Deti v modelingu a v reklame

expertka8
28. mar 2007

Zdravím vás snažilky..mamičky..fanynky tejto stránky 😀
...zaujíma ma váš názor..postreh..skúsenosť na tému "Deti v modelingu /reklame/"???..boli by ste oxotné poskytnúť svoje dieťa na reklamné účely?
...čo pojem detská práca?/diskutabilné 😕 však?/...zneužívanie detí v reklame?...a pod.

klosky
14. jan 2012

Ahoj maminy, taky bych chtěla dcerku přihlásit někam, ale nemám s tí,m zkušenosti, nemohla by jste mi některá poradit? Děkuji...

berynka
14. jan 2012

@klosky , tady je třeba podrobná databáze agentur wéwéwé.castingoveagentury.cz/ 😉 . Pán si s tím docela vyhrál 😎. Synovce si našli přímo ve školce.

klosky
14. jan 2012

@berynka super moc děkuji...

awalancha3
24. jan 2012

to potrebujete tak surne peniaze?? alebo? prečo chcete detičky strkat do stupidnych reklám? ...pozrite si little miss sunshine... aby vaše ego nedopadlo ako ego tych primitivnych "matiek"..... 😖

awalancha3
24. jan 2012

..a este jednu vec poviem......na profilovej fotke s dcerenkou mám 40 rokov a pred 18 rokmi, ked som mala prve dieta ako 21 rocna som bola dať syna nafotit do albumov, lebo vtedy este neboli take foťáky ako dnes ani kamery, a vobec bola iná doba...tak sme boli v profi štúdiu.. po nafoteni umeleckych fotiek jednorocného syna s jeho mamičkou- bolo to na Kolibe v tých štúdiách (asi si tamojší filmový fotograf privyrábal) sa ma spýtal, či nechcem syna nafotiť "priemyselne", pre prípadné zaradenie na kasting do reklám a ja hlúpa som suhlasila.. a tak nafotili ako som ho držala na rukach a aj samostatne.- zadarmo.
Pointa: synčeka nikdy do žiadnej reklamy ani na kastingy nevolali, zato mňa asi rok bombardovali pozvánkami z kanady, nemecka a rakuska na "castingy" (vtedy uznávam, že som mimoriadne dobre vyzerala)....co som zdvorilo odmietla, zobrala som len dve reklamy v bratislave a taky vyznamnejsi komparz vo filme o ferencovi lisztovi..... takže neverte ludov v tejto branži... nikdy neviete do akych koncín sa vase fotky dostanu, kto je s kym prepojeny, kto vsetko si vase fotky prezerá a komentuje vás....... tobôž v dnešnej zvrátenej dobe...........

wwwphotokidssk
24. jan 2012

ahojky, radi Vas uvidime u nas na akcii Den otvorenych dveri, pozrite si nas web. pekny dnik
vo februari akcia pre surodencov&priatelov a deticky do 3rockov 😉

kroscenovcievaarpi
1. feb 2012

ja mam rada reklami a rada bi som bola kebi tam bola moja dcera ma 5 rokov a rada sa foti ako modelka a reklamuje jej sen bi to bolo abi bola v telke hrat reklamu alebo bit modelko a rada bi som bola kebi ju zobrali a stala sa modelko ako ine male dievcata

kroscenovcievaarpi
1. feb 2012

ako mam zapisat moju dceru do decki modeling ☹

lucia37
1. feb 2012

@kroscenovcievaarpi Radšej sa najprv nauč gramatiku, to tvojej dcére prospeje viac ako modeling. 😒

ominko
11. apr 2012

Ahojte baby neviete mi niekto poradiť kamarátka zháňa nejakú dobrú detskú modelingovú agentúru pre deti..alebo do reklamy..ďakujem 🙂

lenkavedejova
23. aug 2012

ahoj ja by som hrozne rada vydela svoju dceru v novinach alebo v telke ale hladam neaku agenturu ktora neklame som tu nova a neviem ako to tu chodi tak ak niekto bude vediet poradit budem sa tesit na vase nazory 🙂

lenkavedejova
23. aug 2012

ja by som tiez rada vedela vas nazor na modeling pre deti vy ste asi tiez matky mam rada deti a hlavne to moje ak budete nieco vediet dajte vediet dakujem

tereziako
3. okt 2012

ahoj maminky ako je to z reklamou ... nieco by sme radi nasli nasa mala ma 5 mesiacov nieco na umele mliecka a podobne neviete o niecom ?

