Deti v modelingu a v reklame

expertka8
28. mar 2007

Zdravím vás snažilky..mamičky..fanynky tejto stránky 😀
...zaujíma ma váš názor..postreh..skúsenosť na tému "Deti v modelingu /reklame/"???..boli by ste oxotné poskytnúť svoje dieťa na reklamné účely?
...čo pojem detská práca?/diskutabilné 😕 však?/...zneužívanie detí v reklame?...a pod.

nobody
20. aug 2008

film klidně, reklama ..... no fuj ... komplexy matek a snaha prokopat někoho do něčeho "výdělečnýho a slvnýho"..což není pravda

krajcoanka
20. aug 2008

a prečo nie reklama? čo si o tom myslíš ty? 😕

nobody
20. aug 2008

krajcojanka ... reakce na mě?
reklama bere ty děcka jako prostředek k něčemu, ne k jejich vlastnímu vylepšování, zvládání stresů, budování na sobě (myslím takový pozitiva, který má třeba modeling) ..jsou jen "nástroje", nic víc

radost
20. aug 2008

já osobně bych dítě do žádné reklamy nedávala, ani se neúčastníme soutěží o nejkrásnější dítě. Pokud se tomu jednou dcera bude chtít věnovat, bránit ji nebudu, ale tyhle věci, to musí být pouze její volba 😉

krajcoanka
20. aug 2008

no ja teda neviem, mne sa to zdá byť celkom ok. 😕 Z času na čas je to myslím si taká zmena, aj pre to dieťa. Starší má rád zmeny akehokolvek rázu. Neznáša stereotyp. Samozrejme treba byť vo všetkom veľmi opatrný!!!!
Nemyslím si však že to dieťaťu môže nieako uškodiť. A čo mu neuškodí, to ho posíli.On sa rád učí.Zatial však žiadnu skúsenosť nemáme, takže sa nemôžem k tomu vyjadrovať konkretne.... 😝

gipa
16. nov 2008

Nevím, jestli nejsem trochu mimo, ale znám fotografa, co fotí děti od bříška až do 99 let pro použití v časopisech i v reklamě. A bývalo to zdarma 😨 Já jsem byla spokojená s jeho fotkama mých dětí, i kdyby nikde nevyšly protože tak krásné fotky si sama nevyfotím.

jannicka
24. nov 2008

podla mna je tiez jedna vec obiehavat agentury, hlasit dieta na miss, machlit ho, pretlacat kade tade..... 😠 a druha vec je nechat ho odfotit ked je prilezitost alebo ho nechat zahrat vo filme 🙂 ako by sa vam pacili casopisy pre mamicky bez fotiek deti, detske reklamy bez deti a S tebou mne bavi svet bez Matyska? 🙂 pre dieta je to urcite vitana zmena a zabava. proste s rozumom a mierou. robit to pre peniaze ci prestiz ci vlastne neuskutocnene sny je blbost ale podla mna to ani riesit netreba 🙂) ja by som maleho dala nafotit do mama a ja alebo nieco take, mal by chvilku uplne iny program a isto by sa potesil 🙂) ved dticky su nadherneeee 🙂

cicushka
24. nov 2008

a uz ste niekto zazili tocenie reklamy 😠 😠 😠 je to otravne a unavne aj pre dospeleho a nie len pre dieta...a nemusliste si, ze beru na dieta ohlad a ze cele tocenie sa prisposobuje jeho rezimu. 😠 😠

kisska
24. nov 2008

Co ja viem, teraz co bezi reklama na Hami, tak to vyzera uuuzasne. Najvacsia namaha asi bola pre rezisera vymysliet, ako takto deti rozrehotat 😀 😀 😀 Este dospelaka prinutis skerit sa do objektivu, ale drobca asi tazko, takze ked chces mat krasne zabery, musis sa dietatu prisposobit a urobit mu naladu... si myslim 😕

cicushka
24. nov 2008

no tak ja som par zazila a vobec to nie je taka sranda, ako si myslite. 😉

titkovamiriam
24. nov 2008

na to su dnes pocitace! 😀

kisska
24. nov 2008

cicush - v tom pripade, by som asi kaslala na to. Nie je takych penazi, ktore by ma prinutili trapit maleho.. vysledok by urcite za nic nestal.

