Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

misasela
5. sep 2009

boze zase ma to tu prihlasilo ako misasela ale sak uz mi to raz spravilo to som ja huleni:o)))) idem mrknut kde som to zas domotala:o)

huleni
5. sep 2009

no tak uz som tu normalna:o))))) si tu popisem sama so sebou 🙂

bzuco
5. sep 2009

ahoj...a ja kukám, kto to tu 😅 😅 za nový člen 😀

huleni
5. sep 2009

bzucko to ja vyźdy ked sa prihlasujem z ineho pc tak sa prihlasim zle.o)

bzuco
5. sep 2009

😀

simka9122008
5. sep 2009

Aj ja som kukala že kto sa tu nový zatúlal 😀

simka9122008
5. sep 2009

Ja som teraz dopila kávu a idem niečo popratať, doobedu som triedila deťom veci, mám z nich kopu vecí, tak som ich hodila na net, dúfam že sa predajú

huleni
5. sep 2009

no simka ja ja sa chystam pretriedit satnik mojej niki lebo ma toho priserne vela a ja uz ani neviem co jej je dobre a som sa rozhodla ze nebudem veci odkladat tak musim vyfucat aj 4vrecia co uz su odlozene a skusim to hodit na net:o) no ak sa nepreda tak znova sfucim:o)))))

simka9122008
5. sep 2009

A prečo si ich neodkladáš pre druhé?

janka1874
autor
5. sep 2009

aadula aj keby si ostala doma tak viac ako teraz dostavaš od januára nedostaneš lebo ak som to dobre pochopila tak to platí len do 2 rokov dieťaťa a naši drobci už budú mať 2 roky 🙂 🙂 🙂

tiež som len kukala že asi niekto omylom písal sem namiesto inde 😀 😀 😀 huleni si z nás robí srandu

no ja som si tiež povedala že hneď ako budú vecičky aj druhej slečne maličké tak začnem predávať len neviem či to aj niekto bude chcieť na rifle sa mi ešte nikto ani neozval asi ich nikto nechce no neviem čo s nimi budem robiť keby som ich mala komu posunúť mám totiž pocit že od kedy je euro a ešte išlohore poštovné tak sa nejako cez bazar ani nejako moc neoplatí

abetka
5. sep 2009

dnes je tiu nejako pusto ☹

aadula
5. sep 2009

jani, ja som po Paťke tiež nevedela tie väčšie rifle popredať..tak som ich rozdala po známych 😝

abetka
5. sep 2009

ja veci, ktore nepredam davam do krabice, alebo rozdam, ale ja to nejako moc nepredavam cez net

simka9122008
5. sep 2009

No žienky, tak ja konečne sedííííííííííííííím, celé poobede som pratala jak divá a všetko som stihla, no čo ja zajtra budem robiť, fakt neviem 😀

abetka
5. sep 2009

baby deti vam jedia same???
Mne Tomas nie. ☹ . Ma lyzicku v ruke a snazi sa nabrat si jedlo, ale too su len pokusy a starsia v jeho veku jedla uz sama

zucha
5. sep 2009

abetka, ani Anicke sa nechce samej jest. Sice to vie, ale po par lyzickach mi ju da do ruky a poviem Mamika papat a hotovo. Musim ju krmit.

janka1874
autor
5. sep 2009

no Sendy je len sama sa nesmiem ani dotknúť misky lebo normálne záchvat dostáva reve ako šialená ani len pomiešať jej nemôžem len ak si to nevšimne 😉 iba jogurt ráno jej dávame my ale aj to už sa jej nepáči že to neje sama ale ona je pekne čistúčko sem tam je niečo inde ale ináč ani bordel nenarobí
horšie je ak sa niekam ponáhľam tak to je fakt o nervy potom s jedením

no ja tie rifle práveže ani nemám komu rozdať a cigánom pod blok ku košu to zas nechcem dať

aadula
5. sep 2009

ani Samko nechce sám papať, dnes som mu chlebík dala do ruky a on mi ho vrátil..nech ho chovám a to ho v jasličkách chválili ako pekne sám papkal chlebík čo mu nakrájaný dali

janka1874
autor
5. sep 2009

juj vážne som zabudla dnes sme boli trošku po obchodoch len tak pokukať a v jednom mali také merátko na nohy pre deti od č. 18 tak naša Sendy má stále nôžku č. 20 sme skoro odpadli s drahým normálne máme problém jej kúpiť nejaké lepšie botasy

bzuco
5. sep 2009

abetka...mne malý neje inak len tak, že musí mať lyžičku v ruke - a pomedzi to, ako mu ja dávam do pusy, tak si aj on sám strká také veľké lyžičky že až 😅

abetka
5. sep 2009

jani, to ma taku malu nozku???

