Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

manika77
30. aug 2009

noo tie kolieska natom kociku su neni take tenucke su super hrubee 😉
noo ja som rodila normalne..rano som prisla do nemocky s tym ze uvidime ..doki ma pozrel povedal ze maly je uz nizko tak mu pomozeme 🙂 tak mi daco prepichol blanku ci co 😅 zacala som krvacat ..a cakal to bolo sedem..bolo desat a mne neodtiekla ani voda ani kontrakcie neprisli 😒 tak mi prepichol vodu a potom zacali uz paradne kontrakcie...bolest jak svina apotom kazde tri minuty a sup na stol zacali sme rodit..doki povedal ze maly je vlasaty a mne odisli kontrakcie dacoho som sa zlakla ☹ ale neviem sama coho..ryhclo infuzka a sli sme dalej tri krat som potlacila a marunko vykukol 🙂 o 14:55 a potrhal ma kde sa dalo ☹ ☹ ☹ to sitie ma bolelo najviac 😠

sunny1112
30. aug 2009

baby ako sa zmensuju fotky? 🙂 to len tak odveci....aby som mohla nejake pridat 🙂

zuzula25
30. aug 2009

no veru to sitie teda poriadne bolelo,niekto hovori,ze si to uz ani neuvedomuje,ale bolelo to ako
slak.

tiez m i nieco pichali na zastavovanie krvacania,aj priamo do maternice a aj do zily,ale moc to nepomahalo.

babule co robite ak nie ste na materskej??myslim zamestnanie 🙂

zuzula25
30. aug 2009

sunny das na tej fotke upravit a potom zmenit velkost-aspon mne to tak funguje

manika77
30. aug 2009

zuzula ja som bola administrativna pracovnicka 🙂 ale s tym uz nemozem ratat tak neviem co bude potom ☹
ale prave dnes mi bracho vravel ze on by mi vedel daco potom vybavit tak dufam ze to potom bude ok 🙂
noo ja tie fotky fotim hned do telefonu a mam kabel a potom sa mi to sem da dat inak ti neviem poradit 😀

zuzula25
30. aug 2009

ked je to nafotene z telefonu,tak to netreba potom zmensovat,ale z fotaku ano

sunny1112
30. aug 2009

no som asi debil, nejak mi to nejde..🙂

manika77
30. aug 2009

suny z toho si nic nerob ani ja by som to nevedela 🙂

zuzula25
30. aug 2009

mne to musel zo zaciatku upravovat manzel,ja som to nevedela,nie som pocitacovy typ

sunny1112
30. aug 2009

idem vyskusat 🙂

sunny1112
30. aug 2009

tak nakoniec predsa len musim pockat na muza 🙂 len je chory, ma teplotu, takze uz spi...

manika77
30. aug 2009

noo snad zajtra 😉

sunny1112
30. aug 2009

duuuufam 🙂

mirka2706
31. aug 2009

ahojte ale sa to tu rozbehlo 😕 😉
My mame kocik od BabySmile V-max a som celkom spokojna len ta sportova cast mohla byt aj krajsia .... 😀
Co sa tyka mojho porodu tak sestricka tvrdi ze na prvorodicku som mala megarychly prorod. Doma o pol siestej mi odtiekla plodova voda a pol siedmej som uz cakala na prijme v porodnici kde ma prezreli a oznamili ze plodova voda mi moze odtekat este 24hodin a na porod to este zdaleka nevyzera... tak ma dali na monitor pozorovali dve hodiny kontrakcie zacali az kolo deviatej uplne slabucke tak mi pichli inekciu na spanie s tym ze do rana to enbude o pol jedenastej ma dali na izbu a o jedenastej ma tahali z wc z odpadnutou hlienovou zatkou vzali ma naizbu kde mi sestricka popocuvala ozvy potom som mala cakat na vozik ktory nedosiel tak som musela ist sama na porodnu salu 😀 no a o 1.12 uz bola mala von no ta ulava super vec len to zasivanie 😝 aj mna po porode cistili aj mi museli davat transfuziu lebo som vraj stratila vela krvi ale inak v pohode 😉
a moje zamestnanie pred porodom? 😀 😀 😀 😀 zmaturovala som v maji a porodila v decembri taze praca nane 😅 inak ja som tu asi najmladsia mam 20rockov 😀

zuzula25
31. aug 2009

mirka tak to si mladulinka maminka.a kde si maturovala??

