Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abbi
15. mar 2010

silvika pisem ta 😉 😉

aadula
15. mar 2010

ahojte 🙂

sa pridávam k telinke, našťastie ani my doma nemáme také, že prečo to malému a Paťke iné...ale to už asi bude aj vekom 🙂

sa musím pochváliť, Samko je v odúčaní úplne perfektný..za mesiac čo sa odúča veľmi pokročil, skoro vôbec sa nepociká, dokonca sa začal cez víkend pýtať..a aj sa pekne vykaká...aj cez obedný spánok má suchú plienku, alebo keď ideme von... som z neho milo prekvapená 😵

zucha
15. mar 2010

Joj baby, aj mna uz za chvilu bude cakat odnaucanie od plienky s Kaťou. Anicka uz absolutne nenosi plienky od 20 mesiacov a to ani na noc. Moc verim, ze s Kati sa to podari skor, ale to je asi len zufala prosba. Inak aj s nami sa vlecie choroba uz nenormalne dlho. A Kati ma uz zo soplov 2x zapalene usi. Na porazenie. My sa hadam toho nikdy nezbavime

aadula
15. mar 2010

zucha, presne ma inak napadlo, že vám čo už dlhšie nemajú deťúrence plienky, to bude až divné, že iné ešte majú..ale každé dieťa má svoj čas..tak sa tešíme teraz 🙂

abbi, tak si si urobila riadny priestor na ďalšie odkladanie vecí 😉

tinyleaf
15. mar 2010

my budeme tusim posledni s plienkami. Ja zacnem s oducanim cez Velku noc, ked bude Matko doma par dni po sebe, lebo ked chodi skolky, tak neviem ci by ho tam tiez davali pravidelne cikat a riskovali mokro bez plienky. Okrem toho teraz nosi bodynko, lebo sa hned skriabe na hrudniku, ked ma len tricko a to je neprakticke na caste davanie na zachod. Ale dnes rano som ho dala rano cikat prvykrat po stojacky do WC a uspesne 😀 Teda trochu si to odniesla zachodova doska, ale vsak sa vypracujeme 🙂

telinka
15. mar 2010

zucha....katka cikanie odkuka od anicky a pojde jej to skorej.....urcite ma to ze mas deti takto po seba viac vyhod hlavne pre ne samotne 😉

lenka85
15. mar 2010

teli presne, hlavne pre ne samotne... inak by som to neurobila, lebo teraz viem ake je to narocne...

lenka85
15. mar 2010

zucha zbavite, ked jej vyjdu zubky. Mne mama vravela, ze mne ked isli zuby tak som mala stale sople a zapalene usi. Vraj sme boli v nemocnici na prepichovanie aspon dva krat do mesiaca. Ale nechcem ta strasit,mozno ked pride jar bude fajn...

bzuco
15. mar 2010

jooj a my tiež furt plienky
ale hádam do septembra zvládneme
mne si krpec nechce slipy obliecť, tak neviem ako ho presvedčiť 😅

janka1874
autor
15. mar 2010

žieny vy bojujete s plienkami a my s rozprávaním ani za svet sa nechce rozkecať

aadula
15. mar 2010

jani, dnes moja kolegyňa spomýnala, že jej mama nerozprávala do troch rokov vôbec nič..a potom začala zrazu 😉 mne Samko začal rozprávať v podstate až v novembri..a teraz melie a melie 😀

janka1874
autor
15. mar 2010

no aadula tiež si niekedy hovorím že ešte budem nadávať že toľko kecá 😀 😀 😀

bocmanka
15. mar 2010

😵 abbi aj my na stretko zatiaľ 5ks,
ak by išli naši dám vedieť.. 😵

ivana26
15. mar 2010

ahojte, dlho som tu nebola,
silvika, zucha , gratulujeme k tehu 😵 😵 to su mi novinky 🙂))
my sa tiez trapime s plienkami 😝

janka1874
autor
16. mar 2010

ahoj ivka no že sa aj tu ukážeš 🙂 ako sa máte

abbi
16. mar 2010

Boc moja mam ta 😉
zatial mame 12 rodin 😉 takze sa hlaste pekne dalej.
IVi neprides na stretko ? 😉

Zucha a vy?

abbi
16. mar 2010

baby zacala som novu temu... tu je: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
takze sup sup piste tam 😉 😉

janka1874
autor
16. mar 2010

abbi dobre som videla novú tému?

abbi
16. mar 2010

hej hej 😉 😉 uz sa to dlho otvara.. a je tu dost prispevkov tak som mala chut zacat novu.. nevadi????

janka1874
autor
16. mar 2010

no mne určite nie ale v poslednej dobe to tu aj tak nejako viazne a ja osobne mám rada číslo 7 ani neviem prečo 😀 proste sa mi páči 🙂

janka1874
autor
16. mar 2010

dám túto starú tému zakňmknúť nech nemáme dve

tak ešte raz tu je nová
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

danu
16. mar 2010

Nie je dovod na otvorenie novej temy a zamknutie tejto, pokracujte tu

centik
16. mar 2010

dakujeme ti velmi pekne Danu.. este ze inym ste vyhovelli ked si zalozili novu... fakt vdaka urcite to robilo velky problem..,.

abbi
16. mar 2010

no teda ale ma zrusili ☹ 😠 to co znamena? ved nic take zle sme neurobili.. nechapem 😒 ale co uz...

Cau Centik...

centik
16. mar 2010

AHOJ abbi,
tak nic si z toho nerob,
vela veci zalezi od toho ako sa clovek vyspi 😉

abbi
16. mar 2010

asi ano Centik 🙂
aj u vas tak nasnezilo?

lenka85
16. mar 2010

teeeda, toto som necakala...

janka1874
autor
16. mar 2010

no teeeda to čo sú za novoty ma riadne natoto

centik a súhlasím s tebou založme si súkromnú aspoň si budeme môcť povedať všetko aj tie čo nás tu špehujú 😀 😀 😀 😀 aj keď mne už je jedno ako sa ku mne chová drahého rodina aj tak ma vždy budú ignorovať ale teraz už majú svoje vytúžene vnúčatko (drahého sestra má dievčatko len o 3dni mladšie ako je naša Viki) tak už sme úplne ako vzduch pre nich no čo už narobíme aspoň 😒

janka1874
autor
16. mar 2010

jaj už viem čo treba robiť poďme odbočovať od témy a možno nás zamnknú 😀 😀 😀 😀 😀 (alebo rovno mne vymažú registráciu) 🙂

lenka85
16. mar 2010

jani rodicov a svokrovcov si nenavyberas