Deti v modelingu a v reklame

expertka8
28. mar 2007

Zdravím vás snažilky..mamičky..fanynky tejto stránky 😀
...zaujíma ma váš názor..postreh..skúsenosť na tému "Deti v modelingu /reklame/"???..boli by ste oxotné poskytnúť svoje dieťa na reklamné účely?
...čo pojem detská práca?/diskutabilné 😕 však?/...zneužívanie detí v reklame?...a pod.

aponchie
23. feb 2008

monkula:aha tak to budou asi vsecky tv stanice ktere toto vysilaji zkorumpovane nevyjimaje ct1nova bbc cnn tv3 tv4britske tva channel 4 atd 😖 kazdopadne z malejch holcicek to dela anorekticky holky co se nakroucaji jak jsou krasne anebo malo krasne pred zrcadlem
ad delejte si jak chcete koncim s touto diskuzi........ 😔

tinni
23. feb 2008

aponchie, tu nikto nevravel o skorumpovanosti...

monkula
23. feb 2008

aponchie, prepáč, ale kde som spomenula slovo skorumpované? 😅 😅 😅

tinni
24. feb 2008

kocky, mrzi ma to, ale zajtrajsi casting sa zatial preklada na neurcito, zatial maju dost kociek, z ktorych vyberaju...
ale urcite Vam dam vediet, ak to bude este aktualne, prip. dam vediet, ked bude novy casting...

ozaj, budeme robit casting pre nas, do databazy, tak mozete prist aj s detickami, to nie je ohranicene vekom 🙂

dam vediet presny termin, bude to cca o dva tyzdne 🙂

monkula
24. feb 2008

Tinni, sme tam s obomi ako na koni... VEď si ich už videla... 😉 😉 😉

tinni
24. feb 2008

super 😉

monkula
24. feb 2008

Snáď nám to podarí aspoň tu ,keď sa nezadarilo v 5 proti 5 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

jesssie
26. feb 2008

Ahojte babenky,
možno naruším trochu vaše kruhy keď vstúpim do pokecu, ale táto téma ma zaujala hlavne preto, že aj my sme chceli vyskúšať nejaké to fotenie alebo reklamy s našou staršou babulkou. Už sú to pomaly 2 roky čo sme naklusali do nemenovanej modelingovej agentúry s malým decom, načakali sme sa ako blázni, už dosť vystresovanú nám malú odfotili /asi 4 ks foto/ a za pekné prachy slúbili zverejniť na nete, a že veď nás budú kontaktovať na fotenie alebo reklamu, lebo vraj malá je zlatučká. Sľubovali aj čerta a nič z toho nebolo. Akurát tá fotka na nete. 😠

Dosť ma mrzí že to takto dopadlo. Fakt by som sa na to ešte dala aj s malou len keby som vedela o niečom serióznom, kde z nás nebudú chcieť iba ťahať peniaze a sľubovať nesplniteľné. Ak by ste vedeli o nejakej možnosti na fotenie /casting/ dajte vedieť. 😉 😉 😉 Vďakaaaaaaaaaaaa

radoslava
26. feb 2008

Ahojte kočky
ja osobne si myslim ze to nieje nič zle ak maminka da svoju ratolest do reklamy. Urcite pri pohlade na bilbord alebo reklamu v telke jej srdiečko buši a je patrične hrda.
Proste niekto da a niekto nie.
Ja neviem ci by som dala lebo neviem či je vhodna na reklamu. Viete pre kazdu maminku je to jej slniečko to najkrajšie a aj pre mna je moja Sabinka najkrajšia na svete.
A Tiny je spolahliva osobka tej by som kazdopadne verila. Pozname sa sice len trosku ale prvy dojem bol na jednotku.

radoslava
26. feb 2008

Kuk toto je moje slniecko. Dedo ma tuto fotku v robote na stole a kazdy je obdivuje
Je tu zlatučka ze?