ten december bol akysi zakliaty na porody,skoro kazdu cistili,to krv tiekla prudom,ale zas bol najkraji pre mna v zivote a urcite aj pre vas

manika77
31. aug 2009

zuzi ty mas 25? ja som mala tiez iba 22 ked som rodila 😉

zuzula25
31. aug 2009

tak to som tu nejaka stara paka 😀 uz mam pomaly 26,uz mi zachvilku budu odbijat posledne hodiny 25ky 😝

mirka2706
31. aug 2009

Ja som maturovala na strednej pedagogickej skole odbor animator v Levoči 😀 to mesto vam asi vela nehovori ze? 😀 😀 😀
inak Viktorka sa konecne dokaze sama postavit vkuse sa o mna dviha a aku radost ma ked sa jjeej to podari no zlatunka je 🙂

manika77
1. sep 2009

noo my mame za sebou hrrroznu noc 😖 ..vobec nespal neviem co mu bolo 😠 inak dievcatka su tusim sikovnejsie 😉

mirka2706
1. sep 2009

ahooooooojte 😉
nasa sa dnes tiez celu noc budila vzdy sa niekde v postielke buchla alebo sa pretocila na brusko a kedze naspät sa uz pretocit nevie tak zacala hucat svojou recou 😝
no neviem ci sikovnejsie asi kazde dieta vie nieco skor a nieco neskor ona sa napriklad dodnes nepretoci spät z bruska na chrbatik 😅

zuzula25
1. sep 2009

mirka presne viem ako asi vyzera Viktorka,ked sa postavi aka je stastna.my to uz mame doma asi 3 tyzdne,vsade sa stavia a potom ten stastny vyraz na tvari,ze to dokazal a hned vidi lepsie. 🙂 asi pred dvoma dnami sa naucil uz aj sadat zo stoja alebo si len kvokne a zas sa postavi a stale dookola trenuje.ale niekedy by som bola rada,keby sa vsade nezdvihal,napr o vysavac-on si mysli,ze ho udrzi,alebo nad otvorenym suflikom.

tak za vcera mame dve modriny na tvaricke-jednu na cele,ked sa tatino sprchoval,tak mu vybuchaval na dvere a zrazu padol o dvere,a jednu na koreni nosa,ked sa zdvihal pri stole a smyklo sa-tak vtedy bol paradny plac.

maminy co obuvate drobcom von do kocarika,ked uz je takto chladno???Matko chodil doteraz len v ponozkach,ale uz je mu zima,vcera som mu dala aj capacky,ale rozmyslam ze uz pojdeme kupit nejake topanocky.uz ste kupovali a ak ano kde???a bundicku??lebo na vikend hlasia len 21 stupnov,ja som kupila malemu tu na MK bundicku,hadam dovtedy pride.ako ich teraz obliekate??davater aj deku do kocika??

manika77
1. sep 2009

noo marko stoji len ked ho ja drzim on sa vobec nechce sam postavit, kazdy mi vravi ze to je tym ze je taky dlhan 😀
noo ja davam malemu botasky uz take s klenbou krasne nike som mu kupila 😉 a davam mu teplaciky alebo rifle a ked nedam body tak mu dam tricko pobede s kratkym rukavom a pod to davam uz aj tielko to body tielko lebo predsa uz nieje take horko..noo a mikinku pre istotu mam vzdy..deku zatial nedavame do kocika mylslim ze este neni taka zimusa 😉 ..noo ale ked bude taka kosa ako pises cez viikend tak mu dam asi aj deku pod ritulku 🙂

zuzula25
1. sep 2009

manika a kolkatky si kupovala tie nike???ake cislo?

mirka2706
1. sep 2009

ahojte
ja len tak narychlo my mame topanocky od znacky RAK a som spokojna su dobre kotnikove na prve krociky 😉 zuzzi ak chces pozri http://www.rak-obuv.sk/products.php tam je aj velkostna tabulka staci malemu odmerat nozicku a tam je aku velkost potrebuje lebo ty pomerias metricky a v obchodoch predavaju väcsinou pod francuzskym cislovanim my mame 17

zuzula25
1. sep 2009

tie rak vyzeraju dobre.si ich objednavala na ich stranke??

mirka2706
1. sep 2009

nie ja som ich kupovala u nas v obuvi ale ked budem najblizsie kupovat tak pojdem do predajne vyskusat velkost a objednam z ich stranky lebo to vyjde lacnejsie 🙂

manika77
1. sep 2009

dnes som predala kocik 😉 sa tesimm lebo mi tu uz aspon nezavadzia 🙂

mirka2706
2. sep 2009

halo halo decembrovky 2008 piseme 😀
mne manzelik zobral dceru na prechadzku tak som si upratala a teraz trosku oddychujem 😵

manika77
2. sep 2009

jooj mirka ako ti je dobre..mne nema kto malehovobec zobrat ani na pat minut 😠

mirka2706
2. sep 2009

no ja uz tiez sama manzel isiel do prace tak zas len ja a viktorka ked sa vyspinka pojdeme do obchodikov aspon nam cas zbehne 😉

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre