• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti v modelingu a v reklame

22. januára 2017 
Ahoj maminy, taky bych chtěla dcerku přihlásit někam, ale nemám s tí,m zkušenosti, nemohla by jste mi některá poradit? Děkuji...
14. jan 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klosky , tady je třeba podrobná databáze agentur wéwéwé.castingoveagentury.cz/ :wink: . Pán si s tím docela vyhrál :sunglasses:. Synovce si našli přímo ve školce.
14. jan 2012 o 23:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berynka super moc děkuji...
14. jan 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to potrebujete tak surne peniaze?? alebo? prečo chcete detičky strkat do stupidnych reklám? ...pozrite si little miss sunshine... aby vaše ego nedopadlo ako ego tych primitivnych "matiek"..... :confounded:
24. jan 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..a este jednu vec poviem......na profilovej fotke s dcerenkou mám 40 rokov a pred 18 rokmi, ked som mala prve dieta ako 21 rocna som bola dať syna nafotit do albumov, lebo vtedy este neboli take foťáky ako dnes ani kamery, a vobec bola iná doba...tak sme boli v profi štúdiu.. po nafoteni umeleckych fotiek jednorocného syna s jeho mamičkou- bolo to na Kolibe v tých štúdiách (asi si tamojší filmový fotograf privyrábal) sa ma spýtal, či nechcem syna nafotiť "priemyselne", pre prípadné zaradenie na kasting do reklám a ja hlúpa som suhlasila.. a tak nafotili ako som ho držala na rukach a aj samostatne.- zadarmo.
Pointa: synčeka nikdy do žiadnej reklamy ani na kastingy nevolali, zato mňa asi rok bombardovali pozvánkami z kanady, nemecka a rakuska na "castingy" (vtedy uznávam, že som mimoriadne dobre vyzerala)....co som zdvorilo odmietla, zobrala som len dve reklamy v bratislave a taky vyznamnejsi komparz vo filme o ferencovi lisztovi..... takže neverte ludov v tejto branži... nikdy neviete do akych koncín sa vase fotky dostanu, kto je s kym prepojeny, kto vsetko si vase fotky prezerá a komentuje vás....... tobôž v dnešnej zvrátenej dobe...........
24. jan 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky, radi Vas uvidime u nas na akcii Den otvorenych dveri, pozrite si nas web. pekny dnik
vo februari akcia pre surodencov&priatelov a deticky do 3rockov :wink:
24. jan 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada reklami a rada bi som bola kebi tam bola moja dcera ma 5 rokov a rada sa foti ako modelka a reklamuje jej sen bi to bolo abi bola v telke hrat reklamu alebo bit modelko a rada bi som bola kebi ju zobrali a stala sa modelko ako ine male dievcata
1. feb 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako mam zapisat moju dceru do decki modeling :frowning2:
1. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kroscenovcievaarpi Radšej sa najprv nauč gramatiku, to tvojej dcére prospeje viac ako modeling. :unamused:
1. feb 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Ahojte baby neviete mi niekto poradiť kamarátka zháňa nejakú dobrú detskú modelingovú agentúru pre deti..alebo do reklamy..ďakujem :slight_smile:
11. apr 2012 o 18:19  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja by som hrozne rada vydela svoju dceru v novinach alebo v telke ale hladam neaku agenturu ktora neklame som tu nova a neviem ako to tu chodi tak ak niekto bude vediet poradit budem sa tesit na vase nazory :slight_smile:
23. aug 2012 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez rada vedela vas nazor na modeling pre deti vy ste asi tiez matky mam rada deti a hlavne to moje ak budete nieco vediet dajte vediet dakujem
23. aug 2012 o 22:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky ako je to z reklamou ... nieco by sme radi nasli nasa mala ma 5 mesiacov nieco na umele mliecka a podobne neviete o niecom ?
3. okt 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wwwphotokidssk odkial ste ? mate nieco aj pre 5 mesacnu slecnu :slight_smile:
3. okt 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tereziako dobrý deň, ateliér máme v BA, len sme fotostudio, nie reklamna agentura :wink:
4. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wwwphotokidssk tak dakujem a nahodou neviete o niecom tu na vychode :slight_smile:
4. okt 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tereziako nepracujeme vo sfére reklamy, takže neviem
4. okt 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj tak dakujem :slight_smile:
@wwwphotokidssk
5. okt 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den chcela by som prihlasit drobceka (7mesiacov) do reklamy ci na casopis je fotogenicky a krasnucky :slight_smile:
mohli by ste mi povedat ako postupovat?
7. dec 2012 o 09:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den mam osem rocnu dcerku mozem poslat nejake foto.dakujem
8. dec 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka1974 ahoj, plati sa tam nieco za registraciu resp.je potrebne u nich povinne fotenie booku?
24. jan 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee neplati sa nic
24. jan 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky.. aké máte skúsenosti s detičkami v reklam. agentúre a v akej konkrétne? Trochu sa pohrávam s myšlienkou, že prečo sa svetu nepochváliť s naším krásnym dievčatkom.. :grinning:
17. feb 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja muzu doporucit bohemiamodel jsem tam uz dva roky a jsem velice spokojena :slight_smile:
26. feb 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jako ono je rozdíl v tom jak se to vezme :slight_smile: do jedné reklamy bych třeba svý dítě dala, né skrz peníze nebo tak, ale prostě proč ne :slight_smile: ale aby moje dítě bylo už v utlým věku model, na to bych asi žaludek neměla. To pak nemá žádný dětství a žije uplně v jiným světě než by měl.
28. feb 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni ahoj,chcem sa spýtat,či nebude v najbližšej dobe nejaký casting.moja dcerka je tam evidovaná už asi tri roky a odvtedy sa zmenila teraz má 7 rokov.treba ju príst znovu prihlasit alebo ako je to?dakujem
27. apr 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj viete mi poradit nejaku detsku modelingovu agenturu kam sa da dieta prihlasit, pripadne poslat foto ? dakujem
8. máj 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni ahojky. tvoj príspevok v téme, čo som čítala, je síce starý už 4 roky, ale chcem sa ťa opýtať. ešte sa pohybuješ v tejto sfére?
5. júl 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akože ženy, viem, že tu máte na to mnoho názorov, ale negatívne ma nezaujímajú, takže prosím vás, mohli by ste mi pomôcť s nájdením nejakej reklamnej agentúry pre malinké deti? Ďakujem vopred za všetky normálne odpovede, na moju otázku! :wink:
10. júl 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamicky,chcem sa opytat ci by ste mi vedeli poradit nejaku modelingovu agenturu.mam 8mesacneho synceka,rad sa foti a je velmi dobry. myslim si ze ani na foteni by nemal problem vydrzat :D :slight_smile:
21. nov 2013 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok