Depilácia. Poznáte nejaký krém na znecitlivenie kože?

zuzana2706
22. máj 2008

Ahojte maminky, blizi sa leto a uz ma nebavi si holit nohy kazdy den, mam dep. strojcek ale bolest je neznesitelna, nepoznate nekaky krem na znecitlivenie koze?

mywiel
22. máj 2008

Emla anestezny krem z lekarne, ja ju kupujem tu vo Svajciarsku, ale mozno ju maju aj na Slov. Pouziva sa aj pre deticky pred ockovanim..

cervena_ciapocka
22. máj 2008

jej, to by sa aj mne zislo pred ijekciou 😵 tych sa bojim (aj ked to neboli 😅 )
ale na druhej strane mi depilacia nerobi ziaden problem.
Zuzana2706 - ak mas malo chpkov na nohach skus obycajnu pinzetu 😉 ja ked sa velmi nudim tak si zvysne chlpky ktore ostanu po depilacii vyrhava pinzetou.

zuzana2706
autor
22. máj 2008

Emla je strasne draha, stoji okolo 800 Sk,

pacna
22. máj 2008

tak to teda je 😠
ja depilujem nohy tak na dvakrat ale napr. svagrine vobec taka bolest nerobi problem 🙂

otrivinkajanka
22. máj 2008

ja mam ten depilacny strojcek philips co das do chladnicky a schladi ti to nohy pri holeni ale ja to riesim tak,ze najprv sa okupem v horucej vode nech chlpky zmaknu a potom si ich holim a boli ma to stale ale da sa to vydrzat kupila som si este taky gel saforelle sa vola ked nemam cas si depilovat nohy tak ziletkou si ich oholim a ten gel je super,ze sa nezapaluje potom pokozka a inak ten gel je aj na susku ako intimna hygiena

zuzana2706
autor
22. máj 2008

nepoznate nejaky krem na znecitlivenie?

mirka414
22. máj 2008

zuzana 2706 a co taky Veet na chlpky ja som maximalne spokojna a chlpkov je stale menej a menej a neboli to a je to rychle pri sprchovani...

zuzana2706
autor
22. máj 2008

to som mala, ale odradza ma ze to tak dlho trva, naniest, cakat, zotriet.

mywiel
22. máj 2008

Ja ako kozmeticka viem, ze tieto kremy Veet su dobre hnojivko na chlpky pre niektore zeny a navyse je to plne chemikalii... 😒

emjee
22. máj 2008
susanh
22. máj 2008

Zuzi, depilacia strojcekom boli hlavne prve minutky, potom si zvyknes. Treba sa holit kazde 3-4 tyzdne, aj castejsie ked treba, lebo cim neskor, tym viac to potom boli. A tiez je dobre chladit pri tom pokozku.

mucilienka
22. máj 2008

a tiez je po depilacii strojcekom dobre nanasat aspon 1x denne po sprchovani krem po holeni veet, nezarastaju vobec chlpky 🙂

adena1
27. dec 2013

@mirka414 ked sa chlpky depiluju veetom su potom jemnejsie ? nie ako ziletkou ? dakujem

arcticcode
5. jan 2020

Existuje este nieco ine ako ta emla? Bo fest je draha, okolo 30€