Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
26. sep 2009

podla mna je ta torta super 🙂 7rocne deti v dnesnej dobe uz netuzia po medvedikoch, autach a vlacikoch 😀

zrzulka
26. sep 2009

Moj muz malej kupil tricko aj piratku s lebkami. A mne sa to na malej pacilo. Co ja viem? Mne to nepride morbidne...
A podla mna aj torta je super. Presne ako pise martinka. 7 rocne deti uz tuzia po supermanoch, spidermanoch, lebkach a neviem com este. maciky a auticka uz asi nieeeeeeeeeeeee🙂

silvika
26. sep 2009

no baby co deti tuna nasa teta v cr piekla synovi na ani neviem ako staremu ale 20 mal uz davnejsie 😝 ta tiez lebku piekla aj oci vylezene a tak, reku no ja by som to nejedla ale ked taku chcel 😉

zrzulka
26. sep 2009

Boc inak aj my len 80🙂)) Mala ma tristvrtaky 74 a tie su jej akurat🙂) takze mame aspon po probleme ze stale nove veci musime kupovat. ja som aj rada ze tak rychlo nerastie lebo keby rastla rychlo tak to nie je dobre na tie jej spasticke svaliky (tie totiz rastu pomalsie ako zdrave) Ona ich nastatie nema az take stuhnute tak si myslim (ale to je len moj laicky nazor) ze je to aj tym ze tak rychlo nerastie, nepribera.
A paci sa mi ako malu paradis. Aj ja by som rada ale mne ti napriklad mala neznesie na hlave ciapku. Pokial nema snurky tak nehrozi a tiez ma kopec nadhernych klobucikov, hackovanych ciapociek. Co z toho ked to nechce:(((((((((((( Ani boticky, ponozky, vsetko trha dolu. Zbytocne ju chvalime aka je krasna a ako sa bude pacit detom. Ani copiky, nic. Chalanisko🙂)))

silvika
26. sep 2009

zrzul no nas ma dlhe vlasky a neda si na ne sahnut ... ale nas je vysloveny maly nervak zvlast teraz co stvara ho az nespoznavame aj ked on kludny nebol nikdy

bocmanka
26. sep 2009

silvika..alexko má úžasnéééééé vlásky, také by sme brali, romy vraví že jej sponka "nedeží...." na hlave, málo vláskov...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
my sme dnes pretekali v meste na korčuliach, teraz sa chystáme von..
a zajtra možno do bojníc, sú tam rytierske dni, kto sa pridááááááááááá???
🙂

aadula
26. sep 2009

ahojte 😉

ajulka si šikulka 😀 a Marek ťa iste vycmučkal od radosti 😉 ...som zvedavá čo prinesie doba tak o 5 rokov a čo budú títo naši drobci chcieť..keď bola Paťka malá, tak letel pikaču /neviem ako sa píše/ 😀 😀 😀 tak sme zbierali také lepačky do katalógu 😝

boc, športovci ako vyšití 😵 a ešte aj počasie praje 😉

abbi
26. sep 2009

JOj BOC hned by som isla 😉 😉 ale sama s 3 detmi to nie ☹ ale uz iba 3 dni a pride ocko 😵 😵 nesmierne sa tesime a aj on.. uz ho tam nic nebavy, lebo mu hrozne chybame 😉 😉

anina.. ja som robila vodicak v Blave, no tam je to divocina a tie zapchy.. tak to ja nemusim 😝 a este v piatok

aadul tak to je blbe, tie choroby. ☹ aj nas Tobias zacal chorlaviet, a hlavne zacal alergicky kychat a soplit, z toho ma hned zapal stredneho ucha.. uz sme to mali pred 2 tt a teraz uz tyzden opat kycha a kasle... tak len dufam, ze to ucho prezije bez ujmy. Ideme na alergologicke testy.. vyzera to na alergiu na zvierata ☹ ☹ ☹ a on ich totalne miluje 😢

mojich chalanov lebky vobec nezaujali, a som rada.. ja to nemusim. oni teraz opat frcia na autach, Montane, a Jonas brothers... prave stavaju v piesku mega drahu pre auta 😵 😵

abbi
26. sep 2009

Simka tie krce to ti chyba calcium alebo magnezium... takze rychlo treba dat sumive tablety aby polavilo 😉 😉

