Deti v modelingu a v reklame

expertka8
28. mar 2007

Zdravím vás snažilky..mamičky..fanynky tejto stránky 😀
...zaujíma ma váš názor..postreh..skúsenosť na tému "Deti v modelingu /reklame/"???..boli by ste oxotné poskytnúť svoje dieťa na reklamné účely?
...čo pojem detská práca?/diskutabilné 😕 však?/...zneužívanie detí v reklame?...a pod.

ervotoc
29. mar 2007

mlade babenky 12,13,14 ročne ktorych rodičia tvrdia ze su pripravene na "šoubiznis" 🙄 🙄 ktore potom hladuju..ked este len vyspievaju

olinka6226
31. mar 2007

ervotoc, teraz budem hajit trosku druhu stranu, aj ked musim povedat, ze nie vzdy je to tak ako u nas. pracujem v medzinarodnej modelingovej agenture a nikdy sme ziadnemu dievcatu neodporucili aby hladovalo, lebo sa odpise, znici si zdravie a nam bude na nic. nie sme agentura, ktora si od rodicov pyta vstupne investicie. takze kazda nova tvar nas stoji okolo 15 tisic - fotky, karty, vycvik, a podobne. Dokonca spolupracujeme pri problemovych dievcatach s MUDr Bukovskym - dietologom. Do zahranicia posielame len dievcata starsie ako 15 rokov, niekedy dokonca za sprievodu rodica. Zalezi od konkretnej osobnosti dievcata. Do 18tych narodenin, musi samozrejme zmluvu podpisat ako zakonny zastupca rodic a rodic spolu so skolou urcuju ci a kedy moze dievca pracovat. Je to na dlho a urcite to vsetko ma svoje pre aj proti. Niekolkymi pre je: cestovanie, spoznavanie inych kultur, zlepsenie cudzich jazykov a celkoveho prejavu ci uz verbalneho alebo neverbalneho no a v konecnom dosledku si dotycne dievca moze nasetrit na studium, byt, pripadne ine veci. Ale toto je uz otazka dlhsieho pracovania v tejto sfere. Prvy rok, ci dva su totiz hlavne o zbierani materialov - stranok z casopisov, aby sa mohli ponukat na lepsie kampane a pod.

emjee
15. júl 2007

petaba • 1d • 14. júl 2007 o 22:52
Neviete kde sa dá prihlásiť dieťa na casting do reklamy?

slunycko
15. júl 2007

emjee: Něco třeba najdeš zde http://www.castingoveagentury.cz/

marlene
15. júl 2007

moj syn foti pre jednu reklamnu agenturu uz par rokov a velmi ho to bavi.nemyslim,zeby to nanho nejako zle vplyvalo ani zeby bol namysleny,skor je na seba pysny ,ze si ma uz peniaze ,ktore si zarobil sam.stres je to skor pre nas,pretoze niekedy sa dozvieme az den pred fotenim ze ho potrebuju.

ivulienka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katmi
19. júl 2007

viete o nejakej web stranke holky,kde by sa dalo prihlasit dietatko do reklamy?? dakujem..

lenkase
13. aug 2007

olinka6226
nakoukni prosím do IP, poslala jsem ti zprávu.

mirka414
14. aug 2007

nam staci modry konik tam mame fotky a reklamu nepotrebujeme...niektory odsudzuju aj to ze by si tam fotky nedali no my ich tam mame pre rodinu a znamych.ale detske reklamy sa mi pacia.

krokodiil
17. aug 2007

Tak ja som na toto paranoidna, dat niekde nafotit dieta, kde ho bude moct hocikto okukovat na webe aj s menom ako tovar v katalogu...ono to vlastne katalog aj je. A tato konkretna agentura, z ktorej tu niekto daval fotky, mno, ani len vlastna domena 😲 ?
Co sa tyka dalsieho, myslim si, ze dieta este nema co byt viazane nejakou pracovnou zmluvou, ono chvilu ho to moze bavit a nabuduce nie a ked nie, preco by muselo?

