Detoxikácia organizmu - COLONIX

filipko
20. nov 2008

Ahojte zienky,

mate prosim vas niekto skusenosti s pripravkom COLONIX?
Docitala som sa vela pozitiv aj negativ a teda neviem si o nom vytvorit tu spravnu mienku.

.....alebo, poradite mi ine detoxikacne kury, prosim...

F.

aniel
20. nov 2008

filipko-aj ja som o tom veľa čítala a tiež by ma zaujímal názor,či sa to za tie peniaze oplatí.Keby to tak fungovalo,tak tie peniaze za to určite dám 🙂

nanyka
20. nov 2008

ja som si colonix objednala, sice som ho este nepouzivala, lebo nechcem miesat - teraz si davam napoj z aloe vera a v zime, asi az v januari sa chystam na colonix..

a k tej cene - na slovensku je to priserne predrazene... ja som si to objednala cez ebay a napriek dost vysokemu postovnemu z usa ma to vyslo na polovicu 😉

aniel
21. nov 2008

nanynka,tak hoď adresu.Neviem však ,či to zvládnem objednať,keď angličtinu moc neovládam

nanyka
21. nov 2008

aniel, na www.ebay.com si dáš do vyhľadávača colonix, vyhodí ti stránku s rôznymi predajcami..na ebay sa konajú aj akcie, alebo kúpy, takže ja si to selektujem len na kúpy (klikneš na "buy now" )..
no a podľa ceny + poštovného si vyberieš predajcu a kúpiš to od neho - platí sa formou PAYPAL, čiže treba mať založený paypal účet - to som si taktiež aktivovala cez stránku ebay, ono ťa to naviguje ako za ručičku a aj keď nevieš po anglicky, tak na nete je kopec slovníkov, je to veľmi jednoduché 😉
ja už keď si chcem kúpiť čokoľvek či už na oblečenie, elektroniku alebo iné tak najprv to pozriem na ebay alebo na domovských stránkach daného produktu a až potom riešim ..mám kopec peniažkov vo vačku 🙂 netreba platiť pažravým firmám, čo chcú mať svoj prvý milión za dva týždne od vzniku 😒

nanyka
21. nov 2008

inak je tu niekde aj diskusia ako nakupovať na ebay, tam to baby dosť prehľadne opisujú, skús vyhľadať 😉

aniel
21. nov 2008

nanyka ďakujem 😵

aniel
24. nov 2008

NANYNKA-buy now-som tam nenašla 🙂

nanyka
24. nov 2008

aniel, poslala som ti IP, aby nás tu nezmazali 😀 😉

aniel
24. nov 2008

dík 🙂

etuska
24. feb 2009

baby-a co ine metody/pripravky ktore sa vam osvedcili?

zuzpolka
24. feb 2009

ahojte 🙂
ja prave beriem colonix 😕 😅
nečakala som že tu najdem aj tuto temu 😨 😀

lucka18
20. júl 2009

Ahojte ľudia. Ja som užívala výrobky colonix a vôbec to nefunguje. Som rada, že ste zaviedli toto fórum aspon sa každý môže k tomu vyjadriť. Je tu ďalší problém s garanciou, ktorú uvádzajú. Vrátia Vám peniaze ak im späť pošlete krabicu so všetkým čo obsahuje, ale ak to už nemáte (čo si myslím, že je normálne) tak máte smolu. Oni to majú dobre vyrátané. Predávajú obyčajnú vlákninu, smiešny čaj, tabletky čo neviem na čo sú a dobre to vyšpekulovali. Vy si od nich kúpite za približne 200 eur tri krabice. Pravdepodobne jednu miniete a zahodíte. Pri zistení, že im chcete tovar vrátiť vám aj povedzme vrátia peniaze za dve krabice, ale aj tak im ostane 69 eur. A to je ozaj dobrý obchod. No ja som veľmi nespokojná a ešte k tomu nikde túto podstatnú vec neuvádzajú. Ja som zaplatila 207 eur aj som vrátila tovar, ale poslala som iba jednu krabicu, lebo to ostatné som vyhodila a poslali mi iba 69 eur, nie celú sumu čo som zaplatila ako garantujú. Tú garanciu som pochopila tak, že ručia za účinok colonixu a nie za množstvo uchovaných krabíc. Radšej si ušetrite peniaze na niečo poriadne, ale ak potrebujete takúto skúsenosť ako ja tak si to kúpte. 😒

dada122
26. nov 2009

Pekný večer,ja sa chcem podeliť o skúsenosť s prípravkom colonix.Ja som nadmieru spokojná.Som veľmi rada že som ho objavila.Cítim sa super odkedy ho užívam.Už som si objednala druhé balenie.A odporúčam colonix všetkým svojim známym.Podla mňa colonix nieje obyčajná vláknina ,smiešny čaj atd.Treba ho vedieť užívať!Podla mňa je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

murcos
26. nov 2009

nerobi nedoxikaciu aj jonas? alebo sa mylim

tea1208
27. nov 2009

Prajem pekný večer.Colonix som si objednala a som rada je to dobrý prípravok.Tá vláknina je výborná,veľmi mi pomáha.Dlho som rozmýšľala či sa dať na detoxikáciu organizmu a som rada že som sa na to dala.Odporúčam.... 😉 🙂

zita134
17. jan 2010

Ahojte .Ja sa chcem podelit o skusenosti ktore mam po odskusani colonixu.Mne pomohol aj ked som tomu nedoverovala.Ale dala som sa na to.Chodila som po lekaroch s problemami ohladom travenia.Ale nic mi nezaberalo az som raz objavila tento pripravok.A fakt zabral.Necitim unavu po celodenej namahe citim sa vyrovnana a vyditelne mi to dodalo energiu.Treba vyskusat...

babula90
17. jan 2010

práve podstupujem detoxikáciu podľa Jonáša, je to dlhodobý proces. Presne určí vybrané kvapky na druh choroby alebo začiatok choroby, ktorú lekár nemá šancu odhaliť.
www.joalis.sk

ninny
4. máj 2010

baby, pozor na podobných užívateľov ako zita134, tea1208, dada122.. atď. Jeden príspevok a to práve v teň registrácie, asi všetky vieme o čom to svedčí.. taktiež rovnaký štýl písania.
Myslím, že ľudia na tomto fóre majú záujem o prave skúsenosti, nie o skrytú reklamu svojho produktu.

jazminn
4. máj 2010

Ja odporúčam Psylium, najlepšie s citronovou príchuťou, stojí 4eur a výsledok ako s Colonixom.

siminks
6. máj 2010

Ahojte ja som predčasom tiež rozmýšlala o colonixe ale sa mi to zdá dosť drahé potom som počukla o psyliu že jed dobré ale vyskúšala som Brezovú šťavu bez cukru značky weleda setre to poradilka dr.kúpila som v lekárni nie v každej to je mne to segra priniesla z Brna ale prečistilo to riadne vám poviem 🙂 aj 3 krát za den 🙂

hely79
10. máj 2010

ahojte, ja som tiez asi pred 4 rokmi brala colonix a neviem si to vynachvalit. treba to spravne brat a prijimat velmi vela tekutin inak to nema take ucinky ako ma mat. zo mna tolko toho vyslo von az neuveritelne a pritom sa snazim zdravo stravovat. aj ja som si najprv myslela, ze to nefunguje. uverila som az vtedy, ked som to zacala so spajdlou rozpitlavat... a co mi asi nikto neuveri, hned ako som dobrala colonix som otehotnela 🙂

carmero
25. jan 2012

Ahojte baby, podla mojich vlastnych skusenosti je Colonix program uzasny. Odkedy ho uzivam nemam traviace problemy ani nafukovanie. Na tomto nazore je aj moj manzel. My vam to iba odporucujeme . 🙂 🙂 🙂

reno13
24. feb 2012

@zita134 ....... zita134, tea1208, dada122.. - neotravujte ľudí svojou prehnanou propagáciou toho colonixu, alebo si dajte do titulku, že sme platené propagátorky. 🤐

evagy
24. feb 2012

aj ja užívam colonix už týždeň vôbec ma nenafukuje a kilá mi idú ľahšie dole. nie som dílerka. uvidím ako to bude ďalej.

bambi2
25. feb 2012

@carmero vies, ono sa treba trocha v tom spatrat. ja som vzdy zobrala spajdle a pozerala som co to vyslo. ked to nerobite tak jasne, ze to nemozete vidiet. skusala to aj moja segra aj kolegyna, presvedcili sa na vlastnych ociach. a neni nic lepsie na detox ako colonix!!!! ja nan nedopustim!!!

barborka34
11. nov 2013

Miesto Colonixu, keďže som ho dlho používala a už na trhu nie je, som objavila NaturalHelp Complex. Má výbornú jabľčkovú chuť a jeho použitie, no paráda. Vo vode si treba rozpustiť iba jednu odmerku vlákniny a hotovo🙂 A keďže obsahuje vitamíny a prebiotiká, ani tie nemusím kupovať zvlásť. Účinok to má ako niektoré opisujete. Takže ja som dala zbohom nafukovaniu, zápche a hlavne kyseline, ktorá sa mi tovorila, pretože mi nepracovali črevá a všetko sea mi tam zhromažďovalo.

beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinasz
1. jan 2014

čaute.... ja užívam už 2hú kúru po roku ..... v prvom rade by ste si mali uvedomiť, aký je váš život.... čo konzumujete a ako celkovo žijete... keď ste sa nikdy nezaujímali o to, čo vo vašom tele ostáva, samozrejme, že tento prípravok bude mať aj patričné výsledky..... ak žijete zdravo, je to doplnok ...... zo mňa tiež s prepáčením za výraz neliezli také veci, ako na fotografiách, ale jednoznačne mi je ,,ľahšie,, .... neschudla som síce, ale vyčistila sa mi pleť, nepadajú mi vlasy, nelámu sa mi nechty a necítim sa tak rýchlo unavená. znamená to, že vzhľadom na prečistenie čriev sa ľahšie vstrebávajú živiny. toľko..... naozaj treba na vec pozerať objektívne a nečakať zázraky, ktoré tento produkt ani nesľubuje.....

blue99
21. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.