titkovamiriam
24. nov 2008

milan len reklamu fotil a bolo to nekonecne!!!! ☹ uz by ma nato nikto nenahovoril

mimikyky
24. nov 2008

tak my máme za sebou pár reklám, fotení aj komparzov, moje decká si to vždy užívali 🙂

malex
8. dec 2008

ahoj lidičky poradte chci své dítě přihlásit na modeling , aby mohlo dělat například reklamy a tak kdo by mi mohl pomoct

mimikyky
8. dec 2008

zaregistruj ich v nejakej agentúre najprv

vinka
8. dec 2008

Mimikyky môžeš hodit link na agentúru pre ktorú tvoje deti fotili?Ono ja som koketovala s tým už dávno.Ešte ked syn bol malý.Ale tu som nemala žiaden kontakt tak som skúsila v rakúsku a tam som ho aj zaregistrovala a povedala mi tá pani,že je velmi fotogenický.Ale zmenila som tel.číslo lebo som stratila kartu tak neviem či sa niekedy ozvala.

mimikyky
8. dec 2008

vinka IP

nikita15
13. feb 2009

😎 awojky mam skoro 15 rokov a potrebovala by som poradit okolo dobrych modelingovych agenturach.. mohli by ste mi odporucit nejakee??? 😝

sumienka2525
27. feb 2009

mimikyky: Ahoooj, ja by som ta chcela velmi poprosi keby si mi mohla dat meno tej agentury pre ktoru fotili aj tvoje deti. Ak by si bola taka dobra. Nemam s tym zatial ziadne skusenosti a ani nemam tusenie ktora agentura je fajn a ktora nie. Treba jej dat aj nafotit book? Mala ma 9 rokov a velmi rada sa foti a je aj fotogenicka. Velmi pekne dakujem.

gabrielake
26. mar 2009

vedel by mi niekto povedal nejaky kontakt na reklamnu agenturu - gabriela@azet.sk

mimonenka1
26. mar 2009

ahojte, mam kamarata kameramana a on mi povedal, jednu vetu: ked nataceme reklamu s dietatom citim sa ako herodes, nikdy by som svoje dieta nespreneveril reklame.
a este otazka je preco to rodic urobi? potrebuje peniaze (zarabat na dietati mi pride nechutne) a vystavit dieta takemu tlaku len voli tomu, aby som sa pochvalila, ake mam krasne a uzasne dieta mi pride dost nevyzrete a detinske. a uz absolutne by som neprihlasila svoje dietata do ziadnej sutaze a´la slovensko ma talent, dufam, ze moje dieta bude mat ine priority ako ukazovat sa a neustale si nieco dokazovat

janette1105
30. mar 2009

to nie je dokazovanie ked chces dat dieta pred kameru. ked dieta na to ma, a matka dieta do takychto veci nasilim netlaci tak v tom nevidim problem.
Kolke z nas sa pozru radi na reklamy s babatkami, ved tie su najkrajsie, a kazda jedna mamicka si v duchu zazela ze keby aj jej dietatko bolo v reklame....
Ked je dieta fotogenicke alebo niecim zaujimave a rado sa foti - tak preco toho teda nevyuzit alebo neskusit?

mimikyky
31. mar 2009

moje decká to tiež vždy prežili bez ujmy na zdraví 😉

aniel
31. mar 2009

moju si vybrali sami a nemôžem povedať,že by som ju do niečoho tlačila a veľmi sa jej to páčilo a keby ju opäť oslovili,tak povedala,že by šla opäť.Niektoré názory tu sú veľmi....................
😎

mimikyky
31. mar 2009

tak tak,presne tak 😉

skurinka
31. mar 2009

http://email.seznam.cz/viewAttachments?sessionI...
jsou krasny ale jak budou vypadat chudinky .komplexi matek a tak strkaji deti ,fuj.
film v pohode ale ostatni neeeeeeeeeee ☹

janette1105
31. mar 2009

niektore babtka a deti su fakt uzasne a preco sa s nimi nepochvalit ked ma mamicka moznost.
aj mna zatavuju ludia a pytaju sa ma preco maleho nezoberiem na casting, a veru preco nie? Nas maly sa rad foti, rad je medzi ludmi - v com je problem.
Kebyze vidim ze maly by bol nespokojny a plakaval by stale, tak je pochopitelne ze clovek to ukonci lebo berie ohlad na dieta.

Myslim ze mamicky ktore maju vynimocne pekne deti alebo velmi zaujimave budu so mnou suhlasit.

janette1105
31. mar 2009

a komplexy matiek podla mna nemaju s tym nic spolocne.
Agentura by urcite nenafotila nejake skarede dieta, naco by to bolo im treba.

I ked ako ste spominali, kazde dieta je pre mamicku to najkrajsie.

Ked ma mamicka co robit a ma vela volneho casu - tak do toho.

rybacina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz