Deti v modelingu a v reklame

expertka8
28. mar 2007

Zdravím vás snažilky..mamičky..fanynky tejto stránky 😀
...zaujíma ma váš názor..postreh..skúsenosť na tému "Deti v modelingu /reklame/"???..boli by ste oxotné poskytnúť svoje dieťa na reklamné účely?
...čo pojem detská práca?/diskutabilné 😕 však?/...zneužívanie detí v reklame?...a pod.

claudinka
31. mar 2009

aj ja som bola s malym na foteni na jednu reklamu a nevidim na tom absolutne nic zle.. kamoska mi volala, nech poslem fotky dalsej a vybrali nas do finalnej dvojice a vobec som nerozmyslala nad peniazmi alebo neviem cim, som sa tesila na novu skusenost a zazitky.. nakoniec vybrali toho druheho chlapceka, ale aj ked nas nevybrali, mam radost, ze som tam mohla byt a a vobec nechapem, preco by ma mal niekto osocovat alebo neviem co.. sak chapete 😝

janette1105
31. mar 2009

presne tak, suhlasim s tebou.

caira
31. mar 2009

nevidim na tom nic spatneho, my jsme jen tak z legrace poslali fotky do jedne agentury protoze nam jednou v mothercare pani prodavacka rekla : jee ta by se krasne vyjimala na nasem katalogu..tak jsem si rekla proc ne a tu agenturu co pro ne vybira deti jsem kontaktovala a do 3 tydnu uz nas zvali na prvni photoshoot atd, ale nakonec jsem si to rozmyslela, prisla mi na to jeste mala ( v te dobe ji bylo necelych 8 mesicu) rikam si az ji budou tak dva atd tak to zkusime znova..delala bych to pouze pokud by ji to bavilo..

aniel
31. mar 2009

aj ja, keď si niekto myslí,že mamičky chcú svoje deti využívat,tak sa môže hanbiť,veď každá mamina je hrdá na svoje dieťa a je choré ak si niekto myslí,že by maminy chceli ublížiť svojim detom.
My keď sme boli na castingu, boli na deti veľmi milý a ani jedno dieťatko sa netvárilo ublížene a myslím,že sa tam dokonca bavili a super spolupracovali 🙂

peppapig
1. apr 2009

Moje segra se me porad pta, proc nedam malou nekam zapsat 😉 , ale mysi to spis obrazne.
Ja taky proti davani deti do reklam ci katalogu nic nemam. Mluvila jsem o tom s par uk maminama, ale je dost tezke najit seriozni agenturu. Vetsinou vsichni chteji registracni platbu predem a pak se nic nedeje a pritom jde o dost velke 'registrovne'. Byla bych rada, kdyby mala byla v nejakem katalogu, reklamy me taky nevadi, souteze krasy jsou podle me hloupost a uplne neco jineho 🙂

aniel
1. apr 2009

my sme neplatili nič,nás oslovili,ale my sme zo Slovenska,tak neviem ako to chodí u vás 😉

mimikyky
1. apr 2009

ani my sme neplatili nič 😉

peppapig
1. apr 2009

Holky, ja jsem se o to moc nezajimala, jen tohle jsme povidaly s maminama a ze pry je to tady tak, jak jsem psala, skoda 😒 jaj skoda, ze nas neoslovili, mozna by to bylo jine haha.
aniel a deti teda delaly nejake fotky nebo reklamu?

aniel
1. apr 2009

Erika bola v hodine deťom a ešte robila jednu pre ČSOB A tam fotila aj na plagáty.A aj Patrik zasa do agentúry charli braun aj s Erikou a potom ešte raz, ale na koniec sme nešli lebo termín nám dali keď sme šli na dovolenku.

janette1105
2. apr 2009

nema niekto skusenosti s agenturou la provocateur alebo absolute people?

janette1105
2. apr 2009

len chcem vediet ci sa tam vobec oplati ist zaregistrovat.

bambi09
4. apr 2009

nas syn bol uz viackrat robit reklamu,nevidim na tom nic zle,vzdy je tam jeden z rodicov pri tom...peniazky mu odkladame na studium...mame dobru skusenost s Charlie Brown,Le Provokateur,neviem,boli sme na castingu,ale nikdy viac...nikdy by som neplatila dopredu...Charlie Brown je seriozna agentura...nasli si ho sami,v skole...sama by som dieta neponukala,malu tiez nie...

claudinka
6. apr 2009

my mame skusenost s agenturou MChoice pozitivnu, tiez sa za registraciu nic neplati, ako aj v Charlie Brown

majussa3
7. apr 2009

tak charlie brown je uplne v poho ako aj galaxy, asi by som si rozmyslela či by som registrovala ditko v agenture, kde pytaju poplatok. Dobre agentury za registraciu nepytaju nic tak asi tak....
ja sice este deti nemam ale keby sa tomu chceli venovat a bavilo ich to tak preco nie, ale nasilu ich niekam tahat a tlacit to urcite nie
zazisla som par komparzov a vzdy bola iba zabava a super zazitky takze ja sa stazovat nemozem 🙂

jana0002
1. máj 2009

ahoj mimikyky.chcem ta poprosit ci by si mi neporadila agenturu v ktorej fotia tvoje deti.mam 6 rocne dvojicky a hrozne ich bavi fotenie vymislanie a su proste zivi.chcem to s nimi vyskusat v nejakej agenture ak ich to bude bavit ok ak nie okamzite by sme skoncili.dakujem za odpoved som na tomto fore prvykrat tak neviem ako sa odpoveda poprosim ta poslat mi mailik na janulik0002@azet.sk dakujem velmi pekne za odpoved

