Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
12. sep 2009

tak my sme práve z drahým pretriedili vecičky po malej tie miniatúrne ani veriť sa nám nechcelo že to všetko aj nosila je toho riadna kopa 😀 tak som to zatiaľ poukladala do skrine a potom to začnem postupne prať ešte chcem pretriediť veci čo sú Sendy už malé a tiež poodkladať nech máme viac miesta

poobede o 17-tej si ideme požičať vlastné dieťa a gratulovať "svokre" k meninám no neskutočne sa teším ale čo už keď musíš tak musíš no nie (pozdravujem aj špeha 😀 😀 😀 😀)

fakt všetkým Máriam k meninám všetko naj naj

abbi užite si to na svadbe

u nás sa zaspáva len sama no neprostestuje keď si ku nej na obed ľahneme ale nemusíme to len ak náhodou si chcem pospať aj ja alebo drahý

aadula
12. sep 2009

jani, aj moja svokra je mária 😀 ale ideme až zajtra gratulovať...lebo mm má dnes dennú 😅 ešte som nič nekúpila...musím do tesca zbehnúť na kvety a po nejaký darček 😝

tinyleaf
12. sep 2009

janka aj moja svokra je Maria 🙂

baby ako to len robite ze Vam deti poobede zaspia same? To ich nechate v postielke, odidete a za chvilu spia? Ja dufam ze ho v tych jaslickach naucia nejako zaspavat, lebo inak si to neviem predstavit ☹

janka1874
autor
12. sep 2009

no u nás drahý rozhoduje v týchto veciach ja sa prispôsobím aj keď oni všetci u nich si myslia že tu dirigujem ja a nejalpšie priamo s nejakou zbraňou v ruke lebo ja som asi nejaký despota podľa nich 😀 😀 😀 😀 ale už mi je to jedno neriešim to aj tak to nezmením nikdy im nebudem dobrá z viacerých dôvodov 😀

aadula
12. sep 2009

😀 😀 😀 asi je tu veľa svokruší menom Mária 😉

tiny, áno presne ako píšeš...dám ho do postieľky, zatiahnem žaluzie pootvorím okno, zoberie si fľašku s čajom..cucká si..niekedy vyhádže z postieľky vankúš, perinu a potom zaspí, inokedy len ľahne a spí..., ale ako som už písala, tak večer musíme byť pri ňom

tinyleaf
12. sep 2009

aadula, tak my ked sme ho skusili nechat zaspat sameho, tak bud vylieza z postele alebo sa v postielke stavia a krici staci, staciiiiiii..... ☹

aadula
12. sep 2009

tiny Martinko je šikulko, to náš nevie vyliezť tak o to je to ľahsie a každé dieťa je iné 😉

simka9122008
12. sep 2009

Tak ja som si už aj poplakala, nejaké mám blbé obdobie, nechápem asi ide jeseň a s ňou aj depky 😢 ☹

bzuco
12. sep 2009

aj ja mám svokru máriu 😀

abetka
12. sep 2009

ja mam svokru Helenu 😀
Simi-- posielam pozitivnu energiu 😉
Ja som bola vecer na flame a prisla som 01.30 a rano sme mali kopat zemiaky, tak som si priala, aby prsalo, ale neprsalo, tak nas to neminulo, ale zvladli sme, aj ked mam dost.

centik
12. sep 2009

aj moj manzel ma svokru Mariu 😀

telinka
12. sep 2009

aj druha polovica mojej dcery je maria 😀 😀 😀

centik
12. sep 2009

😀 😀 😀

centik
12. sep 2009

aj moje birmovne meno je Maria 😀

telinka
12. sep 2009

hmmmm ked je to tu sama mara tak sa podme ozrat 😀 😀 😀

centik
12. sep 2009

tak nazdravie 😀

centik
12. sep 2009

moje dieta po 2 dnoch nic nejednia zjedlo celeho pribinacika tak mam dovod na oslavu navyse 😅

zucha
12. sep 2009

bzucko, presne taku bundicku som kupila malej, len uz 98. 😉

janka1874
autor
12. sep 2009

ahojte
tak my sme si na návštevu požičali dieťa a potom sme ju naspäť vrátili babke a dekovi no vôbec neprotestovala jej sa tam proste páči 😀 😀 😀 no aspoň zajtra doupratujeme a potom ideme tamna obed a zas budeme rodinka pokope 😀 😀 😀

simi ta čo sa stalo prečo ten plač

bocmanka
12. sep 2009

😀 😀 teli ty dnes exceluješ, že ožrať 😀 😀 😀

anina1
13. sep 2009

dobré ráno 😉
som tu dlho nebola, neni času 😝
tak máme všetkých 20 zubov vonku, že by som sa konečne vyspala? 🙂

simka9122008
13. sep 2009

No super Anina, tak už budete mať od zubov pokoj, ja som teraz vysávala, konečne ma tá depka prešla

janka1874
autor
13. sep 2009

ahojte
no anina vy sa teda fakt riadne vo všetkom ponáhľate no dúfaj, že sa už konečne aj vyspíš 🙂

bocmanka
13. sep 2009

🙂 anina no konečne ťa tu aj vidím...xixixi, si sa skrývala kvôli zubom??? 😀

ja mám svojich troch chlapov na turistike, energieeeeeeeeee za desiatich majú títo kozorožci...

rominka mi spinká, tak idem počítať novotky...peknú nedeľu

centik
13. sep 2009

ahojte
tak mi pokracujeme horuckou, ale uz konecne zacala biba jest
dnes sme mali ist na grilovacku, tak idem aspon kolac upiect ked musim doma sediet 😅

bocmanka
13. sep 2009

😵 malá centíková liečkajte sa...grilovačiek ešte bude..ty vieš piecť???.. 😀

centik
13. sep 2009

Boc to co bolo za otazku? chi chíí 😀

abetka
13. sep 2009

ahijte
Taj aj nas ma sopliky, ale zazrela som , ze sa mu tlaci stolicka, tak snad len tym je to. Inak minule ked mu vysla dolna, tak tiez mal sopliky. Ide ma prazit, lebo to bolo pred dvoma tyzdnami