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tinni
26. feb 2008

radi, si zlata 😉

kocky, ja vam sem napisem datum castingu, ked budeme fotit do nasej databazy...

urcite vam ale nic neslubujem, pretoze do reklamy si vybera reziser, nie my, takze je to trosku aj o stasti, ci sa zapacite reziserovi, alebo nie... no urcite nam nebudete nic platit, len pridete, my si vas odfotime napisete vase miery a to je vsetko....

no a mozno budete aj trosku cakat, lebo musime ist po poradi ako pridete, ale nemusite sa bat, ze tam stravite pol dna 🙂

tinni
26. feb 2008

inak ja by som som uricte nesla do agentury, kde odo mna pytaju peniaze, uz to hovori za vsetko...

monkula
26. feb 2008

tinni, aj ja som to chcela napísať... Agentúra, ktorá si pýta peniaze za zaregistrovanie a požaduje booky...
Ruky preč...

jesssie
26. feb 2008

Nevedeli sme ani my do čoho ideme. A ľudí tam vtedy čakalo veľa aj s dvomi malými deťmi. Tlačili sme sa tam ako sardinky a čakali kedy na nás príde rad. 😠
Keby som vedela o tých finančných požiadavkách a vlastne za nič, nikto ma tam nedostane.

zuzitka
19. jún 2008

ankaa • 16. jún 2008 o 14:01

http://www.leprovocateur.sk/?id=30&aid=168

kitaka • 16. jún 2008 o 14:10

no ja by som aj išla so synom

ankaa • 16. jún 2008 o 14:31

kitaka
Choď 🙂 Držím palce.

zuzitka • 1d • Dnes o 15:39

mozno by sa mal zmenit nazov
... viac ludi by si to pozrelo....

susik77
19. jún 2008

inak, mam tiez podobny nazor ako sa tu uz spominalo: pre kazdu matku je jej dieta najkrajsie.Ako sa da objektivne povedat, ze prave to moje sa hodi na reklamu?

emjee
18. aug 2008

tamarkanasa • 15. aug 2008 o 12:22
ahoj maminy! chcela by som radu ohladom detskeho modelingu. Dcérka má 10 mesiacov a je neskutočne fotogenická...určite je pre každého rodiča najkrajšie vlastné dieťatko, no na našu tamarku hovoria, že je ako dieťa z reklamy. Už nás aj známi a rodina nabáda k tomu, aby sme ju ponúkli nejakej dobrej agenture...Ale ktorá je dobrá??? Ja nemám žiadne skusenosti a ani nikto z môjho okolia..Skúšala som hladať na internete, no nenašla som žiadnu agenturu, ktorá by sa zaoberala detičkami..Prosím poradte mi...Vopred ďakujeme..

susik77 • 1d • 15. aug 2008 o 14:13
ahoj, aj na moju to uz par ludi povedalo, ale neviem to posudit objektivne...myslite, ze by sme to mohli skusit?

zuzana76 • 1d • 15. aug 2008 o 14:17
tak aj nasho maleho ludia povazuju za fotogenickeho, ale o tejto variante neuvazujem, podla mna pre neho to nie je ziadny prinos, skor zataz zvladat take fotenie a ja by som sa citila mizerne, ze svoje dieta vyuzivam takymto sposobom, takze u mna neprichadza do uvahy, ale tu na MK jedna baba davala link na takuto stranku aj k nam levicatkam, ale uz si nepamatam na ktorej strane to bolo

susik77 • 1d • 15. aug 2008 o 14:19
ja si myslim, ze to nie je pre deti taka hrozna zataz, myslim, ze tam pracuju ludia, ktori to s detmi vedia...

zuzana76 • 1d • 15. aug 2008 o 14:24
susik, ale naco to je tym detickam? ved take rocne, dvojrocne dieta ani nevie o co ide, myslim, ze je to len ambicia rodicov, to je vsetko a ja nam hovoria ze maly je ako z reklamy, ale mne to proste pride blbe

a este dalsia baba tu na MK vravela,ze pracuje v nejakej reklamnej agenture, tusim Tilly, neviem naozaj, ale u nas v levicatkach bol link na nejaku agenturu a Petina Timka aj bola na konkurze, tak sa skuste hadam spytat jej

susik77 • 1d • 15. aug 2008 o 14:27
zuzi: neviem, mozno to moze byt pre deti zabava a mamy aspon maju nej. rozptylenie...aspon na mna uz pada nejaky stereotyp na materskej 😎

tribitka • 1d • 15. aug 2008 o 14:33
ja zase detský modeling schvalujem...... tam nejde len o nudné fotenie niekde v zavretom štúdiu, ale detičky sa fotia aj pri hraní v parku, v piesku,pri vode..... a detičky budú mať krásne fotky na pamiatku, ktorými sa v dospelosti radi pochvália.... 😀

