Deti v modelingu a v reklame

expertka8
28. mar 2007

Zdravím vás snažilky..mamičky..fanynky tejto stránky 😀
...zaujíma ma váš názor..postreh..skúsenosť na tému "Deti v modelingu /reklame/"???..boli by ste oxotné poskytnúť svoje dieťa na reklamné účely?
...čo pojem detská práca?/diskutabilné 😕 však?/...zneužívanie detí v reklame?...a pod.

romanelka2
15. aug 2010

@zmurkaz Mozno aj ano mozno sa mi podari volat uz zajtra 😉 daj vediet ako si telefonicky dopadla 😎

zmurkaz
15. aug 2010

@romanelka2 😉

zmurkaz
16. aug 2010

@romanelka2 ...tak ja som nestihla volať ... zavolám zajtra poobede 😉

romanelka2
16. aug 2010

@zmurkaz Ja som volala a povedala som ze az v piatok by som mohla prist tak mi kazala volat v stvrtok tak uvidim 😎

zmurkaz
16. aug 2010

@romanelka2 ..a aj ti priebežne niečo hovorila? Či ti povedia až potom?

romanelka2
16. aug 2010

@zmurkaz Nic len ze ci mozem dneska prist ze mi malu zaregistruju a pofotia a ze tam sa porozpravame (som velmi zvedava)

zmurkaz
16. aug 2010

@romanelka2 - waw 😉 ...no my máme ísť zajtra na kontrolu a ak bude všetko OK - tak mi majú zaočkujú a podľa toho chcem ísť na výlet za kamoškami do BA .... a by som to chcela spojiť... Ale ak bude malá teplotovať - tak nejdem nikam 😒

zmurkaz
16. aug 2010

@romanelka2 ...a držím paleeeec 🙂

romanelka2
16. aug 2010

@zmurkaz Dakujeme ja ti hned dam vediet a nech sa malinka drzi a nema teplotky 😉

zmurkaz
16. aug 2010

@romanelka2 🙂

claudinka
16. aug 2010

ahojte, ja sa tiez chystam uz sto rokov registrovat maleho do nejakej agentury, musim sa uz k tomu trosku dokopat 😀 zatial sme boli iba na jednom foteni reklamy, ale nevybrali si nas..

zmurkaz
16. aug 2010

@claudinka ...a ako ste da k tomu dostali? ...teda k tej reklame?

claudinka
16. aug 2010

@zmurkaz vies, ze uz ani neviem? tusim kamoska mi volala, nech poslem zopar fotiek do jednej agentury, ze tam robia casting a hladaju deticky.. a vybrali nas, na druhy den volali, pytali si podrobnejsie info a ze daju vediet, ako sa klient rozhodol.. a nakoniec sa nevedel medzi dvomi detickami rozhodnut, tak sme boli na skuske oblecenia a ani po tej sa nevedel klient rozhodnut, tak boli obe deticky fotit na tu reklamu a podla toho sa rozhodlo.. vtedy mal maly tusim polroka 😀

zmurkaz
16. aug 2010

@claudinka 😵 ...že pol roka 🙂 ..to ja chcem vyskúšať synátora - stále drankoce - že chce byť v reklame 😀 😀 😀

czechzuzanaba
8. sep 2010

Baby, jak jste dobadly v te agenture Charlie Brown? Je to tam dobre? 🙂

zmurkaz
28. sep 2010

@czechzuzanaba ..no tak aj som volala, ale mali toho veľa a potom začala synovi škola - je prvák -tak sme to nechali tak... ☹ - možno to ale niekedy zas rozbehneme 😉 ...ak by si mala niečo nové - daj mi vedieť - stačí aj do IP 😉 ďakujem

skatte
29. sep 2010

Ahojte dievčatá, taj ja som na tejto stránke prvý krát a zaujala ma. Mám 8 mesačnú dcérku a neviem, či sa na to dať, alebo nie. Musím sa poradiť s manželom. Myslím, že je zlatá, ale neviem, či to nie je môj subjektívny postoj. Ale tiež som zvažovala tú agentúru CHARLIE BROWN? Prosím dajte vedieť, ako to prebiehalo, keď ste sa tam niekto boli registrovať. ĎAKUJEM 😀

absolutepeople
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miruska15
22. feb 2011

@absolutepeople mam syna 15r mohol by to skusit?

danka_ba
3. mar 2011

Ja na tom nevidim tiež nic zle ked deti robia reklamu, ak to ovsem rodicia neprehanaju ...

juls
9. mar 2011

Ak sa chcem zaregistrovat do agentury Charlie Brown, tak to musim ist az do Bratislavy na casting?
😖

kittyna
6. apr 2011

ahojte, môj bratranec je zaregistrovaný v absolutepeople a dokonca dnes ide fotiť pre sporiteľnu na letáky a kalendáriky. Fotil sa už veľa krát a dokonca sa dostal hrať aj do keby bolo keby a hraje tam frajera toho blonďavého dievčatka čo jej matka rozpráva po česky. A slušne si na tom zarobil. Dokonca ho to veľmi baví a neprekáža mu že musí aj v noci byť na natáčaní... Takisto mám v pláne dať si svoje dcérky do nejakej agentúry, ale neviem či zrovna do tejto. Ak viete o nejakých kde berú deti, prosím dajte vedieť. Ďakujem

lubuska22
13. jún 2011

no ak by ste vedeli o nejakej dobrej agenture dajte vediet ja mam 7,5 mesacneho syna a je to exot ked vidi fotak nic ine ho nezaujima:o)
🙂

kkuriatko111
21. aug 2011

ahoj Mám zájem si zahrat v reklamě,filmu,serialu.Mám zájem i o modeling.
V případě zájmů pište na email gulasovci@zoznam.sk mam modre oci mam stihlu postavu meriam 165 cm. ,mam 13 rokov

kkuriatko111
21. aug 2011

🙂 ahoj Mám zájem si zahrat v reklamě,filmu,serialu.Mám zájem i o modeling.
V případě zájmů pište na email gulasovci@zoznam.sk mam modre oci mam stihlu postavu meriam 165 cm. ,mam 13 rokov

abika26
15. sep 2011

Ahojte,neviete poradit nejaku serioznu castingovu agenturu co hlada deticky v Kosiciach?

andrejka1974
16. sep 2011

moje deti boli v par reklam,ach a v jednom filme vybrala si ich agentura sama odvtedy su v databaze a ked ich chcu tak nam zavolaju je to asi tak raz do roka peniazky im odkladame

andrejka1974
18. sep 2011

my sme tiez v agenture absolutepeople

matka123ful
5. nov 2011

mam 13 rokou a rada bi som si zahrala vo filme alebo reklame a newem ako na to
prosim poradte dakujem 😵

vaneska276
3. dec 2011

ahojte maminky,mam tri deticky a chcela by som ich dat nafotit a skusit to v reklame alebo nieco podobne,len neviem ako sa k tomu dostat,nepoznam ziadnu taku agenturu a nemam ani ziadne skusenosti,viete mi poradit?