melory
17. aug 2007

ano, som za, dala som sa so synom odfotit a zapisat do databazi, znamej reklamnej agentury...nik nas ale nechce 😀
mna ani peniaze nenapadli 😎

caira
19. aug 2007

tak ja si rikam, ze pokud moje ditko bude mit nejaky ten komediantsky talent a bude se rado predvadet jako ja, kdyz jsem byla mala, tak nevidim nic spatneho na tom, kdyz by treba v nejake te reklame bylo. Ja treba jako mala milovala ruzne vytoupeni, detske divadelni hry atd, milovala jsem publikum.. 🙂 a pokud bude moje ditko taky mit takove zaliby tak proc ne, nevidim to jako vydelavani "na" diteti, kdyz clovek ty vydelane penize ulozi nekam na ucet pro detsko a az jednou vyroste tak si s tim bude moct nalozit jak uzna za vhodne

emjee
20. aug 2007

jaaj, chcela som vam napisat, ze sa hlada nova bambulka, ale prave citam na bambulkovskej stranke, ze prihlasky na casting boli do vcera do polnoci ☹ tak nic 😔

emjee
22. aug 2007

baby, prihlasovanie na bambulku je mozne dnes do 10.00 😉

emjee
27. aug 2007

mvl8 • 1d • 25. aug 2007 o 21:50
Máte niekto skúsenosti s reklamou?
Myslím tým posielanie fotiek babetiek do nejakej reklamy.rada by som ju do nejakej agentúry prihlásila

ritaklea • 1d • 25. aug 2007 o 21:56
to by som aj ja moju rada prihlasila... ked zistis kde, daj vediet 🙂

inak krasna dcerka - vyzera presne ako ty...

mvl8 • 1d • 25. aug 2007 o 21:57
a kde si ju videla?

ritaklea • 1d • 25. aug 2007 o 21:58
mvl albuum nieee??? 😀 😀 😀 😀

mvl8 • 1d • 25. aug 2007 o 21:59
to by bol pocit mať tak bábo na sunare čo?

ritaklea • 1d • 25. aug 2007 o 21:59
na sunare? 😀 radsej niekde inde 😀

mvl8 • 1d • 25. aug 2007 o 21:59
božééé už je asi veľa hodín, alebo blondýna?

ritaklea • 1d • 25. aug 2007 o 22:00
mala som ju v casopise dieta a to bolo potesenie... 🙂

mvl8 • 1d • 25. aug 2007 o 22:01
ja iba na nete v dietati.musíme to vysondovať

mvl8
28. aug 2007

Mna v živote nenapadlo deť ju do reklami koly peniazom to nie.my sme neni natom zle,ale koly tomu,že je veľmi zlatučká.Nenapadlo ma,čo všetko sa jej može stať.asi to nieje dobrý nápad

leva
28. aug 2007

Nieco som pocula uz davnejsie ze na kolibe v studiu je niaka databaza pre deticky do reklamy,no podrobnosti neviem.

emjee
22. feb 2008

tinni • 1d • Včera o 17:13
Potrebovala by som na casting do reklamy na Silan :

1, maminku= 30-35 rokov, mila, vztah k detom
2, tatina- 30-35 rokov
3, dievčatko- cca 8 rokov
4, chlapček- cca 6 rokov

V prípade záujmu mi prosím píšte IP

tinni • 1d • Včera o 17:14
ešte som zabudla, žena, ktorú hľadáme, nemusí byť v skutočnosti maminka 😉

alex7 • Včera o 17:31
Môžete mi prosím napísať bližšie informácie, aké máte kritériá a pod. na spomínaný casting. Som mamina 2,5 mesačného syna, mám 32 rokov a som z BA. Ak treba, rada Vám zašlem svoju fotografiu. Môj súkr. mail: gabinka7@yahoo.co.uk