tereziako
3. okt 2012

@wwwphotokidssk odkial ste ? mate nieco aj pre 5 mesacnu slecnu 🙂

wwwphotokidssk
4. okt 2012

@tereziako dobrý deň, ateliér máme v BA, len sme fotostudio, nie reklamna agentura 😉

tereziako
4. okt 2012

@wwwphotokidssk tak dakujem a nahodou neviete o niecom tu na vychode 🙂

wwwphotokidssk
4. okt 2012

@tereziako nepracujeme vo sfére reklamy, takže neviem

tereziako
5. okt 2012

tak aj tak dakujem 🙂
@wwwphotokidssk

jennyka
7. dec 2012

dobry den chcela by som prihlasit drobceka (7mesiacov) do reklamy ci na casopis je fotogenicky a krasnucky 🙂
mohli by ste mi povedat ako postupovat?

valvali
8. dec 2012

dobry den mam osem rocnu dcerku mozem poslat nejake foto.dakujem

rainee
24. jan 2013

@andrejka1974 ahoj, plati sa tam nieco za registraciu resp.je potrebne u nich povinne fotenie booku?

andrejka1974
24. jan 2013

@rainee neplati sa nic

tinushka13
17. feb 2013

Ahojte mamičky.. aké máte skúsenosti s detičkami v reklam. agentúre a v akej konkrétne? Trochu sa pohrávam s myšlienkou, že prečo sa svetu nepochváliť s naším krásnym dievčatkom.. 😀

moravkaa
26. feb 2013

ja muzu doporucit bohemiamodel jsem tam uz dva roky a jsem velice spokojena 🙂

leniiis
28. feb 2013

Jako ono je rozdíl v tom jak se to vezme 🙂 do jedné reklamy bych třeba svý dítě dala, né skrz peníze nebo tak, ale prostě proč ne 🙂 ale aby moje dítě bylo už v utlým věku model, na to bych asi žaludek neměla. To pak nemá žádný dětství a žije uplně v jiným světě než by měl.

laurikuska
27. apr 2013

@tinni ahoj,chcem sa spýtat,či nebude v najbližšej dobe nejaký casting.moja dcerka je tam evidovaná už asi tri roky a odvtedy sa zmenila teraz má 7 rokov.treba ju príst znovu prihlasit alebo ako je to?dakujem

karinca
8. máj 2013

ahoj viete mi poradit nejaku detsku modelingovu agenturu kam sa da dieta prihlasit, pripadne poslat foto ? dakujem

darinkazv
5. júl 2013

@tinni ahojky. tvoj príspevok v téme, čo som čítala, je síce starý už 4 roky, ale chcem sa ťa opýtať. ešte sa pohybuješ v tejto sfére?

eliska3105
9. júl 2013

Akože ženy, viem, že tu máte na to mnoho názorov, ale negatívne ma nezaujímajú, takže prosím vás, mohli by ste mi pomôcť s nájdením nejakej reklamnej agentúry pre malinké deti? Ďakujem vopred za všetky normálne odpovede, na moju otázku! 😉

rebekamarcusko
21. nov 2013

ahoj mamicky,chcem sa opytat ci by ste mi vedeli poradit nejaku modelingovu agenturu.mam 8mesacneho synceka,rad sa foti a je velmi dobry. myslim si ze ani na foteni by nemal problem vydrzat :D 🙂