, ale to uz nemala bolesti. Ale stale kaka riedko, takze dnes zas ryza a este davame velky pozor, co zje. A to uz v podstate je tyzden, co to zacalo

alinka76
9. júl 2009

Boc, držkajte sa, ty to zvládneš, ale povedz si, že nič ti za to nestojí, ako sa nervovať. jednoducho všetko počká, len aby si bola v pohode.

Ivka, tak to je smola s tou dovolenkou ☹ poznám to tiež, keď sa niekde moc tešíš, tak sa dačo musí domrviť.

Luculka, to je fakt malá izbička. To neviem ako by si sa tam aj ty s manželskou posteľou zmestila, to len posteľ a nič viac 😒

Baby, s tou ZOO počkajte na mňa do augusta, to by sme išli spolu, nie? či radšej do tej Rakúskej? Lebo my sme neboli ani tam, ani tam, tak neviem, ale dcéra stále spieva o dinoparku 😒

ja som si dnes zapriahla deti do roboty, nech tiež dačo spravia a tak utreli riady večer, však sú dosť veľkí, nie? a dokonca nič nerozbili 😵

luculka
9. júl 2009

no ali ja som to vsetko presne pomerala,,,, 😉

je mi luto dat sem malu ,,,s tým ze nebude mat ziaden priestor na hranie,,,,radsej sa ja budem tlacit

Ali ved my pojdeme urcite ked aj ty,,radsej v Ba,,,, 😉

zucha
9. júl 2009

ali, pojdeme aj ked prides ty. Je tam fajn ihrisko pre deti. Ana ho zboznuje, preto sme tam tak casto. Chodime tam na hodinku sa pohrat a kuknut medvedov a leopardov a domov. Ale ked nas bude viac, ostaneme dlhsie, lebo je to dost velke, ked chces prejst vsetko a ja to s dvoma deckami nezvladam, kedze Ana nevydrzi sediet v kociku

janka1874
autor
9. júl 2009

tak ja som práve dožehlila ale ešte mi ostali nejaké naše veci no už sa mi fakt nechce mám dosť idem toto poodkladať a šupito spať

janka1874
autor
9. júl 2009

ráno idem na poradňu tak potom sa ozveme 😀 😀 😀 😀

bocmanka
10. júl 2009

dobré ránko....

aadula
10. júl 2009

dobré ráno

boc, aká bola noc? je rominke lepšie? posielame pozitívnu energiu 😵

ja som sa včera konečne bola korčuľovať a chystám sa aj dnes, Paťka sa zatiaľ zabávala s malým, je to veľké ihrisko s okruhom na korčuľovanie, tak má kde behať 🙂

bzuco
10. júl 2009

ahojte

už aj my sme chorí 😒 ..nie moc, ale predsa - maťko má nádchu a je zachrípnutý ☹

martinaj
10. júl 2009

ahojte 🙂
chorym detom prajeme skore uzdravenie.......
ivi asi by ma slahlo, po 3rokoch k moru a vratit sa skor koli chorobe ☹ ☹ ☹
baby aj s nami ratajte do tej ZOO... 😎

bocmanka
10. júl 2009

😝 no tak dnes sa romy pokakala "len dvakrát", poradili mi odvar z dubovej kôry, vraj to sťahuje zapálenú ritku čo má od plienky...juj, že sa tak nepýta na nočník, sme sa tomu mohli vyhnúť..
ale z chorvátska už musí byť odučená, inak ma šľahne...
tak bude bez plienky celý deň.....nasadila som jej biogaia v kombinácii s hylakom, a tiež diéta ako písala zucha...
polovicu marhúľ som darovala kamoške, tak mňa dnes čaká iba 15 kíl, asi zavarím a urobím džem...
len netuším, kde dám deti.... 😀 😀 😀

aadula
10. júl 2009

bzučko, tá nádcha je tu asi teraz raz dva, však toto premenlivé počasie je na to ideálne 😒 tak skoré uzdravenie prajeme

boc, tá riťula to musí byť neprijemné..juj ...to bolíííí ☹ ..pošli marhule... zavarím..a pošlem späť 😀

