Deti narodené v znamení vodnára. Aké sú?

pookie
27. nov 2009

Ahojte mamicky ake su vase deticky ktore su tohto znamenia? Neriadim sa roznymi charakteristikami znameni iba ma to tak zaujima, ci sa niecim podobaju 😉
Snad mi tuto temu nezatvoria, je tu tema rak a charakteristika podla znameni ale v nej sa rozoberaju vacsinou raci 😀

smily
27. nov 2009

ahoj ja mam dve baby a obidve su v znameni vodnar... jedna ma skoro 4 roky, druha 9mes..ta mladsia je narodena 19.02 a je to hranicny datum - v niektorych horoskopoch 19 februara uz sa povazuje za ryby... nikdy som nejak nestudovala charakteristiky tohto znamenia tak neviem pporovnat... viem len jedno ze ta starsia je hrozne tvrdohlava a vzdy sa snazi urobit po svojom...

suzanka144
27. nov 2009

Ahoj aj my mame doma vyse 9mesiacov maleho vodnarika 🙂 no aky je sa este presne neda povedat ale zatial co sme si vsimli ze je trosku flegmaticky, aj cielavedomy a dakedy tvrdohlavy ale je to dost zive babatko viac usmievave ako placlive 🙂 vodar zevraj patri medzi najlepsie znamenia tak uvidime este co z neho vyrastie 😉

suzanka144
27. nov 2009

este som chcela napisat ze Samko je narodeny 16.2 tak je to uz tiez trosku ku koncu ale stale vodnar 🙂

pookie
autor
27. nov 2009

Aj moja mala je taka vesela kopka 😉 a zda sa ze ak nieco chce ide si za tym 😀 Jasne ze je este priskoro no mozno uz aj v takomto veku sa niecim vyznacuju 🙂

lovula
27. nov 2009

Ahojte maminy, tak aj môj drobček je vodnár a od bábätka bol vždy dobručký. Skoro vôbec neplakal a teraz sa na každého vyškiera a tiež skoro vôbec neplače. Teda plače len keď sa mu niečo nedarí, ale keď si vezme niečo do hlavy, tak ide za tým aj cez mŕtvoly.

iinuska
27. nov 2009

moj starsi syn je narodeny v znameni vodnar, 15.2.Je velmi citlivy, vnimavy, tvrdohlavy 😉

caly8
27. nov 2009

ahojtee..krásna téma 🙂

ja som si svoju dcéru porodila presne na 30te narodeniny takže sme obe 3.2. ... podľa mojich zistení má v sebe charakteristiku vodnára..ked si zmyslí ide si za tým hlava nehlava..ked sa nezadarí, uplne rozpoloženie, zlosť ale otrasie sa a ide ďalej.. veľmi vnímavá ..felgmatická, akčná... dá nám zabrať... 😀

niekde som mala stiahnuté dieťa vodnár ale neviem to nájsť asi v práci to mám tak potom hodím link 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikollette
27. nov 2009

Smily že va
raj naši drobci su uz ryby 😉

Tie som si mysela že je vodnár. Pokukala som kopec časopisov a v každom bolo inak. V jednom vodnár, v druhom ryba. že islo o nejaký prelom v roku, a ani v časopisoch sa nezhodli. 😒
Tak jedna baba volala známej do tv, čo sa do toho vyzná a robia s tým, a aj ona má 19teho a ôpotvrdila že je to ryba. Tak neviem 😒

petruska30
28. nov 2009

Ahojte maminky, ja mám doma vodnárku 03.02.2009 ano máte pravdu sú to cielavedomé deti, už teraz vie čo chce a dovtedy do mna stuchá, alebo place kym nie je po jej. A tiež je to malé slniečko. škeruľa jej hovorím, strašne rada sa šiali a robí"zle"vtedy je vo svojom živle. smeje sa, že mám niekedy pociť, že sa ani nenadýchne.Je trošku pohodlná, ale hádam z toho vyrastie. 🙂

pookie
autor
28. nov 2009

Ako tak citam zistujem ze vela toho pasuje aj na moju malu 😉 Vacsinou je v dobrej nalade a takmer non-stop sa smeje, skeri, vymysla 😀 Teraz ked uz lozi tak si ide tam kam sa jej zachce, ma 1-2 "zakazane miesta" no nic si z toho nerobi a aj napriek slovu Nie sa tam snazi dostat a este ked jej poviem nie tak sa mi zasmeje do tvare 😀

suzanka144
28. nov 2009

Jeej pookie s tym NIE ako u nas 🙂 ked poviem Samkovi tiez na nico nie ked robi zle tak sice sa otoci a kukne co mu vravim ale len sa usmeje a robi dalej to svoje 😉 tak maju teda tie nase vodnariky toho dost spolocne no znamnia sa nezapru 😉

pookie
autor
28. nov 2009

Aj mne sa zda ze maju toho dost spolocneho tak asi v tych znameniach nieco bude 😉

