Denníček mamičiek. Podeľte sa o to, čo zažívate

sylverka
18. máj 2008

Chcela by som aby ste sa s nami podelili o prvé krôčky, zúbky a všetko čo den po dni budete zažívať.

magda22
19. máj 2008

tak mne sa dnes konecne sam posadil, vase deti?

magda22
19. máj 2008

ale zubok stale ziadny 😒

minea
19. máj 2008

před týdnem se poprvé přetočila na bříško 🙂

simka9122008
19. máj 2008

My sme začali papať mrkvičku a dnes som pridala aj zemiačik celkom dobre to premieľala v pusinke a vo veľkom sa pretáčame na bruško už si nemôžem dovoliť ju nechať bez dozoru. 😉

sylverka
autor
19. máj 2008

No konečne sa mi sem podarilo dostať celý deň bol pokazený server alebo čo. Dneska sme sa hrali s alexom a sabinkou na nahánačku ja som mala alexa na rukách a otočeného smerom k sabinke ktorá ho naháňala tak sa strašne rehotal ako veľkáč a už sa stále chce dvihnúť keď leži staále sa snaží dávať hore hlavinku. 😉

ifrimka
19. máj 2008

...apropos dennicek...pisete si dennik pre deti? ja ano, ale na zaciatku som nestihala a tak mi chyba dopisat asi polovicu 1.mesiaca ☹ dufam, ze si spomeniem na vsetko dolezite...
vcera sme boli v zoo a strasne sa tesil s rybiciek ...a morskych konikov

luculka
19. máj 2008

super tema,,,ja si nepisem denicek,,,ale do tej knizky co je ako denicek,,,na zadnu stranu vzdy zaznamenam vdetko co sa udialo,,,,a mam blog kde davam kazdý den jednu fotku co sme zazili,,, 🙂

ifrimka
19. máj 2008

my mame album na picasaweb, ale skor mesacne... 🙂
inak mame vsetky deti skoro rovnako stare! sranda, nie?
moj kubko uz asi 2 tyzdne sedi bez opory a momentalne cakame na 1.zubok. uz sa to tam belie ...

luculka
19. máj 2008

ifrumka,,,aj nasa sa uz coskoro zdvihne,,,sa smejem ze robi brusaky 😀

luculka
19. máj 2008

inak nasa dnes hladkala teda lapala po nasom hafanovy a zacala sa smiat krd ho pohladila 😵 😀

ifrimka
19. máj 2008

zlata.... 🙂

magda22
19. máj 2008

jeejo morske koniky maju kde?

sylverka
autor
20. máj 2008

Ja som si pri dcére denníček nepísala a veľmi ľutujem myslela som si veď to nemôžem zabudnúť ale áno iba niečo si pamätám ale v ktorých mesiacoch čo to si už nepamätám je to škoda. ☹

liviky
20. máj 2008

ahoj holky,já píšu holkám taky do knížky,a zatím i všehna slova co se ta starší učí,ale za chvíli nebudu stíhat! 😀

alionuska
20. máj 2008

Ja som si pri malej Alenke pisala taky dennik,zienky,ze kazdy den do jedneho roka som pisala,co sme zazili.Co zamrmlala,a vsetko do detailov.Ked bude velka,tak sa budem tesit,ako si to bude citat.Bola som maniak.A aj na fotenie....mame tolko fotiek v albume,ze sa naraz ani nedaju pozriet.Strasne sa z nej tesime,ze ju mame. 🙂

sylverka
autor
20. máj 2008

Dneska sa nám podarilo papkať mrkvičku so zemiakom tak mu to chutilo že bol celý zababraný až po uši 😝

sylverka
autor
21. máj 2008

☹ 😒 😠

sylverka
autor
21. máj 2008

babulky 😢

liviky
21. máj 2008

áááhojda,tak já už se těším až budu vařit kašičky a tak,kojení je šílený,hlavně když mi chce s druhého prsa cucat starší Viktorka...

sylverka
autor
22. máj 2008

Toto sa podobné stalo aj mne ale sabka len povedala maminka aj mna nakojíš nevedela som čo mám povedať.Trochu mi to prišlo ľúto lebo ju som nemohla kojiť nemala som mlieko ☹

gucz
22. máj 2008

dnes si moja Laura prvý krát sadla sama bez pridržiavania a predvčerom začala chodiť po4

liviky
22. máj 2008

tak naše Lili má skoro 6týdnů a už se krásně směje a reaguje na mluvení a tady ty začátky jsou nejkrásnější

junovka
22. máj 2008

ja som si dennicek viedla a aj vediem nadalej pri Timeike, kde som si popisala tyzden po tyzdni moje tehu, cely moj porod, aku vahu, vysku mala a ma, ake choroby a kedy prekonala, ockovania, prve pokusy o pretocenie, sedenie,... atd.....taktiez jej kresbicky odkedy zacala brat ceruzku do ruky......taktiez to iste mam aj pri Nelinke.Je to super si teraz pozriet spatne , ked ma uz teraz skoro 7 rokov 😉 spomienky a pamiatka na cely zivot 😉

sylverka
autor
23. máj 2008

Ahojte Alexandrík sa mi už snaží z brúška pretáčať na chrbátik ale tak niak rýchlo v sekinde je to malá opička. 😉

aniska
23. máj 2008

ahojte baby, ake mile tema🙂) pred tyzdnom matysek prvykrat zacal pri plazeni striedat nozky, doteraz nanho len neveriacne cumim, a zdviha sa o nabytok, to je tiez monumentalny pohlad :-* 🙂

sylverka
autor
23. máj 2008

🙂

gucz
23. máj 2008

dnes sa Laura rozhodla, že nebude štvorkovať len po koberci, ale že to skúsi aj na parketách. A podarilo sa 😀 , takže teraz nám chodí po celom byte ako taký mravček 🙂

sylverka
autor
23. máj 2008

No konečne sa mi sem podarilo dostať v poslednom čase sa mi zda že chodí spaávať ako sa mu chce inokedy už o´desiatej spinkajú ale to je asi individuálne

sylverka
autor
25. máj 2008

To už nič nezažívate haló.........

skuli
25. máj 2008

Martinka měla dneska poprvé přesnídávku.Snědla skoro celou skleničku,moc ji to chutnalo-byla banánová 😝