kittyna
15. máj 2009

ahojte, neviete mi niektorá poradiť nejakú agentúru kde fotia aj 3 ročné deti? mám doma slečnú ktorá sa radá fotí, prezlieka si šaty a má krásne dlhé vlnové vlásky. Aspoň by som to skúsila niekde, nakoľko mi jeden fotograf odporučil malú prihlásiť na niečo takéto, vraj má dokonalú tvár a postavu.
Poradíte mi? Ak by ste vedeli môžete mi poslať mail lienka87@gmail.com
Ďakujem

sisstin
15. máj 2009

kittyna: nechci rejpat, ale nějakej chlap řekl o 3letý holčičce, že má dokonalou postavu? 🤐 to bych teda spíš utíkala pryč 😝

nobody
15. máj 2009

no pokud je to baví, tak jo
jinak to musí mít dost depresivní (pokud je to jen chtěná záležitost rodičů)

majka35
15. máj 2009

sisstin 😀 ... tvoje príspevky už sledujem dlho a sú až neuveriteľné trefné 😀 😀

majussa3
26. máj 2009

ahojte v charlie brown hladaju babatka 9-12m - hlavne dvojicky a trojicky asi do nejakej reklamy tak ktore by ste chceli tak tam mozte zavolat 🙂

jeudi
26. máj 2009

ne nikdy bych na to dite nedala je to strasne narocne pro ty deti a vubec se mi to nelibi ,kdyz se bude chtit venovat modelingu az bude vetsi tak nejsem proti ale male deti co jeste nechapou co se s nimi dela a mamy je vyuzivaji k tomu aby se zviditelnily ,tak s tim opravdu nesouhlasim..

nobody
26. máj 2009

jojo, tak to je
matky se tam ve většině případů vidí místo nich

konja
26. máj 2009

Tak já se také přidám do diskuze. Už mě několik lidí říkalo abych syna dala do reklami, že je jak obrázek. Vždy jsem se tomu jen usmála a nechala to plavat. Pak mě jednou na ulici oslovil pán (majitel modelingové agentur v našem městě) a že je z Filípka úplně unešenej, že už ho vidí na mole a jestli se s ním nechci stavit. Pána jsem znala, kdisi na SŠ jsme pro něho dělali docela často výzdoby na přehlídky a tak jsem svolila, že si to aspoň poslechnu. To co m řekl mě málem porazilo. Přivedl mě na jeho "sobotní školu" kde školí své nové modelky a modely (dospělé i děti) abych vše viděla. Filípek by musel projít tříměsíčním kurzem, který se koná každou sobotu TŘI hodiny v kuse! Tři hodiny pochodování po sále, nácvik obrátek atd. Tak takhle by cvičil PĚTILETÉ dítě! No poslala jsem ho do pr....! No ale stejně nemáme klid. Včera jsem se vrátila ze školky vzteky bez sebe. Přišla jsem pro syna a ten ke mě hned běžel a křičel - mamí já budu v televizi! Takl jsem zpozorněla a syn mě vysvětlil - byla tady taková paní a mě a Aničku si vybrala, dostali jsme tenhle papírek a máš tam zavolat abych mohl hrát v televizi. Málem mě vezli. Agentura je v Praze, znamenalo by to tam s dítětem dojet na focení ( 100km) a pak dojíždět stejnou dálku na každou zakázku co by měl. Navíc agentura chce 450,- jako registraci (jako kdyby jim nestačilo, že pak mají peníze z každé zakázky, kterou dítě odtočí) a to se mě teda dávat fakt nechce, když ani nevím jestli si ho někdo někdy vybere a jestli to bude kluka bavit! Ale nejvíc naštvaná jsem na školku. Nechápu jak je možné, že bez našeho souhlasu pustí do školky cizý ženskou aby si děti prohlížela a vybírala je do své agentury? Jakto že nás na to nikdo neupozornil? Nechci mít z dítěte cvičenou opici, nechci aby byl někde celý den na place! Chci aby si hrál s dětma, sportoval, užíval si... Teď má kluk zamotanou hlavu a já jsem z toho docela zoufalá. Možná kdyby jsme byli z Prahy, tak nad tím pouvažuji, ale tahat se s pětiletým dítětem a s kojencem do Prahy a zpátky tak to mě nikdo nedonutí... 😝

adrianalinda
26. máj 2009

ahojte,zavolajte do CHARLIEBROWN, teraz potrebuju do reklamy babatka, najlepsie dvojicky, alebo uplne v najlepsom pripade trojicky vo veku od 5 do 12 mesiacov, ak mate zaujem, tam vam daju blizsie info, ja som tam bola s nasou LInduskou na castingu pred 2 mesiacmi.MA iba 7 mesiacov, ale je to uplne fpohode. 🙂

marianka79
27. máj 2009

nevidím na tom nic zlé súhlasím s NOBODY

anarida
31. máj 2009

Mňa oslovila jedna pani,že mám peknú dcérku a blá blá blá,že či by som ju nedala do reklamy na niake detske kvapky proti kaslu či čo to nedala som malá je ešte moc malá na niake točenie.Ale do takej ordinácie by som šla 🙂

zuzkafuny
31. máj 2009

Anarida... Ja by som dala 😀 😀 😀 aj obe 😉 🙂 😀

felina09
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
facebox
8. jún 2009

Ahojte mamicky,

ak mate 5-9 rocne pekne dievcatka, rada by som ich pozvala na jeden casting, ktory bude v stredu - 10.6., blizsie info mailom info@facebox.sk alebo telefonicky 0944 104 897. Webstranka www.facebox.sk
Upozornujem, ze nic nie je spoplatnovane. S pozdravom

Martina

zuzkazuzka
23. jún 2009

Baby neviete mi poradit aku www. stranku ma agentura Galaxy? Skusala som rozne zadavat a nic ☹ dakujem