martinaj
10. júl 2009

no dnes tu je dako moc prazdno 😕 co ste isli v tom dazdi von? 😕

bocmanka
10. júl 2009

🙂 aadul, posielam.....
v daždi?...tu je pekne.. 😀 😎

simka9122008
10. júl 2009

Martinaj, u nás svieti slnko, práve dávam malej obed a potom idem baliť, ideme na celý víkend preč

martinaj
10. júl 2009

no pekne tu prsi a je chladno 🙂 mne to sice nevadi, aj tak mam navaly tepla 😀

janka1874
autor
10. júl 2009

no tak ja som už pred hodinou prišla z popradne ale ešte som nezastala
všetko je o.k. len mám málo vápnika tak sa musím dotovať vitamínmi
polievka sa už varí no radosť a ja práve raňajkujem 😀 😀 😀 😀 😀 totiž ráno som mala len jogurt a to mi je málo 🙂

silvika
10. júl 2009

lucul a co ste mali predtym v buducej natalkinej izbicke ?

silvika
10. júl 2009

u nas inac poprcha, vonku musime byt v mikinach, a zavaranie ja som zatial hlavne uhorkovala, sak aj ej uhorkova sezona, tak co sa budem vymykat z priemeru ze .... od rana "mrchacujem" aby tu nehodou na mna neboli nejake konspiracie ci neotehotnievam 😝 , ale tak, ze sby si niekto myslel, ze ma tusim porezali ... 😅 . no co ide vikend, nebude zadna postelova kultura pocasie nanic, co si vymyslime zasa len tie penaze minat po obchodoch?

silvika
10. júl 2009

jani ale omietku zatial nelizes hej?

janka1874
autor
10. júl 2009

silvika zatiaľ nie a už mám aj vitamíny tak nehrozí omietka 😀 😀 😀 😀

silvika
10. júl 2009

noo zeby si dostala neprekonatelnu chut

aadula
10. júl 2009

tak zatiaľ z korčuľovanie nič nebolo..kým sme sa vychystali, začalo pršať 😠

prišla nám taburetka čo som z MMB objednala, neskôr hodím foto, 🙂

bocmanka
10. júl 2009

🙂 silvika ja tiež mrchujem, oddnes...super, lebo dovolenka je tým pádom bezčerveňová....huráááá!!!
ivka....juj, to ma mrzí s tou dovolenkou, my sme mali vždy deti na dovolenke choré, s teplotami, každý jeden raz a niekedy aj 2ks.....ale nám to vôbec nevadilo, lebo to prebieha presne ako doma...
sme sa s manželom striedali..ale je tiež fakt, že sme neboli nikdy kratšie ako 2 týždne, minulý rok, čo mala romy tie vysoké horúčky v chorvátsku, sme si to predĺžili až skoro na tri..takže sa uzdravte...
romy teraz spinká, dúfam, že dubová kôra a kúpele z nej začnú zaberať....

telinka
10. júl 2009

ahojte 🙂

aj u nas je o nicom , pod mrakom a len 19stupnov 😒 rano isla miska s petou do obchodu a to bolo len 14 🙄

boc to bude najlepsie bez plienky , daj len gatky aspon hned zbadas ked si plkne a jednoducho radsej utierat dlazky a pretepovat koberce, lebo v tom igelite sa prdelka tazko hoji ☹

telinka
10. júl 2009

anina...tak claudi si nakoniec gumaky oblubila 😀 zlatuckaaa 😵

alinka76
10. júl 2009

ahojte, ja dorábam akurát obed a idem krpatého dať spať. starší sa von hrajú a sekajú dobrotu, som im na nástenku pripla papier s dobrými a zlými bodmi, lebo len ráno vstali a už sa vadili o miesto na posteli ☹ A na počudovanie, zatiaľ sekajú dobrotu. lebo za 3 dobré body sladkosť, za 6 bodov zmrzka a za 9 bodov peniaze na kindervajce, to je ich dnešný sen, také kraviny sú v nich v poslednom čase, nuž ale dačo som im sľúbiť musela.

janka1874
autor
10. júl 2009

no žienky tu je zatiaľ pekne 😀 😀 😀

aadula
10. júl 2009

anina, claudika je 100 bodová 😀

jani, môžete to čakať zajtra 😝

martinaj
10. júl 2009

ali ty takto bodujes deti? 😀 to je sranda napad 😀