simka9122008
26. sep 2009

Abbi dík, už som nad tým uvažovala že asi chýba nejaký vitamín 😝

simka9122008
26. sep 2009

Ináč malú posledné dva dni chytilo kreslenie, ale perom, tak všetky staré časopisy mi popísala, stranu po strane 😀

abbi
26. sep 2009

simka bud rada, ze iba casopisy.. ja mam popisanu uz zarubnu, schody, stolik ... 😖 😖 🙄

zuzkazv
26. sep 2009

simka, kým kreslí len po časopisoch je to OK my už máme "vymaľované" všetky steny, stolík, linoleum dokonca aj repráky na televízore. na 5 sekúnd ho stratím z očí a už to je 🙂

simka9122008
26. sep 2009

haloooooooooooo, kde ste kto 😲

ajula25
26. sep 2009

ahojte
no tak sme to pooslavovali dnes a zajtra mega oslava u babky. Tá má 90 a Marek 7. Sú narodení v jeden deň 😵

Simi už je lepšie?
Abbi ako rýchlo to zbehlo. Teda nedávno si písala, že TM odchádza na dva týždne a už o tri dni príde. Ale pre teba to určite nebolo tak rýchlo, nie?
Marek môže aj autá, miluje Hanu Monatnu, fičí na Phineas a Ferb...no ale lebky tiež môže 😅

simka9122008
26. sep 2009

Ajul, už ma to prešlo, dúfam že sa túto noc vyspím 😝
A gratulujem aj Marekovi a babke k narodeninkám a zajtra to poriadne oslávte

ajula25
26. sep 2009

Simi to je fajn. Ibnak mňa tiež neskutočne nohy bolia. No ale celý deň som stála v kuchyni....tak viem z čoho 🙄
a ďakujem. Dúfam, že všetko dobre dopadne. 🙂

ajula25
26. sep 2009

a janka je kde? dne s om ju nečítala...

abbi
26. sep 2009

aj u nas fici Phineas a Ferb 🙂
ozaj baby ako hodnotite zmenu jetix na Disney chanell ?

ajula25
26. sep 2009

Abbi ja som tú zmenu ani nejako nepostrehla. Opakujú jednu časť 100x ako aj predtým 😅

ajula25
26. sep 2009

tak sa lúčim.
dobrú noc babulky. 😉

simka9122008
27. sep 2009

Ahojte mamimy, prajem dobré ránko, ja som ho mala super, čakala ma sms od kamošky, v noci sa jej narodil synček
A tú zmenu na jetix, ani neviem, nepozorovala som nejakú extra zmenu, u nás sa to strieda, jetix a minimax

simka9122008
27. sep 2009

A Janka, hmm, neviem asi neboli doma, veď uvidíme, keď sa ozve sa dozvieme 😉

martinaj
27. sep 2009

ahojte 🙂. tak my dnes ideme okolo obeda domov, ale este raz aspon na chvilu musime skocit do ZOO,mala furt len opice, slona a leva spomina 😀

aadula
27. sep 2009

ahojte

ajulka, Marekovi prajeme k narodeninám všetko najlepšie, nech je zdravý a nech sa mu v škole darý 😉

martinka, jednu si vezmite domov 😀 urobíte veronike radosť 😀

martinaj
27. sep 2009

no 😀 mne staci mala a muz zatial 😀
marekovi vsetko naj 😉

abetka
27. sep 2009

M arekovi a babke k narodeninam len to najlepsie 😵
Ja varim a vo vnutri citim strasnu nervozitu a neviem z coho. 😒 Uplne to vo mne vrie. Len chyba , aby mi niekto nieco povedal a to asi nezvladnem.

aadula
27. sep 2009

abetka, ja som tak bola asi mesiac pred tým ako som mala nastúpiť do práce..nebude to trošku aj z toho? teraz po vyše týždni som sa už ukľudnila trošku...aj keď mi stále nie je všetko jedno... kopec problémov..ale však kto ich nemá ... to tu ani riešiť nechcem 😉 a som veľmi rada, že malému sa v jasličkách páči..tak aj to ma ukľudnilo 🙂

anina1
27. sep 2009

peknú nedeľu 😉
Marekovi aj babke samozrejme všetko naj k narodeninám prajeme 🙂
aadul a už ste zdraví doma všetci?

aadula
27. sep 2009

anina ahoj 🙂 ja stále ešte kašlem...a malého zas v noci začalo dusiť..ale cez den je ok 😅