• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti v modelingu a v reklame

3. decembra 2016 
@zmurkaz Mozno aj ano mozno sa mi podari volat uz zajtra :wink: daj vediet ako si telefonicky dopadla :sunglasses:
15. aug 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanelka2 ...tak ja som nestihla volať ... zavolám zajtra poobede :wink:
16. aug 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz Ja som volala a povedala som ze az v piatok by som mohla prist tak mi kazala volat v stvrtok tak uvidim :sunglasses:
16. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanelka2 ..a aj ti priebežne niečo hovorila? Či ti povedia až potom?
16. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz Nic len ze ci mozem dneska prist ze mi malu zaregistruju a pofotia a ze tam sa porozpravame (som velmi zvedava)
16. aug 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanelka2 - waw :wink: ...no my máme ísť zajtra na kontrolu a ak bude všetko OK - tak mi majú zaočkujú a podľa toho chcem ísť na výlet za kamoškami do BA .... a by som to chcela spojiť... Ale ak bude malá teplotovať - tak nejdem nikam :unamused:
16. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanelka2 ...a držím paleeeec :slight_smile:
16. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz Dakujeme ja ti hned dam vediet a nech sa malinka drzi a nema teplotky :wink:
16. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa tiez chystam uz sto rokov registrovat maleho do nejakej agentury, musim sa uz k tomu trosku dokopat :grinning: zatial sme boli iba na jednom foteni reklamy, ale nevybrali si nas..
16. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudinka ...a ako ste da k tomu dostali? ...teda k tej reklame?
16. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz vies, ze uz ani neviem? tusim kamoska mi volala, nech poslem zopar fotiek do jednej agentury, ze tam robia casting a hladaju deticky.. a vybrali nas, na druhy den volali, pytali si podrobnejsie info a ze daju vediet, ako sa klient rozhodol.. a nakoniec sa nevedel medzi dvomi detickami rozhodnut, tak sme boli na skuske oblecenia a ani po tej sa nevedel klient rozhodnut, tak boli obe deticky fotit na tu reklamu a podla toho sa rozhodlo.. vtedy mal maly tusim polroka :grinning:
16. aug 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudinka :dizzy_face: ...že pol roka :slight_smile: ..to ja chcem vyskúšať synátora - stále drankoce - že chce byť v reklame :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, jak jste dobadly v te agenture Charlie Brown? Je to tam dobre? :slight_smile:
8. sep 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@czechzuzanaba ..no tak aj som volala, ale mali toho veľa a potom začala synovi škola - je prvák -tak sme to nechali tak... :frowning2: - možno to ale niekedy zas rozbehneme :wink: ...ak by si mala niečo nové - daj mi vedieť - stačí aj do IP :wink: ďakujem
28. sep 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, taj ja som na tejto stránke prvý krát a zaujala ma. Mám 8 mesačnú dcérku a neviem, či sa na to dať, alebo nie. Musím sa poradiť s manželom. Myslím, že je zlatá, ale neviem, či to nie je môj subjektívny postoj. Ale tiež som zvažovala tú agentúru CHARLIE BROWN? Prosím dajte vedieť, ako to prebiehalo, keď ste sa tam niekto boli registrovať. ĎAKUJEM :grinning:
29. sep 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. feb 2011 o 11:27 • absolutepeople
@absolutepeople mam syna 15r mohol by to skusit?
22. feb 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja na tom nevidim tiež nic zle ked deti robia reklamu, ak to ovsem rodicia neprehanaju ...
3. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa chcem zaregistrovat do agentury Charlie Brown, tak to musim ist az do Bratislavy na casting?
:confounded:
9. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môj bratranec je zaregistrovaný v absolutepeople a dokonca dnes ide fotiť pre sporiteľnu na letáky a kalendáriky. Fotil sa už veľa krát a dokonca sa dostal hrať aj do keby bolo keby a hraje tam frajera toho blonďavého dievčatka čo jej matka rozpráva po česky. A slušne si na tom zarobil. Dokonca ho to veľmi baví a neprekáža mu že musí aj v noci byť na natáčaní... Takisto mám v pláne dať si svoje dcérky do nejakej agentúry, ale neviem či zrovna do tejto. Ak viete o nejakých kde berú deti, prosím dajte vedieť. Ďakujem
6. apr 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak by ste vedeli o nejakej dobrej agenture dajte vediet ja mam 7,5 mesacneho syna a je to exot ked vidi fotak nic ine ho nezaujima:o)
:slight_smile:
13. jún 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mám zájem si zahrat v reklamě,filmu,serialu.Mám zájem i o modeling.
V případě zájmů pište na email gulasovci@zoznam.sk mam modre oci mam stihlu postavu meriam 165 cm. ,mam 13 rokov
21. aug 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahoj Mám zájem si zahrat v reklamě,filmu,serialu.Mám zájem i o modeling.
V případě zájmů pište na email gulasovci@zoznam.sk mam modre oci mam stihlu postavu meriam 165 cm. ,mam 13 rokov
21. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,neviete poradit nejaku serioznu castingovu agenturu co hlada deticky v Kosiciach?
15. sep 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje deti boli v par reklam,ach a v jednom filme vybrala si ich agentura sama odvtedy su v databaze a ked ich chcu tak nam zavolaju je to asi tak raz do roka peniazky im odkladame
16. sep 2011 o 03:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez v agenture absolutepeople
19. sep 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 13 rokou a rada bi som si zahrala vo filme alebo reklame a newem ako na to
prosim poradte dakujem :dizzy_face:
5. nov 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,mam tri deticky a chcela by som ich dat nafotit a skusit to v reklame alebo nieco podobne,len neviem ako sa k tomu dostat,nepoznam ziadnu taku agenturu a nemam ani ziadne skusenosti,viete mi poradit?
3. dec 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok