Deti v modelingu a v reklame

expertka8
28. mar 2007

Zdravím vás snažilky..mamičky..fanynky tejto stránky 😀
...zaujíma ma váš názor..postreh..skúsenosť na tému "Deti v modelingu /reklame/"???..boli by ste oxotné poskytnúť svoje dieťa na reklamné účely?
...čo pojem detská práca?/diskutabilné 😕 však?/...zneužívanie detí v reklame?...a pod.

zuzinasnv
29. dec 2013

ahoj expertka8...pytas sa ohladom toho detského modelingu len kvôli nazoru iných, alebo vies o nejakej spolahlivej modelingovej/reklamnej agenture, ktora sa tym zaobera?? Ja totiz taku hladam pre dceru...ak o niecom vies, daj vediet...dik, zuzina

bellamafia
10. dec 2014

Ahojte kocenky moje 😀 mam taku otazku :ma niekto skusenost s agenturou EXYNET?Dnes som bola na castingu s malou a v nedelu mame prist na kurz ,ktory stoji 150 eur...mam nejake pochybnosti nejde o peniaze skor ci to nie su nejaky podvodnici.....inak nie je to moj nesplneny sen to ma dcera lamala aby sme tam sli......poradte mi dakujem 🙂

domciik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meduza34
4. aug 2015

@andreafa ahojky vies mi napisat ako sa vola ta reklamna agentura? Chcela by som tam prihlasit malu. Dik.

martinka0666
27. aug 2015

Ja som bola tiež v agentúre exynet.. pýtali od nás peniaze a slubovali, že nás budu nosiť na akcie a fotenia.. a zatial nič..

dadkahat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulienka155
2. okt 2015
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

pri takychto veciach je potrebne vybrat si serioznu agenturu

janet24
4. jan 2016

moja dcera bola v oktobri na foteni pre alizze .a v pohoddke

meduza34
4. jan 2016

@janet24 ahojky to je reklamna agentura? Ta alizze?

meduza34
4. jan 2016

@janet24 kde oni posobia? Mesto mam na mysli...

tifani173
23. feb 2016

Ahoj mam 2dcerky starsia14roky,a maladsia6,,,zacali v modelingovej agenture ss.models,ak by nahodou niekto zhanal deticky na neake oredvadzanie siat alebo fotenie,prosim kontaktujte ma ,vdaka

tifani173
23. feb 2016
denkatn
23. feb 2016

ja by som moju dala do reklamy, bohuzial nemam na to cas, lebo pracujem popri babatku, ale mam z toho pocit ze by sa zachovali fotky pekne, take ake my nemozme urobit a mozno by to bola dobra skusenost aj pre nas. nedala by som ju tam kde su americke modelky - kde su deti obliekane ako dospeli. ale tam kde su pekne fotky deti, tam by som ju dala, nech sa peknym dietatom potesia aj ini. aj ja sa niekedy potesim peknym detom na fotkach.

janet24
23. feb 2016

tu je moja ukazka mojej dcery z fotenia pre alizee

janet24
23. feb 2016

@janet24 ale to bolo fotene mojom mobilom fotky maju lepsie

samuel3
7. mar 2016

kocky chcem sa spytat poznate niektora osobne agenturu supermodels v Trencine ? dakujem

erina11
4. máj 2016

ahojte, tiez sa pridam....... hladam agenturu spolahlivu pre 16r. chalana :-P pubertaka....vopred dakujem za info

rose32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
livusik1111
3. dec 2016

@rebekamarcusko chodim tam aj ja som stym spokojna teraz idem na 3dnovy Kurz na dolinu

marcnag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bigoci88
23. aug 2018

Ahojte chcela by som sa opytat, ci máte niektora skúsenosti z agentúrou ktorá foti babatk. oblecenie do katalógov, ktora potrebuje babatka do reklam , seriálov....atd? Dakujeem

jahodkovko
17. okt 2018

@bellasandra alebo pouzila pre potreby dieťaťa, možno somar napríklad tak neplatí alimenty..

jahodkovko
17. okt 2018

@expertka8 nic sa neukazuje

domino4122
19. nov 2019

Boli zme zo synom na castingu jednej agentúry dali nám hneď zmluvu bez toho aby sme si premysleli alebo v kľude doma prečítali hneď sa musela podpísať pozvali nás na fotenie a máme tam zaplatiť sumu 245euro za fotobook nesedí mi že brali všetkých a aj čo som zisťoval agentúry neberú dopredu peniaze agentúra sa volá Agency Team models so sídlom v krupine prosím poraďte ako ju preveriť ďakujem

janet24
25. nov 2019

@domino4122 nepreverovat.Seriozna agentura sI vopred nic nepyta.Chodte Charlie Brown.