bzuco
5. sep 2009

janka...ako popoluška 🙂

telinka
5. sep 2009

ahojte 🙂

akurat som pridala foto ako peta papa a zrovna to rozoberate 🙂 peto jej kupil maly stolik a stolicku , tam straaasne rada sedava , vysoka stolicka je uz odstavena , ale ked sa ponahlam tak ju pomedzi to jej jedenie krmim aj ja 😉

csikike
5. sep 2009

teli, petka ako krasne papa... tak toho sa ja asai ani nedockam...
tomika musime do jedla nutit, teda pustit mu rozpravku, pripadne za nim behat, on nevydrzi nikde sediet viac ako 10 sekund
a k tym noham ani nevravte, teraz sme kupili botasky adidas 24ky a protetiky 23... a este su mu dobre sandalky adidas c 21, protetiky c 21 a botasky adidas 21 su mu male... tak aku ma nohu?

telinka
5. sep 2009

csiki nohu ma dobru , len tie velkosti su naprd 😉 co vyrobca to ina miera , ale hodne zalezi aj od strihu 😉
ja som chcela kupit peti v reichu take kraaasne adidasky , ale normalne viditelne bola jedna vacsia ako druha a zrovna boli posledne 😠

telinka
5. sep 2009

ach jo , konecne raz nechrnim na gauci , tak pre zmenu chrnite vsetky ostatne 😀 😒
dobre idem teda , peta spi straaasne zle , milion krat v noci je hore , asi sa hlasia te povestne "očáky" 😝

ajula25
5. sep 2009

ahojte
My sa krmime dvoma lyžičkami. Ja mu jednou nakladám a on sem tam si druho dáva do pusy. No najväčšia sranda je s jogurtom. TO v tom úzkom tégliku s dvoma lyžičkami šibrinkujeme 😀
No a ako ide jesť, tak si sám vyberá už lyžičku. A keď náhodou si nevyberie a ja mu ju nedám, tak normálne si zlezie zo stoličky a ide si po lyžičku... 😀
A pomaličky sa rozbiehame aj s rozprávaním, aj keď iba dvojpísmenkové slová....príde za mnou, chytí ma za ruku a mraučí. Sa ho pýtam, kam ideme? Mi povie ta...a ja že kde tam? tak mi dnes povedal pa pa....som odpadla. Sa z toho teším. 🙂

bocmanka
5. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6357325

jeseň sa blíži, ja zatiaľ jedlo neriešim, my celkom fajn papáme....a teli asi ma zabiješ aj lepšie spíme, ako máme všetkých 12 zubov....

a máme nové slovné spojenie "cici sú pokazené"....tak už nám ostáva len jedno nočné kojenie, to plačeeeeeee a nedá si vysvetliť, že môžu byť cici pokazené aj v noci, tak ma ešte občas ukecia, ale už je to na dobrej ceste a potom hurááááááááááááá chudnúť...

ajula25
5. sep 2009

Boc aké zlaté, že cici sú pokazené 🙂

luculka
5. sep 2009

cafte tak my sme dnes boli na sutazi vo vareni gulasu,,samozrejme vyhral nas dedo a ujo,,,, 😵 😵 😵

natus papa sama dávno ako stará baba,,,,neprichádza do úvahy aby som ja strasila a isla ju krmit,,vsetko sama,,,este ze mame ten podbradník s tým ohnutým spodkom dole,,to vzdy dojde,,ked dopapá,,a káze mi to vyliat,,,, 😀 😀

teli no to si uzijete,,,,my uz mame aj druhý vonku,,ale nervná je stále,,,,,, 😅 😅
uajtra hodujete ze???? 😵 😵 tatino vezie babku s dedom na hody