Deti samé vonku. Odkedy ich tak nechávať?

dadulka19
13. júl 2007

...ahojte,od koľkých rokov nechávate deti samé vonku 😉 😉 😉 ?Dnes som prvý krát nechala 6r dcéru samu na ihrisku.Ona bola v pohode,no ja som pre ňu o chvíľu išla 🙂,čo som sa bála .Ihrisko pred domom nemáme,je za cestou a jedným parkoviskom a domom 😒 .

sassi
22. dec 2008

v USA dieťa do 10 rokov nesmie byť bez dozoru dospeleho
je to trestny čin

ja malu nechavam doma samu asi tak od 5 rokov, najskor len na par minut a teraz si dovolim aj na hodinu
ale ona si väčšinou zapne TV alebo sa hra, nič nevymýšla
ked sa nudí, zbehne k starkej, byvame v 1 dome (ale samostatne byty)

tilly
22. dec 2008

ja sa bojím malého vypúšťať aj ku nám na dvor (do záhrady), vždy zamknem bránu, ale aj tak, bazén máme zakrytý, takže toho sa už nemusím báť, ale vždy mám otvorený balkón alebo dvere, aby som ho aspoň počula... doma ho nechávam samého tak na minútku, keď idem vyniesť smeti, alebo sa niečo opýtať susedy

luciauk
22. dec 2008

ja som púšťala najstaršiu dcéru od 5 rokov, okolo bloku, do obchodu. od 7 chodila sama do školy, parádne ďaleko, cez cesty a križovatky. ale ona bola velmi rozumné dieťa. dnes nechápem, ako som to mohla robiť. teraz bývame v anglicku. mladšia začala chodiť do obchodu na našej ulici a obe chodievali samé na ihrisko na konci ulice, ale už nechodia, lebo za posledný rok sme tu mali 2x pedofila, čo obťažoval deti pri škole ☹ a to sme v podstate ako na dedine...

hasleerka
23. dec 2008

no moja dcérka je už o rok staršia ako som naposledy písala ... cez leto sme trošku skúšali aby bola sama vonku, ale to som stále behala z okna na balkon, kontrolovala čo robí ... teraz už chodí do školy, ktlorú vidím z okna, ale vodíme ju každé ráno a to ani nemusí chodiť cez cestu, ale jednoducho sa bojím

bestking
2. feb 2015

vy chujovia ja chojim po blave sam skoro cele leto every day furt a mam 10 rokov coho sa tak bojite sak mobil mam aj secko netreba sa bat teray s netom vmobile sa neda stratit 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

romanovic
3. feb 2015

@bestking malicky, ako si sa dostal na forum pre matky? Zabludil si?? 😀 😀 😀