Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sunshine999
28. feb 2019

Ja mám tiež problematickú pleť. V lete používam normálne mlieko na opalovanie (sú zvlásť aj na tvár). Teraz by som to ešte moc neriešila. Ak sa líčiš, daj si normálne denný krém (na aknóznu pleť dermacol akne clear, pleť nezaťažuje kvôli konzistencii. Je to vlastne gél-krém, ktorý obsahuje tea tree extrakt). Nanes ho aj ráno, nechaj poriadne uschnúť a normálne si daj makeup. Dnes už takmer všetky makeupy obsahujú SPF. Mlieko na opalovanie ešte počká. Ten gél krém musíš skúsiť, stojí to cca 4€ v drogérii a stojí za to.

lucka_135
2. mar 2019

Ahoj 🙂 Môžem odporučiť krémy od značky Alga maris, majú 30ku, 50ku aj tónovací. Používala som celé leto, ešte mi aj ostalo. Mám už len minimálne akné ale vôbec mi ho nezhoršovalo, práve naopak. Je to prírodná kozmetika, tak sú trochu drahšie, cca 19€, ale naozaj vydržia dlho. Plus, keďže sú prírodné a obsahujú minerálne slnečné filtre nemusíš sa báť pigmentových škvŕn a podobných vecí, ktoré sa môžu objaviť pri používaní chemických UVA a UVB filtrov 🙂

limetka37
autor
3. mar 2019

@lucka_135 Ďakujem, vyskúšam 😉

limetka37
autor
5. mar 2019

@sunshine999 Ja práveže mám denný krém. Výborný od The Ordinary NMF (odporúčam), len nemá SPF. A makeup veľmi nenosím. Teraz som si kúpila taký z DM Balea MED na citlivú pleť SPF 15, no mám pocit, že mi nepasuje

Tu začni písať odpoveď...

Odošli