Detská cyklosedačka. Prosím o radu!

martina48
1. máj 2009

Ahojte som v dileme..viete my prosíím poradiť...boli sme s manželom kupovať celú výbavu t.j. bicykle a aj sedačku...predajca nám dohováral nech kúpime sedačku do zadu,ale ja som tvrdohlavo chcela do predu..tak sme aj kúpilii,no ale my moc nevyhovuje pretože my sme kúpili už ten novší typ podobný sedačke čo je do zadu..moc mi je vysoko a keď dám ešte malému prilbu tak ani nehovorím ☹ ...predávajúci je známy môjho švagra tak hádam nám ju bude ochotný vymeniť...no ale neviem sa znova rozhodnúť či klasická sedačka do predu tá by už bola dobrá alebo do zadu...do predu by som chcela kvôli tomu že malého vidím a vie sa zabaviť so zvončekom 😀 ..ale zase do zadu je tá výhoda že malému nenafúka do tváričky pretože ho budem chrániť a taktiež ani mušky mu nenaletia..idem sa z toho zblázdniť a aj preto že každý my radí inak.. chcem Vás preto poprosiť o vaše názory,či skúsenosti...za každý príspevok vám budem mooooc vďačná

lucik194
27. máj 2014

rozhodne zadnu sedacku, kvoli bezpecnosti, dieta v prednej sedacke je ovela menej chranene ako v zadnej, nasa bola v sedacke od 1,5 roku a uplne bez problemov, plus mala aj prilbu, nic nezavadzalo. my mame sedacku na sedlovu trubku, nie na nosic. Na sedlovej trubke sa dava jednoduchsie dole (moj nazor), je to len zacvaknutie, ale dieta viacej "peruje". Nosic sa montuje na pevno, t.j. ked ide muz na biku do lesa - zavadzia tam, preto mame na sedlovku, proste sedacku za sekundu odopne a ide...

renata7718
27. máj 2014

Dievcata ...tu moju cyklo sedacku som uz predala cize je to uz neaktualne ....dakujem za pochopenie ..inac ju vrelo odpurucam 🙂 🙂