luciar79 • 2d • 15. aug 2008 o 15:17
Tiež som nad tým uvažovala ale keď som si na nete našla nejaké tie agentúry, a tam kopa fotiek detí tak mi to pripadalo ako jedálny lístok pre pedofilov. Nemala som z toho vôbec dobrý pocit. Nehovorím že tie agentúry nie sú slušné, ale mne sa to nejako nepozdávalo. Možno by som do niečoho takého išla, keby mi to nejaký známy dohodil ale dať niekam fotky a čakať až sa niekto ozve, to sa mi nezdá.Tak som si radšej dala malého nafotiť len pre nás a naše potešenie.

tribitka • 1d • 15. aug 2008 o 15:59
jasné luciar, dobrá agentúra je základ.....
a viem, že nahé by som svoje dieťako nedala odfotiť nikdy.....

luciar79 • 2d • 15. aug 2008 o 16:21
oni ani neboli nahé, len niektoré pózy mi vyzneli tak divne.....skrátka divny pocit z toho. a ja na toto dosť dám.

tribitka • 1d • 15. aug 2008 o 16:26
to u potom záleží od rodičov, po akú hranicu sú ochotní zájsť.....

luciar79 • 2d • 16. aug 2008 o 07:42
toto je tá stránka čo som spomínala: http://www.supermodels.szm.sk/deti_a_moda.htm

krajcoanka • 2d • 16. aug 2008 o 14:30
tak my sme dali pred 2 rokmi staršieho do mod. agentury modelteam a mam s tým len negatívne skusenosti. Dokonca mi raz volali z viedne že si ho vybrali, ale bratislavska pobočka o ničom nevedela, takže nas len prehnali na fotenie do Ba.Pritom sa za to pýtalo nemálo peňazí a platba bola platná len 1 rok.
Dokonca niektorý na nich podali trestné oznámenia.Bolo to aj v spravach.
inak v Ba ymke, je agentura kde sa nič neplati a tam chodia vyberať deti aj režiséry do filmov.
My sme boli aj tam a vybrali len mňa na reklamu T-mobile, ale nakoniec z toho nič nebolo, lebo Lubko bol ešte malí a točenie bolo až do 23 hodiny, takže nič.

bubba • 1d • 16. aug 2008 o 14:33
hm,aj na nasu malu hovoria..............nie je to koniec koncov len nejaka fraza?ja som sa nad tym nikdy nepozastavila ked mi hovorili,ze nasa mala by mohla ist fotit.ja to bieriem ako kompliment nie ako vyzvua okrem toho si myslim,ze ak to tak bude mat byt,tak ju niekto objavi aj sam.ja osobne v nej nepotrebujem vyvolavat ten pocit ze je dobre byt krasnou,ze ju vsetci budu fotit a bude slavna...myslim,ze detom film a reklama kazi charakter aj detsvo

tamarkanasa • 16. aug 2008 o 16:05
veľa názorov, no nemyslým si, že by film či reklama kazili deťom detstvo..zaleži na tom, ako k tomu pristupujú dospelí.. myslým si, že pre deti je to zábava a naš chrobačik je neskutočne energický..doma sa proste nudí. S manželom sme na ňu sami a niekedy mám pocit, že jej leziem na nervy...aj preto som premyšlala nad tým fotením. Pre ňu a samozrejme aj pre mna by to bola vítana zmena.. Tiež si týmto nechcem plniť nejaký môj nesplnený sen ani nič podobné...a určite by som do toho nešla kôli peniazom..nie že by ich bolo na rozhadzovanie, ale na zarabanie koruniek bude mať ešte dosť času..
A k pedofilom??? Veď aj na MK je fotoalbum plný fotiek, kde sa detičky hrajú, kúpu a pod...aj tu si môžu nejakí uchylaci pozerať našé deti...alebo budúce mamičky v rôznych štadiach tehotenstva, v tesných nohavičkach 😀

luciar, ďakujem za tu adresu, skusim sa tam pozrieť

bubba • 1d • 16. aug 2008 o 17:01
jasne to je len moj subjektivny nazor.ja malej vyplnam cas plavanim,navstevami det.centier,navstevami det.ihrisk a pod... 😉

janina77 • 1d • 16. aug 2008 o 21:15
tamarkanasa - prepac, ale povedat o 10 mesacnom dietati, ze sa doma nudi a ze jej lezie mama na nervy - no tak to je teda fakt divne. A dôvodit to tym, ze ste na dceru sami s manzelom - kolke mamy vychovavaju deti same! Ved ste na to s manzelom dvaja! Tak jej vypln cas navsetvou materskeho centra, plavanim, dojcenskou gymnastikou, pobatom vonku medzi detmi, proste niecim, co je pre dieta prinosom! Ak sa ti doma nudi,myslis, ze pred objektivom sa nudit nebude?

Ja modeling ako taky neodsudzujem, ani ten detsky. Myslim, ze kazdy rodic by bol hrdy na svoje dieta, keby sa dostalo do nejakej reklamy alebo filmu. Ale ako vyplnenie volneho casu pre dieta alebo pre jeho rozvoj je to uplne nezmyselna vec. Samozrejme je to pre take male dieta (a aj pre jeho rodica) len zataz ktora mu nic neda 😖 😖 😖

jesssie • 2d • 16. aug 2008 o 22:33
janina77
ja s tebou úplne súhlasím, a len som sa zbytočne rozčúlila keď som to tu čítala... 10 mesačné dieťa sa nudí a mama jej lezie na nervy 😝 🙄 ...hrôza... a dnes už pomaly ani nepočujem o deťoch, ktoré by neboli plné energie a chuti do života. Veď keď sú zdravé a spokojné....

susik77 • 1d • 16. aug 2008 o 22:48
Ja si nemyslim, ze je to hrozne...deti potrebuju zmenu, aj moja kazde rano place, ked manzel odchadza do prace a ked pride vecer, vyskoci a hned ide k nemu...myslim si, ze najviac zavisi, ci to rodicia beru zodpovedne a s akym umyslom. Nakoniec-kazda matka je zodpovedna za svoje dieta, takze bude niest aj nasledky-pozitivne aj negativne...
Mozno nieco podobne je aj rozhodnut, ci vase dieta ma zacat s vrcholovym sportom...tiez sa na tom dobre zaraba a bude slavne...a je tam aj kopec negativ...

mirrinka • 1d • 16. aug 2008 o 22:49
ja som sa rozčúlila,keď som prečítala vetu - s manželom sme na ňu sami.....a koho by ste na ňu ešte potrebovali?ved je to vaše dieťa!!!

janna1830 • 16. aug 2008 o 22:54
mirrinka, nerozculuj sa 😉 myslela to iste tak, ze deti maju aj starych rodicov , tety, ujov atd...
inak celkovo detsky modeling sa mne osobne moc nepozdava. mam skusenost so starsou dcerkou , bola 2x v casopise a potom nam dookola volali na vselijake mozne auditions, ale mna trapilo svedomie ( ze ju predvadzam ako babiku alebo co ) a sme sa na to dalej nedali...ale kto sa na to pozera inak- viem pochopit, je to v poriadku, ak to vyhovuje rodicom ( pretoze deti take rozhodnutie nemozu urobit... 😒 )

a myslim si, ze vacsine deti sa hovori, ze vyzera ako z reklamy ...cize z toho by som si nazor nespravila, ze tam jednoducho patri...tak sa vlastne stotoznujem s nazorom zuzany76...vsetky deti su predsa krasne...

bubba • 1d • 16. aug 2008 o 22:59
ahoj janka dlho sme sa nevideli 😀 😀 aj my mame aj starych rodicov aj strykov aj vsetkych moznych pribuznych a na vsetko som sama..manzel je na tyzdnovkach takze ja sa mozem naozaj plne venovat len a len malej.myslim,ze ma stastne detsvo a raz ked bude velka,mi nebude vycitat,mami ...preco si ma nedala vtedy na ten baby modeling....vies kde by som mohla byt teraz??? 😀 😀

janna1830 • 16. aug 2008 o 23:06
bubbi ahoj 😀 no tiez si myslim,ze starsia mi nebude vycitat, ze som jej nedala sancu prerazit v takom svete 😀 ved raz moze spravit dieta rozhodnutie, ze chce byt model/modelka ( aj ked mne sa to nepaci....pre tie veci, co sa s tym spaja- vsetko je zalozene len na vyzore atd, no neviem, mozno zmenim nazor...)
😝
vies, ze my zijeme dost rokov daleko od rodiny , s nou sme len raz rocne a vlastne som stale sama na deti (manzel pracuje od rana do takej 8 vecer ) a fakt by ma nenapadla moznost vyplne casu-modeling. Mne sa to zda este take...stresujuce...tak nevybrali ho...ok, dieta to este nevnima, ale rodic...aby si vselico nenamyslal, ked s a tomu niekto seriozne venuje, treba ist na kopec vyberov, konkurzov a kolko odmietnuti sa pritom zazije...myslim, ze aj s tym treba pocitat, ked sa na to niekto chce dat...nie vzdy vyberu prave tvoje dieta a niektore ani nikdy...
radsej aktivity, co buduju u deti radost zo zivota, priebojnost a zdrave sebavedomie, nie, ze nie som dost dobry...dlho budeme za tie deti robit rozhodnutia my...takze... 😉 v dnesnom svete, ktory tak baziruje na vyzore, vahe a kulte krasy by som to just nerobila..

bubba • 1d • 16. aug 2008 o 23:30
suhlasim s tym az na to ze deti si az prilis uvedomuju odmalicka svoje neuspechy...a znacne nam to davaju najavo.u nas to zacalo ked sa mala snazila prvy krat sa posadit 😀 cize od6 mesiacov...a neslo to a neslo....jedovala sa ze som ju nechala sa trapit..nakoniec to zvladla.cize ja si myslim,ze dieta si uvedomuje skor neuspechy akoby sme si mohli vobec mysliet.ano a mohlo by to byt dokonca frustrujuce pre dieta v modelingu nebyt najlepsim a nebyt vsade chcenym a vitanym.

marlene • 2d • 16. aug 2008 o 23:46
moj syn "pracuje v modelingu"od jeho pol roka,teraz ma 13 -nahodou nas stretla vtedy majitelka agentury a vtisla nam vizitku do ruky- a robi to rad.ale je to stres hlavne pre nas rodicov-ono to nie je take jednoduche ako sa zda,postavit sa a urobit par fotiek.je to narocne na cas-velakrat sme sa dozvedeli 1-2 dni pred terminom ,ze ma zakazku,ak bola v nasom meste tak velakrat az rano v akej lokalite,je to dost casovo narocne-posledne sme boli cely den-vybrali si ho ako tvar jedneho produktu -fotili s nim cele doobedie a ked uz mal fotograf fotky hotove,prisiel majitel reklamnej agentury a nepacilo sa mu ako je ten produkt polozeny,cize fotograf musel zacat odznova...inak dieta nemusi chodit nikam kym ho vyberaju-iba ak ide o reklamu do telky,inak staci book,zavolaju ze je v uzsom vybere ,kedy je termin a ked zakazku dostane tak zavolaju zasa.
nas to robi teraz kvoli peniazom,setri si na studium, sam dokonca vola do agentury ci prenho nieco nemaju.a ak ho niekto z nasich znamych niekde vidi a povedia mu to,tak on tvrdi ze to nie je on 🙂 mal fazu kedy prestal,lebo nechcel a potom zasa zacal,ale z vlastneho rozhodnutia.nastastie vie ze vyzor nie je najdolezitejsii ,ale prenho su to suma sumarum lahko zarobene peniaze 😎

bubba • 1d • Včera o 17:09
marlena fakt krasny chlapec.vy zijete na slovensku?

susik77 • 1d • Včera o 21:44
janna: to je asi pravda, ze to je dost stresujuce, hlavne pre rodicov ☹
marlene: mas krasne deticky 😉

marlene • 2d • Včera o 22:18
no a este k tomu mamickovskemu egu-ja sa priznam ze mna to vtedy teda velmi potesilo,ze si vybrali nasho vtedy maleho a bola som aj patricne pysna . prve fotky som rozposlala vsetkym znamym a rodine.ved ktora mama si nezela mat vynimocne dieta aspon v niecom)?takze fakt neverim,ked tu niekto pise ze tym chce dietatu vyplnit cas 😉
a naozaj je dolezite aby sa pre dieta nest vyzor tym najdolezitejsim a netlacit ho do nicoho.ked mal maly asi 5 rokov tak povedal,ze nechce robit ziadne fotky a mal asi 3 roky pauzu,hoci dopyt po nom bol,ale my sme jeho rozhodnutie akceptovali.no a po urcitej dobe sam prisiel s tm,zeby zasa foit chcel.
bubba ,
nie nezijeme na slovensku.