martinka17
28. nov 2009

AHOJTE
ja mám tiež malého vodnára a je tiež smejko, samostatný, cieľavedomý....celá maminka. Teda aj ja som vodnár, aj keď ja som "hraničná", lebo som 17.2., ale Samko je 29.1....teda 100% vodnár. Ja by som to zhrnula že je strašne zlatučké dieťa, nemohla som mať lepšie 😀

lauraaaaaa
9. dec 2009

ahojte moja dcera sa narodila 10.febr,ja 10 marca.a jej charakteristika? naviem este je mala a povedala by som co robí su geny.ale je asi tiež 100 per.vodnár.uvidím neskor aká bude

egyptanka
9. dec 2009

caly, ja som Vodnarka, ale popis tvojej dcery uplne sedi na mna. presne 😉

sipcek
9. dec 2009

ahojte,my mame tiez vodnarku 1.2.tvrdohlavaaa,ale ziva,smejko-placko zaroven,a vseeeetko chce robit sama 😀

lila13
31. dec 2009

ahojte,

my mame tiez maleho vodnarika a ked to tu citam tak mam pocit, ze ste pisali o nasom Kubkovi 😀
uplne ako pookie pisala s tym NIE, takze co si zaumieni to aj dosiahne a vyzgereny je stale ako slniecko 🙂 strasne vela energie ma, neviem kde ju berie 😝

caly8
1. jan 2010

egyptanka... toto je presne ten link 😉

a veru aj ja sa v nej vidím...dúfam,že rok 2010 nám Vodnárom prinesie to čo v horoskopoch čítam..dúfam, že bude lepší ako tento čo bol..aj ked bol dobrý 😵

pookie
autor
2. jan 2010

Jeej, aky fajn horoskopik 😀 Suhlasim aj s tym ze chcu byt stredobodom pozornosti, casto sa mi stane ze napr. v obchode pri pokladni sa zacne skerit na ludi okolo kym si odkladam veci do tasky a vycaruje usmevy na tvarach 🙂 alebo im kyva, je s nou sranda.
Uz sa tesim ked bude rozpravat, mala by byt ukecanejsia nez ja 😉

blumka
2. jan 2010

aj ja mam vodnarku...je to tiez smejko spolocensky, je velmi ukecana, vsetko musi byt tak ako si ona zaumieni, za svojim si ide hlava nehlava, bude sa jednu vec pytat dookola aj 100x kym nedostane odpoved. Ma velmi rada druhyc h ludi a hlavne deti bez rozdielu veku...od malicka je velmi vnimava, a tiez je rada stredobodom pozornosti...
druha dcerka bude tiez vodnarik..tak sa uz tesim 😵

tinuskaha
2. jan 2010

my mame doma maleho predcasne narodeneho vodnara ktory bude mat o par yzdnov jeden rok 🙂 povedala by som ze je taky kludny,taky viac smejko ako placko 😉

susanh
2. jan 2010

Tiež suhlasime, moj vodnarik je velmi usmiate babatko, posobi tak stastne, kludne... ale na druhej strane vsetko chce, vsade musi ist, je uplne iny ako jeho starsia sestricka panna. A este lubi papat.. 🙂

pookie
autor
2. jan 2010

Veru, nic im nesmie uniknut, vsetko musia vidiet a preskumat, ze? 🙂 Podobne ako blumka, aj u nas musi byt ako si zaumieni, ak nie tak si to aj tak vydobije 😉 To je fajn ze aj druhe babo bude vodnarik, aj ja by som bola rada ak by mi to tak raz vyslo 😀

bebel
15. júl 2010

potvrdzujem..... 🙂
Ja sama som vodnárka, tak sa teším, že mám parťáčku 😵

pookie
autor
26. aug 2010

Uz maju nase "vodnarcata" 🙂 18 mes., uz to davno nie su babatka o ktorych sme pisali cez zimu, ake su teraz? 😉

ely4
31. aug 2010

Ahoj te aj moja dcerka je vodnar narodila sa 3.2.2010 je strasne hiperaktivna uz sa zdviha sama na nohy od 5 mesiaca uz pekne sedka no da sa povedat ze je zive stribro ale som rada aspon viem ze je zdrava.........

exupery
1. sep 2010

my mame doma tiez vodnarku,nesmierne usmievave zive energicke hiperaktivne dieta.Strasne je zvedava kde sa co sustne,tam musi byt,uz sedime,plazime sa sa gulame,no katastrofa,musi byt vzdy niekto pri nej,lebo uz ma tu tekvicku obuchanu.....a takmer vobec neplace....

xxx123
12. máj 2012

ahojte vsetky maminky deticiek vodnarov. Chcem sa spytat na tu ich neposlusnosti, ako ich naucit aby konecne zacal prijmat to slovicko "NIE"? Mam 15 mesac.babatko, nerad sa vozi v kociku, uz sam beha, ale casto sa mi vonku pyta na ruky a tiez ked mu nieco zakazem, tak sa jeduje, ako v tomto veku zabavit vodnarika? Dakujem za nazory a rady.