Deň otcov. Ktoré ste naň nezabudli?

krasuliak
17. jún 2009

No pochvalte sa , ktora ste si spomenuli a povedali manzelovi vsetko najlepsie 😀 😀
Moju manzelku musim pochvalit, nezabudla 🙂 .

emily333
17. jún 2009

krasuliak ani ja som nezabudla aj darcek sme mu dali 😀

hasleerka
17. jún 2009

no ja som o tom vedela, aj som mu chcela kúpiť fidorku čo má rád akože od dievčat, ale potom ma nasral, tak mal smolu ... ale cez víkend mu to hádam s díevčatami vynahradíme 🙂 🙂 🙂

zuzanockamt
17. jún 2009

ale Den otcov je predsa az v nedelu 😕 😅

etuska
17. jún 2009

presne ako pise Zuzka 😕
..ale urcite si spomenieme-MM je nase zlaticko 😀

hasleerka
17. jún 2009

den otcov je v kalendári písaní dnes ... a v našom meste sa robia spoločné oslavy v nedelu

emily333
17. jún 2009

zeby som sa selka? ale sak darcek stale potesiii 😉

kotenko
17. jún 2009

tak tak, den otcov je az v nedelu, tretiu junovu nedelu sa "oslavuje" den otcov a den amtiek je zas druhu malovu nedelu...

emily333
17. jún 2009

ta asi mame kazda svoj kalendar 😉

hasleerka
17. jún 2009

jej ja sa ospravedlnujem, kukla som do kalendára a veru až v nedelu píšu ... ale stále mám taký pocit, že som to niekde videla že dnes je sviatok 😨

zuzanockamt
17. jún 2009

tak neviem, ci mam ja na prd kalendar, ale je tam pisany az v nedelu a vzdy sa oslavuje az tretiu junovu nedelu 😉 ... ale tak, ked chcete mozete oslavovat aj dnes 😀

krasuliak
autor
17. jún 2009

v kalendari je dnes 😨 😨

lepsie pre nas 😀 😀 mame dvakrat dovod na oslavu 😀 😝 😅 😅 😅

zuzanockamt
17. jún 2009

krasuliak ... to mas co za kalendar? 😕 😅

krasuliak
autor
17. jún 2009

clovek dnes nemoze verit uz nicomu 😀 😀

krasulka
17. jún 2009

chi aj ja som citala ze dnes je den otcov na atlase 😀 😀 tak som pisala krasuliakovi a aj ocinovi mojmu 😀 😀 😀 😀 a neztazovali sa 😀 😀 tak v nedelu este raz? 😅 😀 😀 😀 nevaaa aspon som prvy gratulant 😀 😀

krasuliak
autor
17. jún 2009

zuzana stolovy 😉

dada2007
17. jún 2009

ja mám orange kalendár...a je tam v nedeľu...a nezabudla som na to 😉

zuzanockamt
17. jún 2009

krasulka ... ja sa na net nespolieham, minule boli na centrum.sk dopletene mena, takze radsej sa kuknem do diara a mam istotu 😉

kisska
17. jún 2009

akurat dnes som na to aj ja pozerala, ze nemam zabudnut 😎 Orange pise az v nedelu, tak som sa normalne zlakla.. ale uz som videla aj spln pisany jeden den hore dolu... Kvoli tomu mam kalendare dva, jeden na spln a druhy na den otcov 😉

zuzanockamt
17. jún 2009

kisska ... nelakaj sa 😉 ... vzdy to byva v nedelu 😉

fatimuska
18. jún 2009

no portál centrum, písal, že deň otcov bol včera.......ja v kalendári mám nedeľu

linddi
18. jún 2009

Deň otcov je vždy tretiu júnovú nedeľu 😉 , takže božtek na noštek bude až v nedeľu 😵

deina
18. jún 2009

Aj ja mam Den otcov az v nedelu. 😕 Tak kedy to vlastne je? 😀

horalka777
18. jún 2009

No tak to je sranda. My sme oslavovali v nedelu, tak pise nas kalendar, normalne je tam 14.jun - nedela, DEN OTCOV. Zarovno s Vasilom 😀 Netusila som, ze oslavujeme tyzden dopredu 😕 Tata dostal kyticku natrhanu pred barakom a veeeelku sladku pusu 😉 Tak neviem, dalsiu kyticu uz asi trhat nebudem, ale sak pusu moze dostat aj v dalsiu nedelu...a aj hocikedy medzitym 😵

Onen kalendar je vydany v Hurbanovskej hvezdarni, krasny, nastenny, s farebnymi fotkami galaxii, clovek by mu aj uveril 😀

slunce3
18. jún 2009

poradte darček holky teda samozrejme okrem dobrej večere či obeda .. to je samozrejme aj ked sviatok nemá :D

lyongirl
19. jún 2009

Ahojte, ja keď som včera MM povedala, či vie, čo je v nedeľu, tak samozrejme odpoveď znela NIE!
Tak som mu povedala, že má sviatok, lebo je deň otcov a on ma vysmial, že ten už bol v nedeľu 14. júna. Tak som povedala, že ako to a on na to. To nevieš, že vždy na deň otcov býva Trnavská 13? A tá bola 14.6.....
my v kalendári nemáme písané nič, takže ja som z toho jeleň 😀 a nebyť teba krasuliak, tak ani netuším, že je deň otcov 😒

horalka - takže nie si sama, kto si myslí, že to bolo 14.6.

a MM povedal, že deň otcov býva vždy 2hú júnovú nedeľu a vtedy býva u nás vždy tá Trnavská 13, tak ako to teda je? Či je to jedno, hlavne, že si spomenieme...? 😉

maruschka
19. jún 2009

u nás oslavujeme Deň otcov tiež až v nedeľu...a Deň matiek zasa 2 májovú nedeľu..Takže do nedele času dosť-darček už je kúpený... 😵 😵 😵 😵 Ale to nie je podstatné, či 2., 3. alebo 4. nedeľu-hlavne, že si spomenieme na našich manželov, otcov,krstných...takže gratulácia a oslava určite bude 😀 😀 😵 😵

tatolu
19. jún 2009

Ale na stránke centrumu bolo naozaj napísaně Den otcov - v ten den, ako napísal krasuliak.
Tiež som deťom kázala, aby mu dali pusu 😉

roka96
19. jún 2009

my máme tiež v kalendári, že den otcov je v nedeľu....

tatolu
19. jún 2009

ono kalendár tak ukazuje, ale privider Centrumu sa musel riadne seknúť 😉 😀

evina9
19. jún 2009

Štyri kalendáre a v každom je iný dátum.Netrápte sa,ten správny je v nedeľu 21.