susika • 1d • Dnes o 11:22
tiež nepovažujem fotenie za vyplnenie času dieťaťa. skor rodiča...., ked už nevie, akop dieťatu vyplniť čas...
tamarkanasa-čo tam vziať malú do parku alebo niečo s nou podniknúť, aby sa nenudila.
ja som teda na moju malú sama niekdy celé mesiace. tatino robí mimo SR , takže často sa doma neukáže a starých rodičov máme dalej, takže tiež ich nevidí každý den, ale nemožem povedať, že by sa nudila. ked niečo robím, robíme to spolu a to od kedy vie ako tak sedieť, alebo sa trošku hýbať...a ten neporiadok potom tiež stojí za to 😀 😀

poznám maminu, ktorej malej som inak nepovedala, iba reklamové dieťa. vyzerala presne ako divčatko kedysi na pudingu alebo granku, už si nepamätám, ale nikdy nepomyslela, na to, že ju dá fotiť...nech sa rozhodne, ked vyrastie...

marlene - synátor má fakt krásne fotky.a je dobré, že vie, prečo to robí, čo robí....držím mu palce

kvetinka1234 • 1d • Dnes o 15:25
Aj nasmu malemu hovoria ludia, ze je to babo do reklamy, ale myslim, ze je to urcitym sposobom len fraza ako polichotit mamicke. Osobne si myslim, ze detsky modeling a este v takomto utlom veku je trapenie dietatka. Ono z toho fakt nic nema, len mamicka potom ma falosny pocit hrdosti, ze moje dieta je na krasnych fotkach a este mi za to aj zaplatia. Ale komu tie fotky maju nieco hovorit? Predsa pri fotke s krasnym babom pichne pri srdci od dojatia len rodicov a najblizsiu rodinu. Pre ostatnych je to len dalsie tuctove pekne dieta na fotke. A este sa mi zda nefer zakladat si na fyzickej krase dietatka. Aj voci nemu (sikovnost a dusevne kvality su viac dolezite), aj voci inym detom, co nemali tolko stastia narodit sa vzhladovo pekne. Co komu urobilo to dieta, ktore ma odstavajuce uska, vacsi nos alebo iny defekt. Je to takisto zboznovaniahodny tvor ako nejake krasne reklamne dieta.

emjee
18. aug 2008

susik77 • 1d • Dnes o 16:21
nechcem byt drsna, ale v dnesnej dobe je vyzor dolezity, bohuzial. pekni ludia to maju omnoho lahsie, v praci aj v osobnom zivote. myslim, ze je to prirodzene, ze v reklamach su vacsinou pekni ludia. Ja sa tiez rada pozriem na pekne dieta v reklame, al. vo filme-aj ked nie je zrovna moje 😎

martinka1704 • 1d • Dnes o 19:02
ahojte.tiež si myslím,že každé bábo je pekné a pre mamičku je jej stvorenie najkrajšie. 😉 ako tu už baby spomínali,tak podľa mňa je to tiež len fráza,že dieťa vyzerá ako z reklamy.Aj ten náš či už sa kúpe,alebo je zablatený od hlavy po paty podľa mňa by sa hodil do reklamy.Ale nedala by som ho 🙂 Také dieťa si neuvedomuje,čo sa okolo neho deje a tiež myslím,že je to náročné.Takže sa asi prikloním k vačšine,že treba dieťaťu nájsť vhodnejší program keď sa nudí 😉 Ale môže sa ročné dieťa nudiť? 😕 😉