aponchie
22. feb 2008

ne ne ne a jeste jednou ne.za prve jsem velmi ovlivnena tchanem ktery je pedofil!a za druhe jsem videla porad na americke tv jak ty deti jsou desne stresovane jak tam plakali nez na ne dosla rada rodice po nich rvali at vydrzi chteli si hrat ale meli make up a saty a nesmeli no hruza a pak z nekterych holcicek vyrustaji takove jak kdysi byla chuva v akci a stala tam ta mala holcicka pred tim zrcadlem a rikala jak je tlusta a skareda a musi shodit a ja nevim co nemela 8let jeste!!!!takze z ame NE

tinni
22. feb 2008

aponchie, s tym som sa v zivote nestretla, a to uz som robila zopar castingov s detickami...! to boli mozno nejaky neprofesionali, co stresovali deticky... kazdy profesional vie, ze ked dieta vystresuje, moze to rovno zabalit, lebo s takym dietatkom uz nenatoci ani jednu scenu...

aponchie
22. feb 2008

tinni:bylo na americke CNN dokument o detech v reklame snad par let zpatky a byl to velky cekaci sal kde cekali rodice s detma a ukazovali ty nervni matky jak po nich rvou :pozor at se neumazes nelitej at nejsi cervena ajine tak snad je CNN dostatecne seriozni stanice

aponchie
22. feb 2008

kukala sem na ty odkazy a me se nelibi kdyz deti zaujimaji pozice dospelych viz ty holcicky,taky se mi nelibi make up a umele rasy pripadne kvanta pudru to je hruza 😔 jasne bez reklam to nejde co se tyka veci pro deti ale jde to udelat detsky tzv jim vlastni a ne je stylizovat do poz pro dospelaky maji mit hrave reklamy pekne uvolnene ale to by se asi tolik neprodavalo ...kdo vi

mimikyky
22. feb 2008

moje decká majú okrem komparzov za sebou aj pár hlavných úloh v reklamách, a ja nemám žiadne negatívne skúsenosti, aj na bilbordy a do časákov boli fotený, a tiež všetko v pohode,
a naša najslávnejšia reklama, je reklama čo vyvolala obrovské halóóó, bola na tatranky, lulu mala 2 copy a vyliezla na linku a kusla do keksíka...

myslím si, že veľa záleží od agentúry!!!

monkula
22. feb 2008

mimi, to bola Tvoja lulu? Tú reklamu som milovala, teda to bábenko..., teraz už viem ,že to bola Lulu... a tý mpádom sme sa my dve už videli, pretože raz som tú malú copaňu strtla na Nivách aj s maminkou... 😀 😀 😀

A čo ešte propagovali Tvoje deti?

tinni
22. feb 2008

aponchie, ja nehovorim, ze CNN je neseriozna stanica, ale neseriozna je ta produkcna, prip. reklamna agentura, ktora reklamu nakrucala a nutila robit deti nieco, co vyslovene nechceli...
myslim, ze CNN s produkciou tych reklam urcite nema nic spolocne, tym padom nemoze za to, ako sa k detom chovali-tym padom neposudzujeme serioznost CNN...
predpokladam, ze to, co pustali bol dokument o inych reklamkach, nie o nich

monkula
22. feb 2008

aponchie, súhlasím s Tinni, CNN isto len vysielala nejaký dokumet, myslíš si ,že by takto vlastne samú seba ľudovo povedané "potopila"?

A ešte môžem potvrdiť, že Tinni a jej agentúra sú fakt seriózny... 😉 😉 😉

mimikyky
22. feb 2008

monika, ešte denis robil raz vianočný orange koledníci a čert s anjelikom, potom pre tatrabanku...
miška pre eurotel "20 a 20", a kopec menších, aj v pondelok sme robili nočný komparz v auparku na sporiteľnu

no, je to možné že sme sa stretli 😉

monkula
22. feb 2008

a ste niekde zaregistrovaný? myslím v nejakej agentúre, čo vám zháňa reklamy..

monkula
22. feb 2008

A takto parádne vie Jarko pózovať...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tweety22
22. feb 2008

baby a co si myslite o tomto? www.leprovocateur.sk