ayla • Dnes o 19:11
susik, suhlasim, ze dnes ZIAL je vyzor dolezity, ale my stale ten kult krasy VSETCI zhorsujeme....ale nemyslim si, ze krasni ludia to maju lahsie v zivote...to je take diskutabilne...niekedy ano, niekedy nie...vela peknych dievcat nema stastie na kamaratky napr., pretoze jej "zavidia"...a zase sa okolo nich mocu mnohi blbiiiii muzi 😝 no ale nie tak? 😝 vies, co myslim...
treba si aj tak len zelat, nech su deti zdrave a stastne, ostatne su len bonusy...a nesnazit sa im natlacit do hlaviek nase vlastne predstavy a sny...
napr.postihnute dietatko moze mat viac krasy a sebavedomia nez zdrave- spolosnost by povedala-kraaaasne dieta...ja som proste proti...
ale zase marlene je iny pripad- chlapce jej velmi rozumne vyrastol a vidno, ze to berie inak a v pohode...celkovosa mi zda, ze chlap do toho az tak nespadne ako baba...lebo chlapovi je zvycajne jedno, ci je az taky krasny alebo co...zato my zeeeenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

susik77 • 1d • Dnes o 19:30
ayla: mas pravdu, aj moj muz hovori, ze chlapi maju uuuplne inu predstavu o krase zien, len zeny navzajom si vtlkaju do hlav, ze musia byt superstihle a pod. 😎
myslim si, ze pekna tvaricka otvara vsetky dvere, potom su samozrejme hned ostatne veci ako povaha, inteligencia a pod.
tie dalsie su samozrejme dolezitejsie, ale dnes je doba, kedy vela ludi da na 1.dojem a vela ludi ho uz tazko zmeni... a povahu nevidis hned, az ked cloveka trochu spoznas

julia225
18. aug 2008

ja som mala taky nazor, ze na malej zarabat nebudem, ale momentalne by sa mi cash zisiel a veru by som predala aj jej foto, nakolko je krasna... a vsetci u obdivuju, ...
ale jej tato s tym nesuhlasi, co mi jeuz prakticky jedno, len teraz neviem, komu teda, ktorej agetnure mam verit... keby sa nasla dobra, nevaham ani sekundu...

petaba
18. aug 2008

ahojte a neviete o niakej dobrej agenture ktora sidli v BA?

kaczka
18. aug 2008

AHojte nevíte o nečem na jižní Moravě?

libka1
19. aug 2008

Expertka, tie fotky co si dala, no niekomu uz naozaj sibe, hlavne ta posledna 😝 😖 😕

majussa3
19. aug 2008

ahojte v ba sidlia napr. www.charliebrown.sk, www.galaxy-casting.com, level 1 na karpatskej v kine Ymca, www.cinejessy.sk,www.leprovocateur.sk,

vm72
19. aug 2008

Hezký den všem!

Mám takovou prosbičku...Nevíte náhodou o nějaké solidní agentuře v čechcách? Mám dcerku-bylo jí 9 let a něco by jsme zkusily.Ale raději bych někoho prověřeného. Zatím moc děkuji! VM

kristi
19. aug 2008

taky by me to zajimalo 🙂

ella1
19. aug 2008

z toho charliebrown raz vyberali v auparku.akurát sme tam boli tak nás zastavili,že by chceli veroniku,ale nikdy som o nich nepočula,tak som nechcela riskovať a veroniku by to vtedy nebavilo.bolo to asi 3-4 r dozadu....

vm72
19. aug 2008

kristi-my jsme kdysi byly s malou na zápisu do Babybandit v Praze. Malou si nafotili a bylo vidět,že ta firma je seriozní.Potom jsme párkrát byli na castingu,ale pro nás to z Pardubic bylo dost náročný,protože to nikdy nebyl víkend,ale prac.den. Potom nám jednou poslali vyrozumění,že se v rámci regulace počtu naše malá z registru vyřazuje.Já jsme se nijak dál nevnucovala,ale protože s malou problém nebyl tak i když je to už pár let zpátky,zase bych to s ní zkusila. Ale co tak tady čtu,většinou jsou kontakty na SR.

majussa3
20. aug 2008

ahojky
ta charlie brown je v pohodicke agentura su tam super ludia 😀
pre tych ktorí si chcu pozriet nejake agentúry tak staci hodit oko sem http://www.castingoveagentury.cz/index01.php?lang= vľavo hore je databaza česko - slovenských agentúr
staci si navolit policka a dat vybrat odporucam dat do typu agentury komparzni 🙂
snad to pomohloo 🙂

titkovamiriam
20. aug 2008

moj syn Milan ako mimi robil reklamu na seba med,ale ked som ho videla v kazdom casopise a v lekarnach niak sa mi to nepacilo.mozno sa preto tak teraz nerad foti. 😀